Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

14 minutes ago, Antizemljaš koji lebdi said:

 

Posto si kvotovao mene a odgovarao Bojani, daj nam objasni iz perspektive navijaca Partizana ko su to iskreni Zvezdasi a ko svi ostali sa te strane. Mislim, ako neko ima iskustva sa tim podelama i frakcijama to ste vi, ali bas me interesuje vidjenje Partizanovaca sta treba neko da ispuni da bi bio iskren Zvezdas. Nije valjda uslov da se vise mrzi Partizan nego sto se voli Zvezda, videsmo od vaseg kolega skoro jednu takvu ispovest.

Postavka pitanja ti daje odgovor zasto ne mogu da te smatram ozbiljnim, vec zadrtim Zvezdasem.

Sa ozbiljnim Zvezdasima uvek mogu da sednem za sto i da se provedemo u caskanju - sa pravovernima ne!

Svedoka tome je ovde  dosta. :default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kronostime said:

Postavka pitanja ti daje odgovor zasto ne mogu da te smatram ozbiljnim, vec zadrtim Zvezdasem.

Sa ozbiljnim Zvezdasima uvek mogu da sednem za sto i da se provedemo u caskanju - sa pravovernima ne!

Svedoka tome je ovde  dosta. :default_coffee:

 

Moja postavka pitanja je sasvim u skladu sa onim sto si ti napisao. Cuj, zadrti Zvezdas? Molim te, prelistaj malo npr. novu Zvezdinu temu (znam da citas) pa ces videti koliko sam zadrt. Ako ti je osnovni moralni uzus pisanje na Tati, ne znam sta da ti kazem sem da zalim svakog ko ovu temu shvata ozbiljno, a ne kao sprdnju. No, to nije moj problem. Odgovor od tebe, kao i uvek na ovoj temi, nisam dobio. 

...

I mani se vise sa mesanjem privatnog i forumskog zivota, kazem ti za tvoje dobro, kaznjivo je i verujem da to znas.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kronostime said:

Neka Nebojsa Covic objasni BojaniCZV i Nikoliji zasto nema nikakvog napretka sem kukanja po televizijama.

Od onda prodje dosta godina - ne treba meni da objasnjava zasto niste tu gde ste mogli da budete.

Izvini, BojanaCZV, ali ovo sto je Covic uradio nije posteno ni prema tebi, ni prema islrenim Zvezdasima, ni prema svima ostalima sa te strane!

Mogao je, da je imao nesto vidse u planu sem hranjenja svoje sujete - i te kako je mogao!

JBG!:classic_wacko:

 

Ma slazem se ja sa tim, ali sam se nadovezala na Kupera, jer je u toj seriji Zvezda bila zaista bolja.

 

Ja sam prva napisala da je smejurija ovo sto je Zvezda igrala poslednja 3 puta, ali je sa Radonjicem dve godine igrala sjajnu kosarku u EL.

 

A stojim iza toga da je samim tim skinuta bajka kako samo kkP moze da napravi sjajne rezultate i da je onaj Davitelj neki magicni trener.

 

Iako su njegova dostignuca, nesumnjivo bila visa, on za mene nije trenerska velicina kakvom ga navijaci Partizana smatraju.

 

Na stranu sto mu ona dva javna davljenja nikada ne mogu zaboraviti, i jos sam u soku da istog trenutka nije oteran iz kluba.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Antizemljaš koji lebdi said:

 

Moja postavka pitanja je sasvim u skladu sa onim sto si ti napisao. Cuj, zadrti Zvezdas? Molim te, prelistaj malo npr. novu Zvezdinu temu (znam da citas) pa ces videti koliko sam zadrt. Ako ti je osnovni moralni uzus pisanje na Tati, ne znam sta da ti kazem sem da zalim svakog ko ovu temu shvata ozbiljno, a ne kao sprdnju. No, to nije moj problem. Odgovor od tebe, kao i uvek na ovoj temi, nisam dobio. 

...

I mani se vise sa mesanjem privatnog i forumskog zivota, kazem ti za tvoje dobro, kaznjivo je i verujem da to znas.

Koju reakciju ocekujes kada se na svim temama kukumavci o KKP i budzetu?

Ima li neko da predstavi neki plan za vasu iducu sezonu?

:krstipd4:

1 minute ago, Cooper said:

Razvlači se bodljikava žica po klupskom topiku, lepo.

Priroda se obnavlja..

Propustio si divnu priliku da cutis. :classic_sleep:

Link to comment
Share on other sites



 

A stojim iza toga da je samim tim skinuta bajka kako samo kkP moze da napravi sjajne rezultate i da je onaj Davitelj neki magicni trener.
 
Iako su njegova dostignuca, nesumnjivo bila visa, on za mene nije trenerska velicina kakvom ga navijaci Partizana smatraju.


Pa kontradiktorna si... Ako su njegova dostignuća bila nesumnjivo viša, onda nisu i jedni i drugi rezultati sjajni, već su vaši rezultati odlično, a naši sjajni. Gradacija uspeha ipak postoji.
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Antizemljaš koji lebdi said:

 

Nas plan za iducu sezonu je konkretno Kalemegdan u junu.

Kalemegdan ce biti tu u junu, bio je zadnjih par hiljada godina, mada me ovi urbanisti Vesic&co brinu - ocas se terence zabetonira i digne se 10 spratova na istom.

 

Nije da je lokacija losa.:default_coffee:

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Eddard said:


 

 


Pa kontradiktorna si... Ako su njegova dostignuća bila nesumnjivo viša, onda nisu i jedni i drugi rezultati sjajni, već su vaši rezultati odlično, a naši sjajni. Gradacija uspeha ipak postoji.

 

 

Kako mogu biti, kada je on trenirao duze u istoj sredini, sa totalno drugacijom formom takmicenja.

 

I da, nije Zvezda bila 14ta svaki put.

 

Ali da se ispravim, nisu bili ni vasi ni nasi bili sjajni. Bili su dobri.

 

Ili da kazemo, dobri i solidni.

 

Ali hvala Bogu, nasi treneri nisu davili svoje igrace.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Neka Nebojsa Covic objasni BojaniCZV i Nikoliji zasto nema nikakvog napretka sem kukanja po televizijama.
Od onda prodje dosta godina - ne treba meni da objasnjava zasto niste tu gde ste mogli da budete.
Izvini, BojanaCZV, ali ovo sto je Covic uradio nije posteno ni prema tebi, ni prema islrenim Zvezdasima, ni prema svima ostalima sa te strane!
Mogao je, da je imao nesto vidse u planu sem hranjenja svoje sujete - i te kako je mogao!
JBG!:classic_wacko:
Nema nikakvog napretka.. E moj efendija.. Namače napredak zoro masku i tupe na glavu, zajaha konja i odjaha u avangardu.
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, BojanaCZV said:

 

Kako mogu biti, kada je on trenirao duze u istoj sredini, sa totalno drugacijom formom takmicenja.

 

I da, nije Zvezda bila 14ta svaki put.

 

Ali da se ispravim, nisu bili ni vasi ni nasi bili sjajni. Bili su dobri.

 

Ili da kazemo, dobri i solidni.

 

Ali hvala Bogu, nasi treneri nisu davili svoje igrace.

Eh, da je @Laki21 bio svojevremeno trener  - videla bi i to. :classic_biggrin:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mister-no said:
1 hour ago, Kronostime said:
Neka Nebojsa Covic objasni BojaniCZV i Nikoliji zasto nema nikakvog napretka sem kukanja po televizijama.
Od onda prodje dosta godina - ne treba meni da objasnjava zasto niste tu gde ste mogli da budete.
Izvini, BojanaCZV, ali ovo sto je Covic uradio nije posteno ni prema tebi, ni prema islrenim Zvezdasima, ni prema svima ostalima sa te strane!
Mogao je, da je imao nesto vidse u planu sem hranjenja svoje sujete - i te kako je mogao!
JBG!:classic_wacko:

Nema nikakvog napretka.. E moj efendija.. Namače napredak zoro masku i tupe na glavu, zajaha konja i odjaha u avangardu.

Sarapa nije avangarda. :default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

Ali salu na stranu, ja se stvarno grozim nasilja. 

 

Bas sam se setila danas, kad smo se videli jednom skupa, kad su me pitali sta mislim o Vujosevicu, ja nisam znala kako da objasnim, a da ne koristim ruzne reci.

 

Mislim da sam nesto mlatarala rukama 😄 i samo pricala ne znam, evo ne znam 😄

 

I onda je Zoe narucila parce torte 😄

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, BojanaCZV said:

Ali salu na stranu, ja se stvarno grozim nasilja. 

 

Bas sam se setila danas, kad smo se videli jednom skupa, kad su me pitali sta mislim o Vujosevicu, ja nisam znala kako da objasnim, a da ne koristim ruzne reci.

 

Mislim da sam nesto mlatarala rukama 😄 i samo pricala ne znam, evo ne znam 😄

 

I onda je Zoe narucila parce torte 😄

Nuttela connecting people!

Mi, muski, se drzimo rakije.

:s_d:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kronostime said:

Na tome zavidim Vama, deco - sta cemo mi koji smo, od prilike,  priblizno godiste i pamtimo mnogo bolja vremena u odnosima medju klubovima?:default_coffee:

 

Zasto onda ne radis na promociji dobrih odnosa za koje se i ja iskreno zalazem, nego trujes i provociras sve vreme, a jos si kako kazes i covek u godinama? Sta je to sto vas sad tera da provocirate na temama o Zvezdi? Pogledaj Partizanovu temu, nigde upisa nekog "naseg", nigde neke malicioznosti. Sta je problem? Ne mozete da uzivate u dobrim vestima o vasem klubu? Potrebno vam je da gazite druge i flejmujete sve teme?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Hugo Punch said:

 

Zasto onda ne radis na promociji dobrih odnosa za koje se i ja iskreno zalazem, nego trujes i provociras sve vreme, a jos si kako kazes i covek u godinama? Sta je to sto vas sad tera da provocirate na temama o Zvezdi? Pogledaj Partizanovu temu, nigde upisa nekog "naseg", nigde neke malicioznosti. Sta je problem? Ne mozete da uzivate u dobrim vestima o vasem klubu? Potrebno vam je da gazite druge i flejmujete sve teme?

Pogledaj svoju temu - vise kuknjave o KKP nego o tome koga dovodite.

Sve teme zagadiste kuknjavom na KKP.

3 minutes ago, mister-no said:
1 hour ago, Kronostime said:
Sarapa nije avangarda. :default_coffee:

Pored živog Ostoje ti se uhvatio Čovića.. Kako beše ne vidiš balvan u svom oku ali zato vidiš trn u tuđem.

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kronostime said:

Pogledaj svoju temu - vise kuknjave o KKP nego o tome koga dovodite.

Sve teme zagadiste kuknjavom na KKP.

 

A sta tebe briga sto mi kukamo na nasoj temi? Imate lepe vesti za svoj klub, dobili ste pristojne garancije, imacete dobar sastav sa odlicnim trenerom. I dolazite da citate nasu kuknjavu?

 

Dosta vise. Imate ovu temu pa si jebite mater jedni drugima kad vec morate. Nemoj da flejmujes ozbiljnu temu. Ne mora tvoja da bude poslednja.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...