Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

na kraju su zajebali i hrvate kad su pobegli sa postolja..

partizan u jednoj sezoni je zabelezio sledece, napustio dodelu u kupu, napustio dodelu u abi, pobegli iz kls-a..

 

cuveni zelko mirotvorac..:default_coffee:

Edited by n4l1m
  • Like 3
  • Love 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Barkley#34 said:

Razumem da je Ostoji krivo što je u svojoj sekti naišao na namazanijeg kriminalca ali stvarno ne mora da ponižava klub zbog toga. Bar da ima neki razlog pa da uđe u rat, ovo je smešno. Šta dobija time osim osećaja da je kao bitan?

ne moze limar ni da se obrise bez da ne dobije odobrenje vucka..

 

Link to comment
Share on other sites

Ovo je jedna od najgorih sezona Partizana. Izgubili finale kupa, izgubili finale ABA lige, ispali u osmini finala Evrokupa i šlag na tortu je ovo saopštenje. Sve vreme kukaju na neregularnost takmičenja, na Čovića i njegova dva kluba, a oni se povlače zbog huliganizma. Jel to znači da više neće ni igrati derbije zbog straha od huliganizma? Bruka za jedan veliki klub ovo što radi.

Edited by Volter
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, orionbre said:

Zar nije 20?

7 el (2 + 5 u 1/4)
7 aba (2 + 5 u finalu)
5 kls finale (ako ne promene na bo3 i ako neka ekipa ne odustane)
1 kup

Da, ja sam racunao da ce ostati BO3 i sledece sezone u KLS, ali ako ovako budu odustajali od potencijalnih duela bice dobro ako uopste budu 2 vecita derbija sledece sezone. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, orionbre said:

Zar nije 20?

7 el (2 + 5 u 1/4)
7 aba (2 + 5 u finalu)
5 kls finale (ako ne promene na bo3 i ako neka ekipa ne odustane)
1 kup

Na KLS zaboravi. Partizan ispada u treću ligu zbog odluke da ne igra ove sezone KLS.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Alex_Serbia said:

Svi djuture smo zeleli da se pilicarka i ne igra, ne hejtujte sada klub sto je nasu navijacku polovinu postedeo smaranja 😁

 

okej ali po ovom obrazloženju-saopštenju, ja očekujem da ne odigrate ni sledeći susret u aba ligi.

ili će se nešto dramatično promeniti dotle.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, fillam said:

I u Euroligi ako se ikad sastanemo, dzentlmenski dogovor da bude 20-0 za domacina ako moze.

 

uu to bih voleo da vidim, kako ne izlazite na tekmu euroleague i sutra novi_žordi dozvoljava shvedu i nekim ortacima da igra umesto vas.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, uini said:

 

okej ali po ovom obrazloženju-saopštenju, ja očekujem da ne odigrate ni sledeći susret u aba ligi.

ili će se nešto dramatično promeniti dotle.

 

Koliko sam ja razumeo saopstenje (naravno da je ono 1 űber proseravanje, ali for argument's sake, ajde da se pravimo da verujemo), cilj je da se ovim potezom skroz-naskroz otvore oci u vezi problema sa huliganima i da se pocne konacno resavati i ne stati dok ne krene sledeca ABA sezona.

Edited by Alex_Serbia
  • Like 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Alex_Serbia said:

 

Koliko sam ja razumeo saopstenje (naravno da je ono 1 űber proseravanje, ali for argument's sake, ajde da se pravimo da verujemo), cilj je da se ovim potezom skroz-naskroz otvore oci u vezi problema sa huliganima i da se pocne konacno resavati i ne stati dok ne krene sledeca ABA sezona.

E ako je to cilj partizana onda podrzavam u potpunosti!

Kakvo proseravanje, pa sto si pustio da de unose topovski udari i ostala govna u halu ako ti je cilj da suzbijes to..

 

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...