Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

Da , saopstenje je plod iskrenih zelja i namjera da se rijese problemi. 😂

Moglo je ovo mnogo elegantnije i ljepse da se izvede.

 Koliko god KLS takmicenje nekome bilo besmisleno, neigranje istog je najgori moguci potez. 
Napravise seljanu od kluba!

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Alex_Serbia said:

 

Koliko sam ja razumeo saopstenje (naravno da je ono 1 űber proseravanje, ali for argument's sake, ajde da se pravimo da verujemo), cilj je da se ovim potezom skroz-naskroz otvore oci u vezi problema sa huliganima i da se pocne konacno resavati i ne stati dok ne krene sledeca ABA sezona.

 

pa ne znam; da su se dogovorili zajedno sa zvezdom, tj da smo i mi pristali na to, onda bi imali nekakvog kratkoročnog efekta u javnosti.

dugoročno i dalje moraš da rešavaš problem sa tekmama koje imaju veći značaj od kls-a a po meni je ovaj put sa pražnjennjem tribina odličan, ukoliko bude brži i efikasniji.

 

tipa, u 5om minutu padne nešto na parket = upozorenje. u 6om minutu neko vraća konju glavu = ciao, svi napolje.

nećete da izađete? fajn, igraćemo sutra-prekosutra i javićemo vam rezultat.

 

samo to može da dovede stvari u normalu.

Link to comment
Share on other sites

Ovo je jedna od najvecih bruka u istoriji kkp.

Sastanak oko kls pred pocetak sezone, akteri Ostoja i Savic "Ma nek ide po plasmanu iz aba, jbt imamo Zeljka, dovodimo dva igraca sa f4 el, onog iz nba sto voli da mlati zenu, onog drugog iz nba sto igra za gsw, placamo obestecenja a ovi mucenici cigani dovode Mitra za prvog centra hahahhah" 

45461037-Goodfellas-094-Pyxurz.jpg

 

Sredina sezone (pre KRK)- svi iz kluba u ekstazi, osvaja se Aba, Eurokup, krk , Lidej naucio srpski iz svescice, Tegeltija krenuo na casove engleskog jer se sprema za el ali ga izbacili jer se skidao go na casovima svaki put kad ubode kako se pise congratulations.

tegeltija-go-do-pojasa-pionir-striptiz.j

 

Desila se mocna Bursa, nista od el, morace tezim putem da se ide jer izgleda je ipak Mitar dobar kao centar, ali nema veze doveli smo Lesora za koga cigani nisu imali pare. Dzile ce da nas pusti u polufinalu, a cigane cemo da dobijemo na saopstenja i prazne tribine. 

download-jpeg.jpg

 

A u kurac, izgubismo i Aba, pobegose nam stranci kuci jer nema bonusa za KLS, nemamo da sastavimo petorku, aj da pricamo kako smo pobegli zbog nasilja kojih na utakmicama ima 30god unazad a ne zato sto smo cave. Aj u kafanu, mnogo dobra zika. Tegi ti nastavi da dominiras po medijima, mi uplatili Mikonos od para koje dugujemo Trinkiju

images-jpeg.jpg

  • Like 12
  • Love 1
  • Thanks 4
  • Ha-ha 20
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Wingwalker said:

Nije zgoreg probati da se stvari dovedu u normalu i ako se npr. Želimir baš naljuti i eto neće da se igra,

pa nam onda svima posle bude glupo da se majmunišemo...? Da ipak sačekamo rezultate...

Pa ne znam, Kalina reče da su vaši glasali kada da igraju nastavak petog meča. Ni oni nisu hteli da se igraju.

Edited by Barkley#34
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Zvezdinho said:

Ne svidjaju im se pravila lige, mogu samo 4 stranca da igraju, urota protiv Partizana, samo mogu Lesor, Mur, Panter i Ledej da igraju 🙃

Panter ima srpski pasos, igrali bi im svi ko i u finalu Abe. Madar, Mur, Ledej i Lesor plus Panter.

 

Kuruc nije ni igrao a Glas gotovo da nije igrao tako da su oni nebitni.

 

Znaci bilo bi sve isto.

 

Vidim svi se nasladjuju i prozivaju ih a meni ostaje gorcina sto necemo preuzeti primat u domacim trofejima(21-21) preko Partizana.

Link to comment
Share on other sites

Treća ligo širi svoje grane i prihvati mlade partizane..
Moram reći da mi prija ovo furanje sa crte, da u jednoj pravoj košarkaškoj atmosferi opušteno osvojimo još jedan trofej i prešišamo grobare u titulama. Titula je titula, i grobari su nas prešli tek u SRJ, ili SCG ne znam ni ja, ko te pita kako i gde saldo je bitan.
Sve u svemu, Radonjić tripleta Dejan. Da se sada pokaže i država i ovom čoveku omogući dva igrača sa F4 EL, dva iz NBA i MVP EC. Ništa nam preko toga ne treba.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, kendrick said:

Kad malo bolje razmislim, odlican potez KKP-a. Nateracemo KLS i javnost da se pozabave pravilnikom, a valjda nece izbeci ni pitanje kako pravilnik tumaci ustupanje mesta drugom klubu i neigranja takmicenja nekoliko sezona.

 

Nateracete jedino najtrofejnijeg EL trenera i dvojicu igraca sa F4 EL od prosle sezone da se okusaju u carima igranja trece lige. To ne znam dal je nekad nekome uspelo do sad. Kudos to you!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, drperce said:

Ovo je jedna od najvecih bruka u istoriji kkp.

Sastanak oko kls pred pocetak sezone, akteri Ostoja i Savic "Ma nek ide po plasmanu iz aba, jbt imamo Zeljka, dovodimo dva igraca sa f4 el, onog iz nba sto voli da mlati zenu, onog drugog iz nba sto igra za gsw, placamo obestecenja a ovi mucenici cigani dovode Mitra za prvog centra hahahhah" 

45461037-Goodfellas-094-Pyxurz.jpg

 

Sredina sezone (pre KRK)- svi iz kluba u ekstazi, osvaja se Aba, Eurokup, krk , Lidej naucio srpski iz svescice, Tegeltija krenuo na casove engleskog jer se sprema za el ali ga izbacili jer se skidao go na casovima svaki put kad ubode kako se pise congratulations.

tegeltija-go-do-pojasa-pionir-striptiz.j

 

Desila se mocna Bursa, nista od el, morace tezim putem da se ide jer izgleda je ipak Mitar dobar kao centar, ali nema veze doveli smo Lesora za koga cigani nisu imali pare. Dzile ce da nas pusti u polufinalu, a cigane cemo da dobijemo na saopstenja i prazne tribine. 

download-jpeg.jpg

 

A u kurac, izgubismo i Aba, pobegose nam stranci kuci jer nema bonusa za KLS, nemamo da sastavimo petorku, aj da pricamo kako smo pobegli zbog nasilja kojih na utakmicama ima 30god unazad a ne zato sto smo cave. Aj u kafanu, mnogo dobra zika. Tegi ti nastavi da dominiras po medijima, mi uplatili Mikonos od para koje dugujemo Trinkiju

images-jpeg.jpg


Tanka je linija između KK Partizan - New Dawn i KK Partizan - New Down. 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...