Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

40 minutes ago, Alex_Serbia said:

Ako u to verujete, pitanje je onda zasto vaš ultimativni vodja navijaca zeli da  vas sroza, a izdigne klub koji po prirodi mrzi. 

 

Kakav ste vi to klub onda kada ga i sopstveni navijaci zele u blatu? 😔

Zabole njega za nas. To što vi sebe lažete, samo nastavite

On 6/30/2022 at 5:23 PM, Kronostime said:

Komsije,evo prolazi polako ovaj zadnji dan Juna - potpisa li ko za Vas?

Stvarno sam zabrinut.

:smiley33:

Ima li neko takmičenje gde niste izgubili ili pobegli

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Tri Korne Penal said:

Decija suza najvise boli i peče,  pa makar to dete imalo i 20+ god... sve za ljubav prvog naslednika. 

Naslednika zanima samo ako može neki ugovor da završi, 'ebe se njemu za obe strane Topčiderskog brda.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Hogar said:

Nisu oni bezveze dovukli Obradovića da bi ih mi nastavili razbijati 

Sipaj u JSD koliko treba a Zvezdi zavrni slavine

 

Jbg, pre desetak godina smo mi bili u nemilosti, sad je na vas došao red. Kolo sreće se okreće, životni ciklusi i tako to.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Hogar said:

Nisu oni bezveze dovukli Obradovića da bi ih mi nastavili razbijati 

Sipaj u JSD koliko treba a Zvezdi zavrni slavine

5793SEY.gif

9 hours ago, Tri Korne Penal said:

 

Decija suza najvise boli i peče,  pa makar to dete imalo i 20+ god... sve za ljubav prvog naslednika. 

NX2RR31.jpg

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Barkley#34 said:

Naslednika zanima samo ako može neki ugovor da završi, 'ebe se njemu za obe strane Topčiderskog brda.

 

Pitam se , koji ce mu q to u zivotu pored svih biZmisa, keša  bate&tate... I mnogo veći igraci su gubili glave kkji su bili u tim vodama..

 

 

Kronos ... FP3 , koliko god ga mi ne voleli, ima po koji osvojen trofej, nesto nisam primetio da ga tablodi dovode u bilo kakvu vezu sa "kriminalnim miljeom" , dok je Danilo sasvim suprotna prica. 

 

Sta mislis, kome se sve do sada zamerio, nece Tatica vladati ( živeti) vecno?

 

6 hours ago, Kronostime said:

5793SEY.gif

NX2RR31.jpg

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Alex_Serbia said:

Ako u to verujete, pitanje je onda zasto vaš ultimativni vodja navijaca zeli da  vas sroza, a izdigne klub koji po prirodi mrzi. 

 

Kakav ste vi to klub onda kada ga i sopstveni navijaci zele u blatu? 😔

Zapravo, pitanje je u sta ti verujes?

 

Da F4 EL igraci kostaju 300k po sezoni? 

Da se NBA igraci dovode za slicne novce?

Da se obraz prodaje za 250k po sezoni kako bi se zaboravilo za koga se navijalo?

I da je to sve Ostoja obezbedio, ceo taj "budzet", nista drzava i firme povezane sa drzavom?

I da je Obradovic tu bez ugovora?

I da naredne sezone imate jednako toliki budzet? 

😄 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Na tivteru je krenula kampanja Zeljko  Obradovic drzavni projekat. Mogli da se pridruzimo svi. Has tag drzavni projekat uz sliku zeljka, ili nekog od televizijskih voditelja nekad i sad.  Varijacije na temu  😄 

 

 

Edited by suptil
  • Like 4
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Урош19 said:

Рекао Киргиос после меча да је Жељко Обрадовић државни пројекат и оде у свлачионицу.

Cekamo da to sutra kaze Novak 🙂

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Malopre upalih tviter, i svaki drugi tvit na temu "Zeljko Obradovic drzavni projekat". U cemu je fora sta sam propustio🤔

Mislim, znam zasto, ali kako je krenulo, neka vest, neka izjava ili organizovana akcija? Ciganska varijanta "Vucicu seceru"? Ozbiljno pitam...

Edited by Gudura
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Gudura said:

Malopre upalih tviter, i svaki drugi tvit na temu "Zeljko Obradovic drzavni projekat". U cemu je fora sta sam propustio🤔

Mislim, znam zasto, ali kako je krenulo, neka vest, neka izjava ili organizovana akcija? Ciganska varijanta "Vucicu seceru"? Ozbiljno pitam...

Колико сам испратио она девојка (дете има 14 год вљд) што је глумила Дару из Јасеновца направила твитер и лајковала неки твит где је писало да је Жељко државни пројекат и неки дебили је пљували и развлачили по твитеру због тога па се она извинила па је наставили пљувати и рекли да лаже итд итд и онда сви кренули да пишу Жељко државни пројекат.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ali bez blama jednog Žoca ubacuju u priču nekog projekta i to navijači čiji je trener bukvalno 15 godina bio trener Milove Budućnosti i Alekove Zvezde.

 

Nego, kad smo kod hrabrosti, zašto se pominje država u slučaju KKP i Željka i zašto je u startu sasečeno pominjanje Vučića?

 

Hrabri Tviteraši su dobili pecku 😆

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Barkley#34 said:

Au, brate, još Terza da skine sliku sa zida i Arapin da vrati dres.

 

Sta je fora sa Krezubim Arapinom u kontekstu Drzavnog Projekta? 


Jesmo li dobili neke arapske pare uz pomoc drzave? Nekako mi je skroz logicno da kad neko dodje u neku posetu Srbiji, zvanicnu drzavnu ili neku privatnu, a interesuje se za fudbal, pre ode do Zvezdinog muzeja nego negde drugde, pa ako je zvanicna drzavna poseta onda to izgleda tako kao za Krezubim Arapinom. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Cooper said:

Ali bez blama jednog Žoca ubacuju u priču nekog projekta i to navijači čiji je trener bukvalno 15 godina bio trener Milove Budućnosti i Alekove Zvezde.

 

Nego, kad smo kod hrabrosti, zašto se pominje država u slučaju KKP i Željka i zašto je u startu sasečeno pominjanje Vučića?

 

Hrabri Tviteraši su dobili pecku 😆

 

Jbg, ti si etalon hrabrosti... nisu imali ❤  da se povedu tvojim primerom kritika PPVu na Twitter-ima I ostalim društvenim mrezama :wink2:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...