Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

3 hours ago, fillam said:

 

Evo kod mene bukvalno nijedan navijač Partizana kojeg poznajem ne može da ga smisli, i nema stvari koja na to može da utiče.

Koja je uopšte poenta takvog tvog upisa? Bolje biraj krug ljudi u kojem se krećeš, ne znam šta da ti kažem, jer s'kim si, takav si.

 

Ako je pak suština upisa da država urušava CZV zbog glasova navijača Partizana, veća glupost od te teorije ne postoji, a relativno se često suptilno provlači ovde.

 

Evo i ovako, matematički, ako i ima procenat navijača KKP koji će da se 'učlanjuju u sns', tom logikom je veća brojka navijača CZ koja će se okrenuti protiv istog.

Ili to ipak radi samo u jednom smeru? Prosvetli nas, molim te.

 

Zato je "general" lagano pobedio na izborima. Oh,wait...

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Cooper said:

Znaš li koliko plata ima ukupno?

Da znam koliko mesecnih plata ima kosarkas. 

Znas li ti? Mada mozda ti mislis da je samo jedna, ona koju bat presudi protiv vas 😁

Ali evo da bude ralnije, koliko je mesecnih plata bilo isplaceno igracima partizana u godini raspada koju si pomenuo? Neka bude da mi nismo za ovu godinu dali po 9-10, neka taj broj bude i 7-8 . Da vidimo dal su vase cifre priblizne ovom broju.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Igor_ said:

Da znam koliko mesecnih plata ima kosarkas. 

Znas li ti? Mada mozda ti mislis da je samo jedna, ona koju bat presudi protiv vas 😁

Ali evo da bude ralnije, koliko je mesecnih plata bilo isplaceno igracima partizana u godini raspada koju si pomenuo? Neka bude da mi nismo za ovu godinu dali po 9-10, neka taj broj bude i 7-8 . Da vidimo dal su vase cifre priblizne ovom broju.

Cek` bre, ne osipa se kod nas, no kod vas - lepo te pita co`ek, nemo` si zajedljiv

:s_d:.

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kronostime said:

Cek` bre, ne osipa se kod nas, no kod vas - lepo te pita co`ek, nemo` si zajedljiv

:s_d:.

 

Aha, ovo je ono doslo nasih pet minuta, naguzi se i trpi. Izvinjavam se komsije, samo jako, jebali bi i mi vas😂

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Holivud said:

 

Zato što lažete i sebe i druge, živite u gtr multiversu gde navodno mrzite AV (za ciljanu publiku) a ovamo se učlanjujete u sns, idete na konvencije a la DV i navijate svim srcem za Ostojin Partizan.

 

Msm verujem da i sebe međusobno lažete i drukate protiv AV, kako bi pobegli iz realnosti u gtr multivers.

Postoje stručni termini za to.

 

 

 

 

Au rodjo...MCU fan dosao sa RSB. Ni masta nije granica.

Edited by Alex_Serbia
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Sve je ovo sada samo reality - Hrkalovićka stil, da se mase malo zabave.

 

Čović će biti kompenzovan za to što će da pojede govno i proguta sujetu jer i od njegove gigantske postoji veća koju treba namiriti.

 

WC +  mininalan budžet = 12M

+ još jedan minimalac = 19M

 

Toliko na sisi nema, pa troškovi moraju da se režu drastično.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Bole Tyson said:

Ma tako je, ta prica, vi ste svi dobri, kod vas igraju dobri momci, sa druge strane olos navija, olos igra.

 

Od tebe sam barem procitao dosta smislenih reci, bez obzira na opredeljenje ...

... ali daj, pa zar je toliko tesko reci kakav se autoput trenutno trasira za "najveceg Srbina"  ...  sa sve uklanjanjem prepreka kao glavnim radovima ?

 

 

Edited by Plant
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Laki21 said:

Tačno sam znao da neće biti oprošteno ono ponižavanje naprdnjačke uzdanice Želimira. Bukvalno prst u oko Vučiću.

Koliko je to sujetna ništarija.

Quote

 Mi smo i prošle godine želeli da zadržimo Dejana Davidovca, kada je i Ognjen Dobrić produžio ugovor, ali je procena struke bila da treba još da se dokaže.

Quote

“Holinsa nismo produžili u januaru, zvao je Makabi, šta da se radi.. Dovešćemo druge igrače”.

 

Jbg, laki, ne moras vise, oprostio ti je dr Nebojsa, sad postaje neprijatno...

  • Like 2
  • Love 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Imaju pravo da budu razocarani ili zabrinuti, ali nemaju da izmisljaju, kroje, upiru prstom u pogresne ljude i pljuju rivale. Da ne pominjem spletke oko kumova precednika, trenera rivala, naprdnjackih urota i slicno.

Imali su ljudi pravo da budu zabrinuti i uplaseni zbog korone, pa se izrodilo i to da je to sve deo geo-masterplana 1% populacije, uvodjenje fasizma na mala vrata, rat u Ukrajini zbog dizanja cena i ostalo.

 

edit: zapravo, korona je idealan primer: u situaciji gde obican covek ne moze bas smisleno da objasni sve sto se izdogadjalo u prva 3 meseca, a pritom se redjaju negativne stvari, posegne za jednostavnim objasnjenjima; tako i komsiluk u situaciji gde, naravno, blage veze nema oko toga sta se dogadja u klubu, zasto trener konsideruje ponudu PAO ili amerikanac izazov igranja u Tel Avivu, pa je nekako zgodno reci kako je slavina zavrnuta. Jos onako prirodno nadodje i prica o rivalu, i sve se lepo poveze i podvuce cilj - unistiti uspesni kolektiv da bi neko drugi bio uspesan, ali oni su woke.

Edited by kendrick
  • Ha-ha 4
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, kendrick said:

Imaju pravo da budu razocarani ili zabrinuti, ali nemaju da izmisljaju, kroje, upiru prstom u pogresne ljude i pljuju rivale. Da ne pominjem spletke oko kumova precednika, trenera rivala, naprdnjackih urota i slicno.

 

 

Ovo je bukvalno ono sto vecina grobara radi vec godinama a sada vam smeta, idi bre sa vama uvek neka komedija 😄 😄

 

 

  • Like 3
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...