Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

1 minute ago, NMX said:

 

A dobro, maloumnika ima svuda. Taj nacionalistički deo Dileja sever je ionako odustao od košarke. Bar mu se nisu smejali zbog fizičkog izgleda i kačili sramne transparente vrati najku Kalina ili kako je već neki umetnik sa juga smislio....

Isto kao sto je odustao onaj deo koji je gazda snimao, kojima je pretio i zbog kojih je sazivao i konferencije. 

Naravno i onaj koji je drukao "pojedinca" je medju vama, dakle svi ste na istoj tribini. 

 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, NMX said:

 

A dobro, maloumnika ima svuda. Taj nacionalistički deo Dileja sever je ionako odustao od košarke. Bar mu se nisu smejali zbog fizičkog izgleda i kačili sramne transparente vrati najku Kalina ili kako je već neki umetnik sa juga smislio....

Bice opet Kalina u aprilu

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Samozvana sirotinja strikes back. Presudilo je 1000 eura sto je onaj nesrecnik podigrao kredit i poslao Covicu. Nego kako ste uspeli Vucicev embargo na transfere da zaobidjete 😄
Vala ako ste, samo da ne strahujem vise da cu morati tog coveka u svetom dresu gledati. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Brimstone said:

Isto kao sto je odustao onaj deo koji je gazda snimao, kojima je pretio i zbog kojih je sazivao i konferencije. 

Naravno i onaj koji je drukao "pojedinca" je medju vama, dakle svi ste na istoj tribini. 

 

 

Gde si ti otišao rođače....

 

metrics-gif.gif

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Cooper said:

I na engleskom, znam da volite Eurohoops...
 

a doveden kao back up, koliko cemo tek za startera izdvojiti?

aj u sto marke da ce cooper i na svom instagram profilu "tv" da okaci to kao legit news 😄

Edited by n4l1m
  • Like 3
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Quote

"Ja sam kao Nemanja Vidić, našao sam se u njegovim rečima da je ostvario san kada je zaigrao za Zvezdu. Moj san je bio da igram za Zvezdu i za reprezentaciju i to sam uradio veoma rano, sa 22-23 godine. Bilo mi je zabavno. Nisam imao velike ciljeve. Moj cilj je bio da pobedim Partizan, jer su osvajali titulu 12-13 godina i to mi je bila želja i za to sam bio veoma motivisan", rekao je on.

Iako je za Zvezdu igrao samo sezonu, 2014/15, bila je to jedna od najuspešnijih godina tog kluba, a on je bio jedan od lidera tog tima koji je osvojio obe domaće titule i prvi put u ovom veku postavio crveno-bele na postolje.

"Bilo je to emitovno za mene, da igram za klub za koji navijam od najmlađih dana. Iako nisam bio aktivan navijač koji je išao na utakmice, u kop, pratio sam taj klub, voleo sam ga. Osećao sam se sjajno. Rekao sam Radonjiću: 'Hajde dovedi me, mogu da uradim nešto'".

I opet isto zvao Radonju i rekao da može pomoći a pare kad budu i ako budu. Legenda.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Alex_Serbia said:

Svakako blize nego meleon za Rodija.

 

Sad ozbiljno,  nigde nije izašao podatak za Rodniusa, možemo da nagadjamo.  

 

I, ako je vama relevantan izvor Kuperovo lupetanja  ( ili Kuper Twitter  nalog ) , da se razilazimo  😄

Link to comment
Share on other sites

Just now, John Dies at the End said:

 

Sad ozbiljno,  nigde nije izašao podatak za Rodniusa, možemo da nagadjamo.  

 

I, ako je vama relevantan izvor Kuperovo lupetanja  ( ili Kuper Twitter  nalog ) , da se razilazimo  😄

 

U pravu si, nista ne mozemo znati 100%, ni za jednog igraca u vas i nas.

 

Ali ajde da kazemo je generalna pretpostavka/glasina da je KP potpisao za 1.1 milion tacna (vrlo izvesno, jer se spustio u EC, pa je lova morala biti jaka).

 

Kalina je igrac sa duplo boljim pedigreom, reprezentovac Srbije, clan prve petorke sampiona EL, izuzetno iskusan i prekaljen EL Iigrac, koji je isto u najboljim godinama. 

 

Ja ne vidim promil sanse da nije skuplji od Pantera. Sto pominju i oni Spanci (uzeste ga Barsi pred nosom).

 

I to je ok, vi igrate EL i trebate se adekvatno pojacati. Meni samo smeta narativ gde ste vi odjednom sirotinja po direktivi. U stvarnosti se toliko pisalo o KKP, pa ce se taj narativ i dalje gurati, uprkos onom sto se dogodilo veceras.

 

*Izvinjavam se sto kaljam topic razboritim argumentima 😁

Link to comment
Share on other sites

Inače, ove bombe što Grobari najavljuju u KKCZ ne treba nikog da čude. Dolazak Kaline će okupiti ozbiljan pool sponzora koji su zainteresovani da ulože lični kapital i ne zanima ih šta država kaže na to.

  • Like 7
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, pantelia said:

 

pitaj delije.

 

(stavio bih jos manje pocetno slovo, ali ne moze, izvini).


Ne treba, nasao sam im glasila, kazu Kalini ce prvom prilikom pokazati svoj stav o njemu i njegovim ispadima. Mozda se konacno i pojave na utakmicama, bar ako nista zbog toga, pa vas bude vise od 3 hiljade na euroligi. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...