Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

1 hour ago, Casaubon said:

Postoje ljudi koji veruju da su ih oteli vanzemaljci. Postoje i ljudi koji veruju u cudoviste iz Loch Nesa, Jetija i Bigfuta. Ima i lokalnih pijandura koje veruju u Savu Savanovica ili drekavce. Ali do juce nisam verovao da postoje i ljudi koji STVARNO veruju da je Branko Nordeus dao komsijama pare za ovo rasipanje i zajebanciju. Jedan poznanik, ostrasceni navijac kluba iz komsiluka mi juce, sablaznutom, izdeklamova kako je Zvezda Vucicev klub, a eto oni se u Partizanu svim silama bore protiv zlog drzavnog kluba milionima koje im je dao Branko Nordeus. Gledam ga u oci i vidim da on to stvarno veruje sto prica...
Mislio sam, komsije, da je i kod vas to na nivou vica. Je l neko (sem Kupera, on se ne racuna) veruje u tu pricu, zapravo?

 

 

Ustvari Kuper ne vjeruje u to vec samo siri propagandu kao Zex i Tegi a istu puse likovi kao tvoj komsija. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, goofy said:

bar se za sada nisu pesničili, kao što se desilo u nekim drugim kk-fk kombinacijama...

Pa kad nisu prijatelji. Pesnicenje, potezanje noževa u Srba samo kod kumovsko-prijateljskih odnosa.

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ali kako je Fegeltija usla u ulogu ludog Zeksa.

 

Dok je ludi Zeks bio voditelj tv Partizana, nije mu smetao Vucic, cak je i govorio da je lud onaj ko misli da Vucic ima  veze sa fudbalom...

Debeli Vuletic bese kovan u nebesa, kao vrhunski branitelj Partizana i pobednik na svim tim frontovima.

Vučelu je toliko branio mucenik, da je to bilo jadnije od ovog uvlacenja Fegeltije Ostoji u rčma.

Ivica Ilijev bese najbolji sportski direktor, celjivanje sa istim stoji i sada u uvodnoj spici.

Vazura ga vozakao sa sobom, posto ludi Zeks nema vozacku, pa kad su ga pustili niz vodu, reko mu "aj mrs"

 

Cim su najurili ludog Zeksa iz tv Partizan, a na to mesto postavili njegovog, do juce istomisljenika i dragog druga, Zeks se okrece protiv svih...

 

A sada bukti rat izmedju Ostoje i Vucele, Fegeltija ne sme da pisne, jer ce izgubiti posao u tv  Partizan. Pitanje je kako ce to ishendlovati, verovatno ga sada Ostoja prekorava, morace da stane na jednu stranu, jedan budzet mora da fasuje...a taman se udebljao fino, ide jesen, skuplja struja...

Znamo da je pljuvao Fk Partizanpre dok nisu sutnuli nesretnog Pantica, pa postao branitelj istog, znamo i da mu je Ostoja drazi od sopstvenog zivota, pa ostaje da se vidi da li ce ostati verna pudlica svom gazdi, ili ce da nastavi da cuti i pravi se mrtav, i da lapce na obe strane...

Stay tooned(by 1945)

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Cooper said:

Da li je realno da pratite te likove pored toliko kvalitetnog sadržaja na internetu....

A sta je interesantnije od ovog rijalitija? 

3 minutes ago, kendrick said:

Oni su ti najverniji pratioci Tegija.

 

Iako ih dribla i sukne im kvalitetno svaki drugi dan.

Taj ne moze da ga sukne ni sopstvenoj zeni, da se ne lazemo.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Cooper said:

Aj mi samo objasni kakav je osećaj kad se uveče legne, analizira dan i razmisli šta je danas novo naučeno, korisno urađeno i kad dođeš do dela da si gledao nekoliko sati Željka Pantića i Vladana Tegeltiju.

Zabavlja me kako covek postane klovn. Kako menja misljenje i uverenje. Jeste, ruzno je nasladjivati se ocajnicima, ali dok sam na poslu, mogu da pustim i da se nesmejem malo. Neko voli kursadzije, ne branim, ja vise volim mucenike poput Andjusa, Tegija, Pante...

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, kendrick said:

Cista zloba, pakost, nasladjivanje. To ih radi. Kao, vidi ih grobari hahaha, placu, losi u fudbalu, svadjaju im se Zeks i ovaj mali debeli, kako su jadni hahah. Kod nas Mrkelica, Tvorki i Coks prave dobru cupri.

Znas koja je razlika izmedju "vas" i "nas"?

To sto vi sledite i volite Tegija i Pantu, a mi se gnusamo Andjusa, Tvorkija, Coksa i Mrkelice!

 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Crni said:

Znas koja je razlika izmedju "vas" i "nas"?

To sto vi sledite i volite Tegija i Pantu, a mi se gnusamo Andjusa, Tvorkija, Coksa i Mrkelice!

 

Nemoj tako. Oni zmure i zamisljaju da je to sto ih jase Branko Nordeus. Tako se lakse podnosi muka.

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Cooper said:

Aj mi samo objasni kakav je osećaj kad se uveče legne, analizira dan i razmisli šta je danas novo naučeno, korisno urađeno i kad dođeš do dela da si gledao nekoliko sati Željka Pantića i Vladana Tegeltiju.

 

Hahaha vrhunac dana kad ovaj lik nekome drzi predavanje o zivotu.

Znaci lik koji prati sve moguce naloge na drustvenim mrezama, sve moguce portale,zna kad je Covic ili Terzic isao na wc i o  tome nas po  cele dane redovno obavestava. 

Lik koji nikada nije stao iza neke svoje tvrdnje,nikada nije imao hrabrosti nekome direktno da odgovori na pitanje,sam sebe lajkuje a sva pisanja mu se svode na mantru Zexa i Tegija sad nekome ko fol spocitava sto iz sprdnje gleda najpoznatije navijace Partizana kako se sramote za sve pare sveta a 99% navijaca Partizana ih citira po raznim forumima i portalima.

Ma sjajno,ulepsao si mi ovaj moj jadni dan i napokon sam naucio nesto na internetu a to kako biti licemeran na kvadrat .👍

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Decembarski said:

Ćuti.

Neki pamtimo i vremena kad su se sekle makazama mts kartice...  

A sad...❤️❤️❤️

 

IMG-20220802-203843.jpg

IMG-20220802-203931.jpg

 

Nis i Mts drzavni sponzori.

 

Globos i Land Rover-drzava preko Ostoje. Roaming-Nesa Roming, istaknut kao visoki clan uprave kkp.

 

Ander armor-oprema.

 

Ostale im samo kladionice kao privatni sponzori a to su iznosi od nekoliko stotina hiljada evra kao sto je i Soker u Zvezdi.

 

Ostali ispod nebitni sponzori tipa klinike za lecenje igraca itd. odnosno mali iznosi.

 

Jedino gde Partizan zaradi pare van drzave su sezonske i karte, sto mu dodje jedna cetvrtina budzeta.

 

Kada je bilo vreme "aparthejda" u sezoni 16-17 i 17-18 pre dolaska Trinikijerija a pre toga sa Duletom su bili sasvim konkurentni, tada im je jedini izvor prihoda bio drzava i mozda su 10% maksimum zaradili na karte i ulaznice. Sve vreme za vreme "aparthejda" Partizan je imao dva drzavna sponzora na dresu u vidu Mts-a i Nis-a, dok Zvezda, ja mislim, nikada nije imala 2 drzavna sponzora vec samo Mts a 4 godine je bilo bez ijednog drzvanog sponzora.

 

Za vreme pravog aparthejda 2007-2011 Zvezda je dobijala 0 eura od drzave i 100% izvor prihoda je bio to malo na karte i sezonske i ostatak privatni sponzori jednom bejase neka banka, jednom kokta, jednom nekoliko manjih privatnih a nismo imali cak ni glavnog pa je na dresu jedne sezone bio samo grb.

Edited by 1945
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...