Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

Sto bih spucao stek na Kalinica?

I onako cete, po obicaju, da stedite otpustanjem igraca tamo negde u Decembru kad zavrsite sa EL.

:default_coffee:

 

Teško da će oproštaj biti u decembru ali mi ćemo se sa tim pritiskom izboriti, znamo gde nam je mesto.

Ali vama neće pomoći ni antidepresivi kada vam sa EL budžetom krene čupanje u eliminacionoj fazi Eurokupa. 

Žoc na zadnjem TO pred odlučujući napad crta Punteru najdebljim acetoncem da na ubacivanju sa strane treba samo da odvuče dvojicu na sebe da bi se Zak demarkirao i položio sa posta...:whistling: Spremite deblje rizle i kraći filter.

 

 

Edited by Wingwalker
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Abizolirni said:

Svi junaci " u zadnjih 15 dana ", nikom ponikose, i u crnu zemlju pogledase 🙄

 

Opet im gazda rusi snjeska 

 

Nijedna osoba sa crno bele strane brda nije najavila nikakve sigurne titule, jer ne znamo kakav cemo sastav imati do pocetka sezone. Cak ni Kuper nista nije upisao unapred 😆

 

Mi ne palimo vatru dok je zec u sumi. To je vasa specijalnost, uveliko dokazana ovde.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Alex_Serbia said:

 

Nijedna osoba sa crno bele strane brda nije najavila nikakve sigurne titule, jer ne znamo kakav cemo sastav imati do pocetka sezone. Cak ni Kuper nista nije upisao unapred 😆

 

Mi ne palimo vatru dok je zec u sumi. To je vasa specijalnost, uveliko dokazana ovde.

Kolega Fedor ti je na prethodnoj strani napisao da mu je drago sto smo doveli Kalinu da ne bude da nemamo para na kraju sezone kad nas budete otresli. 
 

Osim ako njega ne smatras za nekog ko nije sa vase strane brda. :default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Dragan Mićić said:

Kolega Fedor ti je na prethodnoj strani napisao da mu je drago sto smo doveli Kalinu da ne bude da nemamo para na kraju sezone kad nas budete otresli. 
 

Osim ako njega ne smatras za nekog ko nije sa vase strane brda. :default_coffee:


To su samo moje zelje i nadanja, ne znaci da ce se desiti, sport je takav da svasta moze da se promeni i okrene u sekundi. U sportu je sve toliko moguce da je bilo situacija da jedan klub i jedan trener sa specificnim nadimkom izgubi cak i namestenu titulu.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, fedor said:


To su samo moje zelje i nadanja, ne znaci da ce se desiti, sport je takav da svasta moze da se promeni i okrene u sekundi. U sportu je sve toliko moguce da je bilo situacija da jedan klub i jedan trener sa specificnim nadimkom izgubi cak i namestenu titulu.

Ah znam za taj klub. Njemu su sve titule namestene. Cak i ona Evropska. 
 

samo ponekad opozicioni rivalski klub uspe da srusi njega sa sve drzavom i to naravno postenom i casnom borbom kao ‘86te npr.

 

I sto rece sport je sport a penal je kad Jojic uhvati loptu i sam svira penal. :default_coffee:

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Alex_Serbia said:

 

Nijedna osoba sa crno bele strane brda nije najavila nikakve sigurne titule, jer ne znamo kakav cemo sastav imati do pocetka sezone. Cak ni Kuper nista nije upisao unapred 😆

 

Mi ne palimo vatru dok je zec u sumi. To je vasa specijalnost, uveliko dokazana ovde.

Ma ni mi. Mi prvo odemo naci nesto ravno za razanj 😋

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

lepo ja rekoh, jednom dijabola, uvek dijabola.. 

spacer.png

______________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

 

spacer.png

 

Edited by n4l1m
  • Like 2
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, n4l1m said:

lepo ja rekoh, jednom dijabola, uvek dijabola.. 

spacer.png

______________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

 

spacer.png

 

Nije danas prosao pored Nordeusa, pa je malo nervozan. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Prijatelj Mitar said:

 

Cekaj da se dogovorimo: zbog Kaline voda, zbog Kuruksa struja, zbog Zoca povrce (narocito ono rumeno), nafta zbog Lideja a ulje zbog Pantera. Cekamo dalja poskupljenja 🙂

Sve to stoji - a vama Gazprom sponzor.

Sve to na dohvat ruke.

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Prijatelj Mitar said:

 

Cekaj da se dogovorimo: zbog Kaline voda, zbog Kuruksa struja, zbog Zoca povrce (narocito ono rumeno), nafta zbog Lideja a ulje zbog Pantera. Cekamo dalja poskupljenja 🙂

A registracija, tj tehnicki pregled?

To je poskupelo pre nedelju dana

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, oubrevo. said:

rxftjWs.jpg

Nebitno je to dok je Srbin sit i ima para da ode do Albanije na more 😁😛

 

Oba kluba su napredna i sluze samo da se ne cuje spasi Srbiju i ubij se....

 

Radi se za 400, 500, 600e al bitno da nedeljno pogleda par tekmi na tvu i zajebava komsiju ako mu tim pobedi...

 

Ziv nisam da vidim na sta lice ti finansijski izvestaji..🤤🔪

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...