Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

5 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Polako,vrv ce biti derbija u finalu ABA 🙂

 

to ti kažem, prelazni rok, derbiji i kada neko od timova izgubi tekmu u evropi, to je ceo basketaški tata;

da se ne lažemo, vrlo slabo & nisam zadovoljan.

 

zato predlažem da ih lepo proteramo na fucu, veći će usage da bude.

sve smo im dali a oni nisu opravdali naše poverenje.

 

kao da čitam dijalog pefija markovića vs kurucsa

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Don Radonja said:

Ono kad ste toliko losi kad ni pomoc protivnickog trenera(Dzile) nije dovoljna da dobijete utakmicu. 😄

 

Nemojmo kuditi, čovek je dao sve od sebe. Ponekad ni to nije dovljno.

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Laki21 said:

Ali držanje Atića na terenu kome se govno smrzlo i da ga pitaš koji je dan on bi rekao "muštikla", ne pamtim kad sam video nešto slično.

I Danila Nikolica kad je promasivao suteve i izgubio loptu.

 

Na stranu maksimalan rispekt za momka sto se vratio na parket ovo je zamerka Dzikicu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 3/22/2022 at 6:50 PM, Jakob Aman said:

Bicemo masina u plej ofu.

 

2 hours ago, Jakob Aman said:

Sramota je na šta liči ovaj tim posle 9 meseci zajedničkih treninga. I to su elementarne stvari u pitanju. 

 

f8a.gif

Edited by Don Radonja
  • Like 6
  • Love 1
  • Ha-ha 16
Link to comment
Share on other sites

Realno da nisu bili tako puni sebe na pocetku sezone i do ispadanja od Burse, sprdali bi ih 90% manje nego sada. Al posto oni nikako da se opamete i sagledaju realne situacije, vec pocinju kao njihovi treneri kojima su svi drugi krivi (Ser Stanoje i oni izlaze do 5 po diskotekama) da vade neka nebulozna opravdanja za sve, mi smo prinudjeni na one stvari. Citam sad na njihovoj temi kako Zoć maltene namerno gubi i boli ga uvo  jer je nateran od strane Aleksandra Vucica da dodje da vodi Partizan zblg  izbora a posle moze da ide. 

Mislim, koji level sizofrenije da po njihovim recima najveci Srbin i najbolji trener univerzuma sa sedam cifara na bankovnom racunu mora da dodje zbog Vucica..   A u isto vreme oni opozicija bez pomoci drzavi te se shodno tome namece zakljucak da je Av namerno doveo Zeljka a Branko Nordeus dao xxxx meleona samo da bi Partizan tonuo. Jer je drzavni vrh na celu sa Ciom Biom Mosadom predvideo ove rezultate koji ce ici u korist toga da Zvezda opet uzme Aba i zaigra  u El

 Mislim, malo sam karikirao na kraju al je prvi deo posta zakljucak sa njihove teme.  Nisam znao gde da napisem ovo a da ne bude offtopic, al stvarno su postali zabrinjavajuci, gube se u svojim imaginarnim iskrearanim stvarnostima. Te stoga, mogli bi da oladimo malo sa zajebavanjem,  prerasta im sve to u ozbiljne paranoidno shizoidne poremecaje i ja sam iskreno zabrinut,  onakve tokove misli nisam video nikad..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...