Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

2 minutes ago, đubrivo. said:

 

apsolutno. to pokreće ljude napred. samo što imam utisak da partizanovci tripuju da je dule izmislio toliko toga, da imam poriv da im javim kako nije.

Ima i toga, generalno je neinformisanost veliki problem ovih prostora.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sećam se finala, prosipanja vode, Srzića koji pokušava da smiri strasti...

 

Ništa što Dule nije radio narednih godina.

 

Znam da uvek deluje da on funkcioniše na principu izazova, sukoba, udara na sujetu itede, ali je sve oko pomenute '91. ipak špekulacija koja mož' a ne mora da bude tačna.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Barkley#34 said:

Sećam se finala, prosipanja vode, Srzića koji pokušava da smiri strasti...

 

Ništa što Dule nije radio narednih godina.

 

Znam da uvek deluje da on funkcioniše na principu izazova, sukoba, udara na sujetu itede, ali je sve oko pomenute '91. ipak špekulacija koja mož' a ne mora da bude tačna.

mozda je to normalno za drugu polovinu devedesetih i kasnije.

1991/92. je jos uvek vreme kad u 80% slucajeva igrac sam podigne ruku kada napravi faul.

Link to comment
Share on other sites

tu negde leži tajna trauma kao kod doktorke melfi u sopranosima : ako si bolji, ili bogatiji, ili srećniji tim, potpuno je okej da te dule na neki način gepekuje.

 

legit priča za bilo koji sport ali zato su željko, sale i sale feat prof i kica po meni za par klasa iznad, jer je tada partizan pravio čuda po evropi skilom i znanjem a ne opravdanim sranjem. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, đubrivo. said:

tu negde leži tajna trauma kao kod doktorke melfi u sopranosima : ako si bolji, ili bogatiji, ili srećniji tim, potpuno je okej da te dule na neki način gepekuje.

 

legit priča za bilo koji sport ali zato su željko, sale i sale feat prof i kica po meni za par klasa iznad, jer je tada partizan pravio čuda po evropi skilom i znanjem a ne opravdanim sranjem. 

Dodaj tu i Svetog Savu i don Radojicu.

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, đubrivo. said:

jer je tada partizan pravio čuda po evropi skilom i znanjem a ne opravdanim sranjem. 

Dobro, uini, nisu čuda iz druge polovine prve decenije ovog veka nastajala sranjem. BIlo je tu i skila i znanja, a bogami i čuda.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Kosta said:

Govorio sam o kosarkaskoj carsiji.

Znas, na ranijem forumu je bilo dosta forumasa koji su smatrali da je Kecman NBA igrac.

Kosarkaskoj carsiji je takav stav ludost.

Nuff said.

 

Dragi Kosta,

 

Ja ti od srca savetujem da boldovani izraz koristis sto redje.

 

To je kovanica Ostojine pudlice, koja ne sme da postavi pitanje pa ispaljuje budalastine kao: Mnogi kazu, prica se po kosarkaskoj carsiji itd.

 

Iskreno,

 

Kolega forumas Zeleznicko Gnomce

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Železničko gnomče said:

 

Dragi Kosta,

 

Ja ti od srca savetujem da boldovani izraz koristis sto redje.

 

To je kovanica Ostojine pudlice, koja ne sme da postavi pitanje pa ispaljuje budalastine kao: Mnogi kazu, prica se po kosarkaskoj carsiji itd.

 

Iskreno,

 

Kolega forumas Zeleznicko Gnomce

 

 

Taj izraz sam ja na forumu prvi put upotrebio tamo nedje 2004.

 

Sa shtovanjem,

 

Kosta

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Barkley#34 said:

Dobro, uini, nisu čuda iz druge polovine prve decenije ovog veka nastajala sranjem. BIlo je tu i skila i znanja, a bogami i čuda.

 

prava čuda se ne slave, samo to kažem. dule je dobar i značajan ali mi se ne dopada što u tom worshipovanju dominira fundamentalizam i malo zamajavanja mase a pravi grejtnes tj najveći se ne spominje jer nije trajao 15 godina 

47 minutes ago, pavijan2 said:

Sveti Sava je bio sportski direktor, a don Radojica predsednik.

 

užas. 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Kosta said:

Govorio sam o kosarkaskoj carsiji.

Znas, na ranijem forumu je bilo dosta forumasa koji su smatrali da je Kecman NBA igrac.

Kosarkaskoj carsiji je takav stav ludost.

Nuff said.

 

  ... evo ja sam, gledajuci Kecmana u Beopetrolu, na samom početku njegove karijere, mislio da tu ima materijala za ozbiljnog EL i legit NBA igraca .

Link to comment
Share on other sites

Obrad oprosti 800k evra Monaku jer ce za iste pare voditi zvezdu (svaka prica o ljubavi je pre neki dan pala u vodu), jos se pride dovede rudonja. A nama komše nabadaju neke cifre o trinki plati, iako je objavljeno da bi mu ove sezone bila tek 550k.

 

Lolčina 😆😆😆 Ovde vrše medjusobno trenje u vecem broju i ubedjuju sebe da su u pravu 😁 ako, valja se tapsati po ramenu 😇

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...