Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

Izvinjavam se što košarkaška druženja presecam fudbalom ali evo bajka, ovaj, Bajka za laku noć u epizodi 

Uzalud torta, džaba mi sve, Tole jači i od države.

Quote

Ne volim da spominjem imena, ali moram reći, Tole Karadžić je bio predsednik Fudbalskog saveza Srbije i bila je Partizanova organizacija te niko od Zvezdinih igrača nije mogao da bude u reprezentaciji. Od kada sam počeo aktivno da branim za Zvezdu, do 2014. niko nije bio pozivan. Jesu neki bivši igrači Crvene zvezde koji su otišli preko, ali aktuelni ne. Da ne pričam sada sve, ko je bio selektor, a bilo ih je više. Uglavnom, sve Partizanovi ljudi. Nemoguće je bilo! Mnogo mi je žao što nisam branio za reprezentaciju Srbije, iako sam zasluživao u to vreme, ali nije mogao niko iz Zvezde, ne ja samo. Za Crnu Goru su bile priče, ali specifična je situacija. Ja sam čistokrvni Crnogorac sa Cetinja, moja familija je sa Cetinja, volim Cetinje, ali od malih nogu sam u Zvezdi. A zna se, Zvezda - Srbija, Srbija - Zvezda. Odmah sam hteo da branim za Srbiju. Jesam Crnogorac, ali ne razlikujem Srbiju i Crnu Goru. Mi smo jedan narod, jedna familija, sve braća i sestre. Mene niko ne može politički da odvoji. Bilo je priča za Crnu Goru, ali to je već do mene. Pogrešan tajming, i eto, nisam zaigrao za Srbiju. Želja mi se nije ostvarila jer Zvezda i Fudbalski savez nisu imali dobar odnos".

 

Link to comment
Share on other sites

Za angazovanje Radonjje kod onog zelenog manijaka sigirno najvise urgira Žoc. Jes da je taj narkoman nesto onad srao o Zeljku ali rec legende se tamo postuje. 

Guta se tu knedla,,obuzdava sujeta dok se hvali onaj koji ga je odrao i uzeo mu 3 trofeja, ali je najbitnije da Radonja ode iz Zvezde.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, berti said:

Za angazovanje Radonjje kod onog zelenog manijaka sigirno najvise urgira Žoc. Jes da je taj narkoman nesto onad srao o Zeljku ali rec legende se tamo postuje. 

Guta se tu knedla,,obuzdava sujeta dok se hvali onaj koji ga je odrao i uzeo mu 3 trofeja, ali je najbitnije da Radonja ode iz Zvezde.

Nije mu Zoc menadzer nego zalizani tako da na pogresnu adresu adresiras problem.

Edited by Kronostime
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

a pošto je sa šarasom super prijatelj, uspeo je da izdejstvuje da jasikevičijus nagovori front office barce da potpiše kalinarija pre nego što su raskinuli.

svi su oni samo pioni u žocovoj međunarodnoj spletki.

Prvo, ovo sa Žocom je zajebancija.

Drugo, ako bas idemo u crevca, problem Žoca i KKP je Radonja, a ne Kalina. 

14 minutes ago, Kronostime said:

Nije mu Zoc menadzer nego zalizani tako da na pogresnu adresu adresiras problem.

Zajebancija, ali pohvalna rec najveceg se sigurno sluša.

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Kronostime said:

Nije mu Zoc menadzer nego zalizani tako da na pogresnu adresu adresiras problem.

 

A mi smo kao vrane, pa ne znamo kako to funkcionise ... Misko ce da se buni da uzme jos neku kintu preko svog klijenta.

 

Edited by Plant
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

A sad realno, kapa dole dr Nebojsi ako uspe da razjebe ovu ekipu.

Sve je ovo moglo da se resi sa malo para, sa jednom donacijom fabrike metaknih proizvoda.

Trebala su vam samo 3 pojacanja i top8 ne bi bio daleko.

 

I to sve zbog sujete.

Kapiram da mu nije lako kad ode na komentare i kad vidi da ga niko ne pominje kao najzasluznijeg.

 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...