Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

  

12 hours ago, goldberg said:

 

Finansira kao sto i neka firma sponzorise KKP ili KKCZ zato sto im se isplati jer drzava nudi neke olaksice.

 

Sva prica je krenula sa "Bokan diluje -> gotovo, sto je bilo Cobbsova, bilo je, odsad samo Barovici i Drobnjaci, a i to im je puno", kao da je Bokan Tedeschi, a Buducnost Cedevita.

 

Sustina je da su i KKP i KKB i KKCZ drzavni klubovi i da tu niko nije lud da daje bilo sta jer klub nije njihov. Zato im drzava "pomaze" da donesu tu odluku ili tako sto ce zmuriti na njihov kriminal ili tako sto ce pogurati njihove firme negde gde bude trebalo.

 

 

 

Sustina je da si ti jedno za drugim (citirao sam te, nisam imputirao) prvo napisao jednu stvar a onda u sledecoj recinici odmah dijametralno suprotnu. I to je jedino za sta sam se ja "zakacio". Nema potrebe da mi objasnjavas dodatno bilo koju od te dve izjave. Poenta je da ti sam sa sobom nisi saglasan, i kako onda da diskutujemo o bilo cemu? Ja to ne mogu. 

 

Ako to ne mozes da shvatis, ne bih diskutovao vise. 

 

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Kooineeperk said:

  

Sustina je da si ti jedno za drugim (citirao sam te, nisam imputirao) prvo napisao jednu stvar a onda u sledecoj recinici odmah dijametralno suprotnu. I to je jedino za sta sam se ja "zakacio". Nema potrebe da mi objasnjavas dodatno bilo koju od te dve izjave. Poenta je da ti sam sa sobom nisi saglasan, i kako onda da diskutujemo o bilo cemu? Ja to ne mogu. 

 

Ako to ne mozes da shvatis, ne bih diskutovao vise. 

 

 

Pa nismo ni diskutovali, ti si kao u nekoj politickoj emisiji pokusao (i jos uvek pokusavas) da me prikazes ili kao glupog ili kao pokvarenog diskutanta (u zavisnosti od toga da li stvarno verujem u ono sto sam napisao ili ne).

 

Doduse, za ostale koji prate temu i mozda citaju sve postove, da razjasnim - za mene "svoj novac daje" onaj koji od toga nema neke koristi od strane drzave, to je definicija. Dakle, tu ne spadaju oni koji su nesto ukrali pa im je "dobronamerno sugerisano" da preusmere nesto od toga za klub ili neko ko ima dil sa drzavom na drugoj strani pa ulaze u KK. Na primer, Tedeschi daje svoj novac svom klubu iako ni u Hrvatskoj ni u Sloveniji nema neke koristi zbog toga (pogotovo u Hrvatskoj).

 

I ovo je poslednji put da odgovaram na ovu temu, da ucestvujem dalje u ovim razgovorima (koji se najvise pojavljuju na ovoj temi) nema nikakve svrhe.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, goldberg said:

Pa nismo ni diskutovali, ti si kao u nekoj politickoj emisiji pokusao (i jos uvek pokusavas) da me prikazes ili kao glupog ili kao pokvarenog diskutanta (u zavisnosti od toga da li stvarno verujem u ono sto sam napisao ili ne).

To si ti rekao a ja necu ni opovrgnuti ni potvrditi. 

 

A ja sam samo istakao kako u malo karaktera nisi dosledan samom sebi, napises jedno pa odmah posle nesto suprotno tome. Samo toliko. A ti to zovi kako hoces. 

 

 

10 hours ago, goldberg said:

I ovo je poslednji put da odgovaram na ovu temu, da ucestvujem dalje u ovim razgovorima (koji se najvise pojavljuju na ovoj temi) nema nikakve svrhe.

Hvala! U tome te srdacno podrzavam!

Link to comment
Share on other sites

On 1/23/2022 at 11:28 AM, pavijan2 said:

Znači:

Panter 1,5 m

Ledej  1,2

Smajllagić 0,6

Kuruc 0,5

Mur 0,5

Avramović 0,4

Madar 0,4

Zagorac 0,4

Lesor 0,3 za pola sezone 

Dangubić 0,3

Ostala boranija još 0,7

Robija koliko zahvati 

Savić 0,5

Oj Srbijo ekonomski tigre.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

avram je 600k, smajli, kuruc i mur 750 sa bonusima svaki:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

poanta je kako vecina komentarise kako smo trebali uzeti smajlagica, al i njega i avrama su debelo preplatili, s tim sto je ra donekle i hteo avrama, al srecom ovaj trazio previse..

puno im bilo(zvezdi) i 450k za celu sezonu lesoru, a kamoli za nepotvrdjene igraca da plate za jos trecinu na to..

Edited by n4l1m
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Wingwalker said:

Surova stvarnost komšiluka je da mi večeras kolega ljuti grobar kaže da je navijao da ne pobedi Cedolimpia, (jer to se tako kaže)...a vi vidite zašto. Biće sutjeska i neretva obaška za to drugo mesto...

 

 

 

 

 

Hmm, to je zapravo samo tuzna stvarnost tvog kolege, ne razume osnovne postulate estetike 😄

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Instinkt said:

Šta god da im radite, funkcioniše. Kradu ko Čović lovu sa Kosova, bez savesti 😁

Samo da vam pokazemo da sa sudijama moze i bez primene sile.

Zasto primitivno, kad moze kulturno? 

EDIT:

Disclaimer: Igranje striptizeta u krilu i/ili hotelskoj sobi ne bih bas svrstao pod kulturni segment mada je daleko kulturnije od "gepekovanja" i "slaganja stvari" u sudijskoj svlacionici.

Link to comment
Share on other sites

Mi smo gepekovali i Lamoniku i Garciu Gonzalesa, slozili neke stvari sa Carebuchom, Sasa parla italiano a i onaj drugi jezik, za slucaj da ga nije razumeo.. vas jebe sto Covic nije poliglota, pa ga slabo razumeju u EL.. al ove domace slusaju za sada, drpaju fino... dok Zelimir ne izvadi 3M kao u Feneru 😁

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...