Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

On 5/12/2022 at 4:33 PM, dekifisher said:

Šta da ti kažem... verovatno si zaboravio ali mi smo imali par sezona gde smo dobijali derbije a gubili titulu.

Vi, nikada!

Partizan 8 titula a da nije pobjedio u derbiju,Zvezda 4 titule bez pobjede u derbiju. 🖐

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Realno da nisu bili tako puni sebe na pocetku sezone i do ispadanja od Burse, sprdali bi ih 90% manje nego sada. Al posto oni nikako da se opamete i sagledaju realne situacije, vec pocinju kao njihovi treneri kojima su svi drugi krivi (Ser Stanoje i oni izlaze do 5 po diskotekama) da vade neka nebulozna opravdanja za sve, mi smo prinudjeni na one stvari. Citam sad na njihovoj temi kako Zoć maltene namerno gubi i boli ga uvo  jer je nateran od strane Aleksandra Vucica da dodje da vodi Partizan zblg  izbora a posle moze da ide. 
Mislim, koji level sizofrenije da po njihovim recima najveci Srbin i najbolji trener univerzuma sa sedam cifara na bankovnom racunu mora da dodje zbog Vucica..   A u isto vreme oni opozicija bez pomoci drzavi te se shodno tome namece zakljucak da je Av namerno doveo Zeljka a Branko Nordeus dao xxxx meleona samo da bi Partizan tonuo. Jer je drzavni vrh na celu sa Ciom Biom Mosadom predvideo ove rezultate koji ce ici u korist toga da Zvezda opet uzme Aba i zaigra  u El
 Mislim, malo sam karikirao na kraju al je prvi deo posta zakljucak sa njihove teme.  Nisam znao gde da napisem ovo a da ne bude offtopic, al stvarno su postali zabrinjavajuci, gube se u svojim imaginarnim iskrearanim stvarnostima. Te stoga, mogli bi da oladimo malo sa zajebavanjem,  prerasta im sve to u ozbiljne paranoidno shizoidne poremecaje i ja sam iskreno zabrinut,  onakve tokove misli nisam video nikad..
Daj ti nama recenziju poslednjeg albuma Ace Lukasa kad oladiš malo
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Redstar0356 said:

Nisam znao gde da napisem ovo a da ne bude offtopic, al stvarno su postali zabrinjavajuci, gube se u svojim imaginarnim iskrearanim stvarnostima. Te stoga, mogli bi da oladimo malo sa zajebavanjem,  prerasta im sve to u ozbiljne paranoidno shizoidne poremecaje i ja sam iskreno zabrinut,  onakve tokove misli nisam video nikad

Bukvalno je jedan forumaš napisao nešto na tu temu a ti si iznwo čitavu dijagnozu. U čemu je poenta? Imao si pripremljen post pa si čekao priliku da ga upotrebiš?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mfmilan said:

 

Isto ko što je bilo jasno da ćemo Bursu da isprašimo?

 

Rezultati nam i nisu toliko problem koliko to što igramo ne liči ni na šta, što ne uliva neko poverenje i nadu u bolje sutra. Mi nismo nijednu tekmu imali gde smo izgledali dobro, tečno, uigrano. I kad smo dobijali ubedljivo, to je više bilo na individualni kvalitet pre nego na timsku igru. A mi, navijači Partizana, više volimo i cenimo tim nego individualnost. I to je ono što nama najviše smeta i što nas boli. 

 

Opustite se komsije ... iz aviona se vidi da Bokan feat Dzile NE ZELE da igraju finale sa Zvezdom.

Jedino ako ih izminiraju igraci, u sta cisto sumnjam ... mislim, sto bi se cimali ako bas ne moraju.

Osim toga, i njima je jasno da im u finalu ne gine metla ... pa makar je dobili i od CO

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Redstar0356 said:

Realno da nisu bili tako puni sebe na pocetku sezone i do ispadanja od Burse, sprdali bi ih 90% manje nego sada. Al posto oni nikako da se opamete i sagledaju realne situacije, vec pocinju kao njihovi treneri kojima su svi drugi krivi (Ser Stanoje i oni izlaze do 5 po diskotekama) da vade neka nebulozna opravdanja za sve, mi smo prinudjeni na one stvari. Citam sad na njihovoj temi kako Zoć maltene namerno gubi i boli ga uvo  jer je nateran od strane Aleksandra Vucica da dodje da vodi Partizan zblg  izbora a posle moze da ide. 

Mislim, koji level sizofrenije da po njihovim recima najveci Srbin i najbolji trener univerzuma sa sedam cifara na bankovnom racunu mora da dodje zbog Vucica..   A u isto vreme oni opozicija bez pomoci drzavi te se shodno tome namece zakljucak da je Av namerno doveo Zeljka a Branko Nordeus dao xxxx meleona samo da bi Partizan tonuo. Jer je drzavni vrh na celu sa Ciom Biom Mosadom predvideo ove rezultate koji ce ici u korist toga da Zvezda opet uzme Aba i zaigra  u El

 Mislim, malo sam karikirao na kraju al je prvi deo posta zakljucak sa njihove teme.  Nisam znao gde da napisem ovo a da ne bude offtopic, al stvarno su postali zabrinjavajuci, gube se u svojim imaginarnim iskrearanim stvarnostima. Te stoga, mogli bi da oladimo malo sa zajebavanjem,  prerasta im sve to u ozbiljne paranoidno shizoidne poremecaje i ja sam iskreno zabrinut,  onakve tokove misli nisam video nikad..

 

Bukvalno smo se isto tako i mi ložili jedno deset godina kako je ovo zadnji put da osvaja Partizan ali sledeće sezone ćemo im jebat kevu.

 

Tako i postadosmo kk sledeća sezona.

 

Ko hoće da se loži, neka se loži, nije protiv zakona.

 

Partizan uopšte nema slabu sezonu, nego su apetiti merdžovali sa glađu za trofejima pa je onda sve naraslo i preti urušavanje.

Link to comment
Share on other sites

Koliko je degutantno gledati ekipu Buducnosti koja ne zeli u finale ,ciji trener samo sto  ne place na konferenciji za stampu posle trijumfa? Ovo postaje neverovatno vec koliko dupeuvlakackuh izjava mozemo da cujemo iz dana u dan sto se tice glavnogdrzavnogprojekta koji kroz Eurocup nije uspeo da obezbedi El ! Dzikic je sramotan a vidim da se vecina igraca Buducnosti ponasa isto tako nonsalantno i nezainteresovano ! 
Setite se samo finala za Zvezdom na ivici zileta ,tenzije ,frka ,na ivici incidenta pa iponeki incident ,radovanje igraca ,ponos ,prkos ? A gde je to u ovoj polufinalnoj seriji ??? 
skinuli ste gace Podgoricani pre pocetka ,ne razumem kako to samo navijaci Buducnosti dozvoljavaju !

Just now, Darko Pancev said:

Koliko je degutantno gledati ekipu Buducnosti koja ne zeli u finale ,ciji trener samo sto  ne place na konferenciji za stampu posle trijumfa? Ovo postaje neverovatno vec koliko dupeuvlakackuh izjava mozemo da cujemo iz dana u dan sto se tice glavnogdrzavnogprojekta koji kroz Eurocup nije uspeo da obezbedi El ! Dzikic je sramotan a vidim da se vecina igraca Buducnosti ponasa isto tako nonsalantno i nezainteresovano ! 
Setite se samo finala za Zvezdom na ivici zileta ,tenzije ,frka ,na ivici incidenta pa iponeki incident ,radovanje igraca ,ponos ,prkos ? A gde je to u ovoj polufinalnoj seriji ??? 
skinuli ste gace Podgoricani pre pocetka ,ne razumem kako to samo navijaci Buducnosti dozvoljavaju !

Da dodam da je Dzikic uradio sve da se utakmica ne dobije i to je bilo ocigledno svakom ko imalo poznaje kosarku !

Pitanje novinara Dzikicu u Bg posle utakmice “ meni se cini da vasi igraci nisu zainteresovani za utakmicu “ sve govori !

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Edward Louis Severson III said:

 

Bukvalno smo se isto tako i mi ložili jedno deset godina kako je ovo zadnji put da osvaja Partizan ali sledeće sezone ćemo im jebat kevu.

 

Tako i postadosmo kk sledeća sezona.

 

Ko hoće da se loži, neka se loži, nije protiv zakona.

 

Partizan uopšte nema slabu sezonu, nego su apetiti merdžovali sa glađu za trofejima pa je onda sve naraslo i preti urušavanje.

Apetiti su porasli dovodjenjem Zeljka a dva top El igraca sa f4 preplacena kao i dovodjenje jos nekoliko talentovanih i ne bas jeftinih pojacanja!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Edward Louis Severson III said:

Ko hoće da se loži, neka se loži, nije protiv zakona.

 

Tako je, neka se loze koliko hoce, ja samo ne bih voleo da ih previse sprdamo da ih ne motivisemo time 🤣 Ovako u umerenim kolicina je sasvim u redu, oni se loze mi ih spustimo

Link to comment
Share on other sites

Jbt aj ne kenjajte, kad vec moram da se tako duhovito izrazim.

 

Dzile toliko nece u finale da je pobedio. Ne mislite li da je mogao naci neki laksi modus od suta za 3 poena u poslednjoj sekundi koji moze/ne mora da udje? Sta je sad odjednom i Petar Popovic grobar?

 

Neka se on klanja Zeljku Obradovicu Cepacu (prao ruke u Moravi) do sutra, pobedio ga je. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jbt aj ne kenjajte, kad vec moram da se tako duhovito izrazim.
 
Dzile toliko nece u finale da je pobedio. Ne mislite li da je mogao naci neki laksi modus od suta za 3 poena u poslednjoj sekundi koji moze/ne mora da udje? Sta je sad odjednom i Petar Popovic grobar?
 
Neka se on klanja Zeljku Obradovicu Cepacu (prao ruke u Moravi) do sutra, pobedio ga je. 
Evo bez zajebancije iako je Tata:
Dzikic uopšte nije tražio timeout ni kada su ih stizali ni za poslednji napad. Ne znam da li je tražio ijedan u drugom poluvremenu. Onaj šut za 3 poena je improvizacija igrača na terenu za tih 15s što je ostalo.
Vedrije je raspoloženje na sahranama nego na konferenciji za novinare.
Uradio je sve što je do njega da se KKP plasira u finale.
Najbolje je što ide skinutih gaća u Pionir...tako se ne ponaša trener ekipe koja je među 4 najbolje. Sramota.
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Upravo tako...ne treba Džikiću TO za zadnji napad jer je mu ekipa fercera cele sezone ko Doha i imaju sve već dogovoreno...Miconja namenski odmarao do zadnjih minuta kada će da ga metne za pobedu...piš od košarke na visokom ABA nivou.

 

Ako su Žocu za EC bili tanki Panter i Lidej, da mu zapadne EL WC, tražio bi Tavaresa i Luku Dončića...morali bi Sandžak da prodamo da on napakuje EL roster.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Cek i ja da probam...

 

**Jurica Golemac je dao svoj maksimum da izgubi ovu iz nehata dobijenu utakmicu. Videlo se iz aviona da mu je mrsko da ide na majstoricu, greskom otislo na +9. Morao je da zove dva tajmauta u nizu par minuta pred kraj da bi jasnije objasnio svojim igracima kako bolje da sjebu ostatak meca, gube lopte, poklanjaju bacanja i sklanjaju se sa skoka, al dzaba. Sad mora u Beograd spustenih gaca.**

 

🙄

 

  • Like 1
  • Love 1
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, fillam said:

Cek i ja da probam...

 

**Jurica Golemac je dao svoj maksimum da izgubi ovu iz nehata dobijenu utakmicu. Videlo se iz aviona da mu je mrsko da ide na majstoricu, greskom otislo na +9. Morao je da zove dva tajmauta u nizu par minuta pred kraj da bi jasnije objasnio svojim igracima kako bolje da sjebu ostatak meca, gube lopte, poklanjaju bacanja i sklanjaju se sa skoka, al dzaba. Sad mora u Beograd spustenih gaca.**

 

🙄

 

Ovaj post imaš spreman ko zna koliko i samo si čekao trenutak da ga izvadiš! Ne?

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, pavijan2 said:

Ovaj post imaš spreman ko zna koliko i samo si čekao trenutak da ga izvadiš! Ne?

Bukvalno otkucan u poslednjem minutu 4/4, govno mi se zaledilo.

 

Taman da ga pustim..

200w.webp

Edited by fillam
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...