Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

Gospodin Pantic kaze da se splacina Tegetlija na istocnoj tribini utakmice Partizan - AEK napusavao sa gledaocima, pretio im da snimaju kamere i da oni koji se po njegovom misljenju budu nedolicno ponasali (sta to znaci, neka procene objektivni forumasi), nece moci da uzmu sezonske za KKP.

 

Gospodin Pantic je takodje primetio da je splacina Tegetlija fino preplanuo. Gospodin Pantic smatra da preplanulost potice od toga sto je splacina za vreme leta obavljala funkciju sidra na jahti Azimut, inace u vlasnistvu predsednika KKP.

  • Ha-ha 10
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, pantelia said:

Gospodin Pantic kaze da se splacina Tegetlija na istocnoj tribini utakmice Partizan - AEK napusavao sa gledaocima, pretio im da snimaju kamere i da oni koji se po njegovom misljenju budu nedolicno ponasali (sta to znaci, neka procene objektivni forumasi), nece moci da uzmu sezonske za KKP.

 

Gospodin Pantic je takodje primetio da je splacina Tegetlija fino preplanuo. Gospodin Pantic smatra da preplanulost potice od toga sto je splacina za vreme leta obavljala funkciju sidra na jahti Azimut, inace u vlasnistvu predsednika KKP.

Da li je Saša Kovačević glumio Severinu na jahti, zna li se nešto?

  • Love 1
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, pantelia said:

Gospodin Pantic kaze da se splacina Tegetlija na istocnoj tribini utakmice Partizan - AEK napusavao sa gledaocima, pretio im da snimaju kamere i da oni koji se po njegovom misljenju budu nedolicno ponasali (sta to znaci, neka procene objektivni forumasi), nece moci da uzmu sezonske za KKP.

 

Gospodin Pantic je takodje primetio da je splacina Tegetlija fino preplanuo. Gospodin Pantic smatra da preplanulost potice od toga sto je splacina za vreme leta obavljala funkciju sidra na jahti Azimut, inace u vlasnistvu predsednika KKP.

Ima li klip tog izlaganja gospodina Pantica ( nemam vremena da slusam celu emisiju 😄 )

Edited by Kosjan Willavić
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, pantelia said:

Gospodin Pantic kaze da se splacina Tegetlija na istocnoj tribini utakmice Partizan - AEK napusavao sa gledaocima, pretio im da snimaju kamere i da oni koji se po njegovom misljenju budu nedolicno ponasali (sta to znaci, neka procene objektivni forumasi), nece moci da uzmu sezonske za KKP.

 

Gospodin Pantic je takodje primetio da je splacina Tegetlija fino preplanuo. Gospodin Pantic smatra da preplanulost potice od toga sto je splacina za vreme leta obavljala funkciju sidra na jahti Azimut, inace u vlasnistvu predsednika KKP.

Uh, kad bi se organizovao boks meč ta dva dripca...

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

On 8/12/2022 at 1:26 PM, Cooper said:

Iskreno, najzabavnija tema na celom forumu je kako pokušavate da umanjite Coin uticaj na sport. Toliki trud uzalud umesto lepo da rasčistite sami sa sobom.

 

Ne, najzabavnije je da navijac jednog od dva protezirana kluba od 1945. govori o proteziranju.

 

Racunica je otprilike ovakva: u svim manjim mestima, od KG, NS, NI, pa preko svih manjih gradova i mesta u Srbiji, RS i CG, naravno i u Beogradu ionako nikoga ne interesuje bilo koji klub osim Crvene zvezde i Partizana pa to sto nijedan KK ili FK (donedavno i VK) ne moze da se meri sa kolicinom drzavnih para, to uopste nije proteziranje - ti klubovi nisu Partizan, pa nema ni uporedjivanja, crva nije ni bilo.

Eto, mene bas interesuje zasto bi VK Partizan morao da ima najveci budzet u vaterpolu? Zasto bi KK Partizan morao da prima najvise para od drzave, ako izuzmemo KKCZ? Isto pitanje je i za FKP?

Da li je SNS vladao pre 2012.? Svi znamo da nije. Da li je iko od klubova koji nisu FKCZ ili KKCZ mogao da se priblizi po ulaganjima, sastavima ili borbi za trofej FKP/KKP? Pa sto onda prizivate to vreme? Sto za to vreme govorite da je nekakvo zlatno doba, a ne proteziranje FKP uz FKCZ i proteziranje KKP uz KKCZ? Ili mislite da je vazan glas samo navijaca klubova kojih, toboze, ima na milione, ovi koji su dovoljno ludi pa podrzavaju ostale klubove neka predju da navijaju za FKCZ ili FKP ili neka prestanu da prate sport u Srbiji.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Barkley#34 said:

Uh, kad bi se organizovao boks meč ta dva dripca...

 

5 hours ago, Kosjan Willavić said:

Iskreno, navijao bih za Pantica. Ima ludacku harizmu i talenat za stand up 😄

 

simpsons-monkey-knife-fight.gif

 

+1 za Zeljka Pumu Pantica (ono kad se kladis samo na osnovu nadimka nekog borca).

 

Tegiju svaka cast za zabeleske sa repkom, ali Pumara u samoprodukciji je kvalitetniji od Tegija sa ekipom (sinova). 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Tegeltija radi antireklamu kk Partizanu, i mislim da je najomrazeniji bot od svih gde je nekad bio Pantic, zatim predhodni Andjus i ovaj restartovani bez loknica.

Tegeltija je pokvaren, iskompeksiran i ocajan covek kome ni novac ne pomaze da zalici na celjade, nesto poput Djuke bizona, zadrigao, dlake iz nosa i usiju, karirane kosulje i dzemperi ala hipsteri.

Videh i onu objavu gde balavi na mlade odbojkasice kojima moze da bude deda-neukusno!

Pantic uopste nije Partizanovac, covek voli Real, Sakramento... Partizan mu je izvor zarade i to mudro koristi.

Ja bih u tom boks mecu navijao za Pantica, ali sumnjam da su kadri da zadaju ozbiljan udarac jedan drugome, toliko izgledaju zapusteno da bi boks bez garda bio bezopasan.

Steta sto se drugari zavadise zbog para, bejahu ko nokat i prst do pre par god.

 

Ali na stranu oni, Andjus ovaj reprogramirani, uspeo je da prebaci Sarapu i Dragana J Vucicevica i postane najvece smece u generalnom poretku.

Uopste me ne bi zacudilo da covek zivi u debelom crevu gosn preCednika.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Devil In My Pants said:

Zvezdasi presli na fuzbal bar do Haife. 

 

Treba saslusati doktora covica sta se desava sa igracima, trenerom. 

 

Najveca prevara u KKCZ ikad. Kumu dao 1.1m za metalne proizvode dobio par milki.

 

Da se uokviri, Buducnost ce nas pregaziti 

Где то могу да се сретну Будућност и Пао?

  • Like 5
  • Love 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Neće niko da postavi 'generala'?

 

https://www.antenazadar.hr/clanak/2022/08/dusko-vujosevic-za-antenu-srbija-je-odgovorna-za-rat-i-krvoprolice-na-ovim-prostorima-jusup-je-odlican-trener/

 

Quote

 

Za kraj razgovora pojasnite, jednom prigodom ste rekli da je Srbija krivac za rat na ovim prostorima, Srbi su vam to itekako zamjerili?

– Prvo ja sam Crnogorac i Jugoslaven. Srbija je kontrolirala JNA, zbog toga je Srbija i najodgovornija što nije izbjegnut rat i krvoproliće na prostorima bivše države!

 

 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, ivan9 said:

 

da je cca 50% ljudi u srbiji koji prihvataju da su sranja cinjena u ime svih nas, nase tadasnjosti, buducnosti i mnogih zivota /i srpskih ako ti je to vazno/ - ne bismo danas imali trio drugih najplacenijih igraca sps, jul i srs fransiza /dacic, vulin, vucic/ na celu drzave eto vec dodatnu deceniju.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, uini said:

 


Hvala ti makar u moje ime. 
 

Htio sam nešto napisati ali pošto sam i ja Jugosloven nije bilo šanse da ta diskusija dobije neki smislen pravac.


Srbija i vlast u Srbiji, ogromna je razlika. I jasno mi je zašto je Hrvatima u interesu da ove dvije stvari izjednače, pogotovu nekom opskurnom portalu u nacionalizmom obojenom Zadru, ali neće mi biti nikad jasno zašto to sami sebi radimo i zašto svaku presudu za zločin doživljavamo kao da smo lično osuđeni.

 

U moje ime niko nikakav zločin nije počinio.

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Son_of_a_gun said:


Hvala ti makar u moje ime. 
 

Htio sam nešto napisati ali pošto sam i ja Jugosloven nije bilo šanse da ta diskusija dobije neki smislen pravac.


Srbija i vlast u Srbiji, ogromna je razlika. I jasno mi je zašto je Hrvatima u interesu da ove dvije stvari izjednače, pogotovu nekom opskurnom portalu u nacionalizmom obojenom Zadru, ali neće mi biti nikad jasno zašto to sami sebi radimo i zašto svaku presudu za zločin doživljavamo kao da smo lično osuđeni.

 

U moje ime niko nikakav zločin nije počinio.

 

 

 

Onda se nije najsrećnije izrazio jer je rekao "Srbija je kriva", a ne "tadašnja vlast u Srbiji je kriva".

 

Inače se u potpunosti slažem sa tobom

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovde nije tema za tako teske rasprave, ali kad smo vec tu napisacu kratko misljenje.

 

Naravno da zlocine cine pojedinci i naravno da niko od nas niti je kriv niti odgovoran, niti je u nase ime ucinjeno bilo sta. Ali upravo tu lezi zec. Istorijski nije bitno ono sto se stvarno desilo vec ono sto se donese kao odluka da se desilo. Istorijski fakti nisu uvek bas fakti ako me razumete, a ja nisam bas siguran kakav je krajnji cilj za takozvani "closure" oko te cele situacije. Nisam siguran da zapad zeli da se zadovolji sa time "Neki Srbi su cinili zlocine", bojim se da je krajnji cilj okriviti Srbe za sve lose sto se ovde desavalo, a posledice takvih odluka su nesagledive. Sta bi se na osnovu takve jedne rezolucije kasnije donosilo kao odluka, pitaj boga... 

 

Vidimo na mnogim mestima da se vec Putin izjednacava sa Hitlerom iako svako ko je iole citao o istoriji zna da to nije ni izbliza isto. Pri tome ne branim Putina ni najmanje, njegov potez je uzasan anticivilizacijski cilj i svakako ce biti proglasen za krvnika, s pravom.

 

Prema tome, taj odvratan, necovecki zlocin i de facto genocid u Srebrenici nije neki problem priznati, ali sta ce biti na osnovu toga posle pokrenuto, veliko je pitanje. Po meni, jedino je odrzivo resenje neko potpisano pomirenje uz medjusobno priznavanje zrtava. Da li ce se to desiti, sami procenite.

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, uini said:

 

da je cca 50% ljudi u srbiji koji prihvataju da su sranja cinjena u ime svih nas, nase tadasnjosti, buducnosti i mnogih zivota /i srpskih ako ti je to vazno/ - ne bismo danas imali trio drugih najplacenijih igraca sps, jul i srs fransiza /dacic, vulin, vucic/ na celu drzave eto vec dodatnu deceniju.

Ovo je velika istina, milion puta me zivciraju hrvatski,bosnjacki, albanski, crnogorski politicari sa nekim idiotskim izjavama u vezi Srba, ali onda se setim ko nam je na vlasti i sa kojim procentima, da je Vulin godinama na celu nekih bitnih ministarstava i prodje me zelja za drzanjem pridika drugima.

Edited by Kosjan Willavić
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...