Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

Just now, Cooper said:

Imate vi većih problema od Kupera.
Treba brojne obraze oprati.

Inače ste i Bjelici i Bobiju ponudili 5 miliona na 2 godine.

A narod po besplatan paradajiz.

Al zajebaše onog mučenika što digao kredit.
Ima da se muči 2 godine što je donirao dnevnu platu za Kalinu.

Nisi bas shvatio, narod po besplatan paradajz ide zbog Pantera, Ledeja, Avramovica i ovog iz NBA, mi smo tek poceli sa prelaznim rokom i tek ce se videti za sta ce ici zbog nas, mada kako sam cuo Kalina je dosao iz ljubavi prema klubu. Sto se tice Vesica to sam cuo samo od tebe, ali zato je sigurno da je Ostoja kod vas u klubu, a veruj mi ono sto sam cuo o njemu ga stavlja odmah pored Sicve Gorana. Jos nije taj nivo, ali sa druge strane Sicve nije pekao svoj zanat po Italiji.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Cooper said:

DrKalina neće biti vaše najskuplje pojačanje.
Sramotno veliki budžet i strašno šta se nudi.

Dug preko 9 miliona, ali to ne smeta da se daje šakom i kapom.

Ja ne znam sta se cudis, Do juce su milioni bili ok. Resili ljudi da operu malo para, a i izbori idu, pa ce dobro doci. Dve muve jednim udarcem. Veci je problem, sta ce biti posle? Kada SNS prodje. Malo je onako, bas ..... da sada posle igraca koji su dosli kod vas kukas. Treba stvari nazvati svojim imenom i gledati dva dobra SNS tima sledece godine sa dva dobra trenera, pa da se izmerimo ili treba odjebati sve i ne gledati i bojkotovati utakmice.

Link to comment
Share on other sites

Ja očekujem, čitajući vas prethodnih nedelja, da stupite u bojkot svih utakmica vašeg SNS kluba.

Lepo su vas odradili, sad bojkot.

Pa ne mogu oni vas navijače da kupe sa par milionskih igrača.

DrKalina i DeBeli su tek početak trošenja SNS novca. A pre toga povratak Radonje, koji je ispoštovao SNS kad je predsednik polagao zakletvu.

Link to comment
Share on other sites

Nemoj tako. Pa zar nije Obraefekat isao na par vecera sa nasim voljenim predsednikom? Evo ja obecavam da cu bojkotovati vas SNS klub. Jbg od necega se mora poceti. Bice to lepa borba. Skoro ceo tim sastavljen od nasih igraca protiv legije stranaca.

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Cooper said:


Al zajebaše onog mučenika što digao kredit.
Ima da se muči 2 godine što je donirao dnevnu platu za Kalinu.

 

Covek je digao kredit za 118.000din tj. 1000e.

Znaci i sam priznajes da je Kalinin ugovor 365k godisnje sto je dzabe za takvu igracinu

  • Like 3
  • Love 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

https://www.mozzartsport.com/kosarka/vesti/potvreno-pisanje-mozzart-sporta-nikola-kalinic-se-vratio-u-zvezdu/393120/comments

 

https://www.mozzartsport.com/kosarka/vesti/potvreno-pisanje-mozzart-sporta-nikola-kalinic-se-vratio-u-zvezdu/393120/comment?597713

Quote

 

Gos

| 15.07.2021 u 19:12

Dolazi u Zvezdu za 3 miliona evra godišnje, finansira Novak Đoković i još nekoliko bivših uticajnih igrača. To ti je efekat Dejana Radonjića on privlači igrače da dođu i za manje novca, sviđa im se koncept.

 

 

Najbolji komentar ikada.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Cooper said:

Imate vi većih problema od Kupera.
Treba brojne obraze oprati.

Inače ste i Bjelici i Bobiju ponudili 5 miliona na 2 godine.

A narod po besplatan paradajiz.

Al zajebaše onog mučenika što digao kredit.
Ima da se muči 2 godine što je donirao dnevnu platu za Kalinu.

 

tenor.gif?itemid=5608453

  • Like 3
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Cooper said:

Realno Kalini upala kašika u med.

Sa druge strane 1.5 milona je budžet sva 3 hrvatska kluba u ABA, golem novac.
 

 

Quote

Selektor Hrvatske: Panter vredniji od dva naša kluba zajedno

 

Selektor košarkaša Hrvatske Veljko Mršić govorio je o stanju u tamošnjoj košarci, ali i reprezentaciji.

 

MTIZVOR: B92 ČETVRTAK, 15.07.2021. | 17:00 

Podeli

Pedja Milosavljevic / STARSPORT

 

On ističe između ostalog i zaostajanje klubova finansijskom smislu u odnosu na one iz komšijskih zemalja, koje nisu deo Evropske unije.

 

"Naši klubovi su u finansijskom zaostatku u odnosu na regionalnu konkurenciju. Pa jedan Mornar iz Bara ima proračun kao tri naša kluba zajedno. Pa pogledajte vi samo koga je doveo Partizan, Zeka Lideja i Kevina Pantera, obojicu iz Milana. A taj Panter, koliko čujem, košta 1,2 miliona evra godišnje, a naša tri vodeća kluba, Split, Cibona i Zadar, imaju zbirni budžet od 1,5 miliona eura

 

giphy.gif

  • Like 2
  • Ha-ha 12
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...