Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

9 minutes ago, AgroLaki said:

Au brale, prodali ste ga Zocu za milion, sad ga vracate za milion i 200 po sezoni. 😄

 

Mislim da je Psiho resio da zatvori Titove blizance, jer posle ovih akvizicija sa obe strane, oba kluba ce u zamrzivac. Vas je Nebojsa svakako skoro vratio na nivo duga iz 2011, tj. zavrsio je desetogodisnji ciklus. 

 

 A onda ce Psiho da napravi svoje blizance, koji su lepsi, jaci i bolji od ova dva.

Jedan ce da vodi Vulin, a drugi Nesa Slina... 

 

 

Djuka bizon na celu "šipke" 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Barkley#34 said:

Ti i Kuper ste odigrali ispod svog trol nivoa - umesto da ste otćutali dan-dva Kalinin potpis i sačekali da pročitate zbirku objašnjenja i opravdanja, neiskusno ste izleteli sa prozivkama.

 

Vidim da olako opisujes moje delovanje ovde, ili si olako prisvojio od komsija. Ja nisam trol, ja merim patku.

  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Barkley#34 said:

Ni Kalinino nije urođeni defekt nego posledica povrede a odustali su od operacije.

 

I pi.ko ćelava je vezano za sličnu stvar, i ćoravi majmune...

 

Dodatno, malo je bezveze stalno vađenje na Delije, kad svi znamo da neke stvari skandira cela hala, bez obzira na to da li su oni na tribinama ili ne.

 

Ti i Kuper ste odigrali ispod svog trol nivoa - umesto da ste otćutali dan-dva Kalinin potpis i sačekali da pročitate zbirku objašnjenja i opravdanja, neiskusno ste izleteli sa prozivkama.

Svako vređanje sportiste je sramotno i ne treba se tolerisati ovde.

 

Za bolide sa tribine jebiga nismo odgovorni.

Link to comment
Share on other sites

Ako je dosao za ove pare onda je ili budala ili mnogo voli Zvezdu, eventualno ga je nesto Zoc napusavao na tajmautima
Ja pricam iznos ali nemam komw, ovo je tacan iznos, ali za ceo ugovor, znaci orva godina oko 500K, druga opciona oko 700K, .
Napisao sam i gore, evo poklopilo se sa relevantnim izvorom.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Helmet said:

Ja pricam iznos ali nemam komw, ovo je tacan iznos, ali za ceo ugovor, znaci orva godina oko 500K, druga opciona oko 700K, .
Napisao sam i gore, evo poklopilo se sa relevantnim izvorom.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 

 

Kako je to tacan iznos, kad je napisano da je 1.2 miliona godisnje?

Link to comment
Share on other sites

 

Izasao info okle novci za Kalinica :wink2:

 

3 hours ago, harmonajzer said:

Sve je to od obeštećenja za Korija. 🙂

 

 

 

3 minutes ago, AgroLaki said:

 

Jurohups, preneo B92. 

 

Uf, taj sa Jurohupsa lupa kao Maxim po diviziji :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

 

Kako je to tacan iznos, kad je napisano da je 1.2 miliona godisnje?

Pise, ali je greska, nije po sezoni. Ajde videcemo ko je u pravu. Iako je tata ne zajebavam se oko ovoga,tako sam cuo...

 

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...