Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

1 minute ago, Alex_Serbia said:

 

Da, Zoc ne zna da koristi igrace. 🤦🤦🤦

 

A da malo citas nasu temu. Bas te oće air ball, jbt 😆

O ovom mestu ponajmanje govorim, citaj malo komentare na fejsu, instagramu,  i generalno uzivo sta slusam od navijaca Partizana, ipak je tu vecina. Ovaj forum je uglavnom sacinjen od ljudi  sa nekim realnim tackama gledista. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, fillam said:

U jebote, ali pazi ti ovo medjusobno tapsanje po ledjima.. hahaha pa neki ljudi izadju sa ovog foruma u ubedjenju da su bolji od drugih ljudi. Mi bismo ovako, a vi ovako; kod nas ne moze ovo, a kod vas moze ovo; Zeljko ima kredita, a Radonja sa istim uspesima kao on nema kredita.

 

Koga zabole kurac sta bi ti, i kako bi ti, i dal bi ti.

 

Nagruvano 8 strana o Partizanu i Zeljku, neke navodno psihoanalize Partizanove publike, od toga sveukupno 5-6 objektivno smesnih postova, od cega je jedan Marvinov gde nasisava kurcem. 

 

 

 

 

 

 

Ko se ljuti, uleti mu ....

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Redstar0356 said:

O ovom mestu ponajmanje govorim, citaj malo komentare na fejsu, instagramu,  i generalno uzivo sta slusam od navijaca Partizana, ipak je tu vecina. Ovaj forum je uglavnom sacinjen od ljudi  sa nekim realnim tackama gledista. 

Aaaaaa, komentari sa fejsa i instaća, tako kaži. Da znam da ne uzimam pisanije za ozbiljno.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Barkley#34 said:

Aaaaaa, komentari sa fejsa i instaća, tako kaži. Da znam da ne uzimam pisanije za ozbiljno.

Pa gde drugo da vidis vecinsko razmisljanje i jednog i drugog tabora? Forum sa manje od 300 ljudi nije vecina zar ne? Plus se i na vasoj temi poteze prica da su igraci krivi za poraz a ne Zeljko

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Redstar0356 said:

Pa gde drugo da vidis vecinsko razmisljanje i jednog i drugog tabora? Forum sa manje od 300 ljudi nije vecina zar ne? Plus se i na vasoj temi poteze prica da su igraci krivi za poraz a ne Zeljko

Ajde, pokušaću polako. Na ovom forumu diskutuješ sa mnom i drugima iz crno-belog tabora o rendom tiktok komentarima. Je l' to znači da mogu da vas kolektivno napušim i opravdam brojnim fejs statusima?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Barkley#34 said:

Ajde, pokušaću polako. Na ovom forumu diskutuješ sa mnom i drugima iz crno-belog tabora o rendom tiktok komentarima. Je l' to znači da mogu da vas kolektivno napušim i opravdam brojnim fejs statusima?

Na ovoj temi, koliko sam ja skontao, mozes.  Na ozbiljnim temama ne bas

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Barkley#34 said:

Ajde, pokušaću polako. Na ovom forumu diskutuješ sa mnom i drugima iz crno-belog tabora o rendom tiktok komentarima. Je l' to znači da mogu da vas kolektivno napušim i opravdam brojnim fejs statusima?

Ako to uradis razocaraces me kao covek i kao komunista!

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Meni ono Aleksino trčanje do Bursine klupe i nije neki epski fail. Mislim, možda jeste ispao na kraju + smešno je, jer je bio time out, ali u prvom momentu nije ličilo da su sudije dozvolile igračima da priđu trenerima, pa je izgledalo kao da su igrači Burse krenuli do Alimpija po brz savet pre izvođenja lopte, dok se sudije nešto konsultuju. 

U tom kontekstu, Aleksina špijunaža je i mogla imati neki smisao. 

Link to comment
Share on other sites

Tokom gledanja snimka igrači mogu biti na bilo kom delu terena pa to treneri koriste za dodatne instrukcije. Ali Aleksa koji je u svojoj glavi već pobedio i plasirao se u drugi krug, smislio je da mu je pametnije ometati Alimpija nego saznati koji će zadatak imati u zadnjoj odbrani. Videli smo šta Žoc misli o tom kliberenju. Da je mogao, spržio bi ga pogledom jer njegov tim cele sezone nije imao dramatičniji trenutak i, ispostavilo se, presudniji TO...a čeka se Aleksa da izvede svoj performans. Sama ideja da će tih par sekundi napraviti neku razliku je infantilna do nivoa predškolca. Očekujem znatno povećanje Murove minutaže u nastavku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, pantelia said:

 

Budzet od 7 🙄

Pa zaista izdvajaju oko 7 miliona za prvi tim mi oko 5.3 mala li je razlika za sedmoplasirani tim u Aba ligi koji nije usao ni u Aba finale sedam godina kamoli osvojio a uvek je bio u prva tri ili cetri po budzetu a uspeli su da budu jednom sedmi, dva puta peti, dva puta u cetvrti u tih 7 godina.

 

U Evrokupu po budzetu bi trebali biti bar u top8 svake godine nisu videli top8 Evrokupa.

 

Partizan je 14/15, 18/19, 20/21 i 21/22 zasigurno po budzetu pripadao minimum u top8 Evrokupa po budzetu, top16 je bio maksimum. Da ne spominjem ovu gde je bio glavni favorit na pocetku.

 

Partizan poslednjih godina=ono sto je bio Armani prethodnih godina u El=ono sto je Virtus u Evrokupu poslednjih godina=ono sto je Psg u ligi sampiona u fudbalu=BOGATI LUZERI (i kurir da napise nekad nesto istinito zadnja vremena dosla)

 

Edited by 1945
  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Arsenije Pesic said:

 

Jbt ja imam ličnog hroničara ovde :classic_cool:

 

Pavijan iliti

 

branka-andjeli.jpg

 

"svi su mislili da pišem dnevnik" :classic_love:

Izvini ako sam te povredilo.

Sećam se da si hvalio Alimpija 2017. Mislio sam da zajebavaš, pa sam te to pitao na starom forumu. Tvoj odgovor je bio ozbiljan esej o Dućinim trenerskim kvalitetima. To se sve poklopilo sa pobedom u derbiju i protiv Olimpijakosa i rekoh sebi: "Ovaj Arsenije je ozbiljan stručnjak. Jedino on i gazda Čova su verovali u Alempija".

Za deset dana dodje raspad u kupu, raspade se tim i sve krene po qrcu. Ali ostade mi u sećanju tvoj tekst o mladom treneru.  

Link to comment
Share on other sites

 

"Pogledao sam sinoc malo reprizu i zakljucio da ja nikad u zivotu ne bih mogao da budem kosarkaski trener, kakvo god znanje da imam (kao sto ga nemam) i koliki god revolucionar taktike bio (kao sto nisam). Ja bih, na primer, jutros sedeo u pritvoru i cekao da se zavrsi istraga i pocne sudjenje zbog ubistva Alekse Avramovica. "

 

pozajmljeno...autor ,,harper".

 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, pavijan2 said:

Izvini ako sam te povredilo.

Sećam se da si hvalio Alimpija 2017. Mislio sam da zajebavaš, pa sam te to pitao na starom forumu. Tvoj odgovor je bio ozbiljan esej o Dućinim trenerskim kvalitetima. To se sve poklopilo sa pobedom u derbiju i protiv Olimpijakosa i rekoh sebi: "Ovaj Arsenije je ozbiljan stručnjak. Jedino on i gazda Čova su verovali u Alempija".

Za deset dana dodje raspad u kupu, raspade se tim i sve krene po qrcu. Ali ostade mi u sećanju tvoj tekst o mladom treneru.  

 

Ma nisi me povredio, taman posla i nema potrebe da se izvinjavaš, nema ničeg lošeg u tome što si napisao. Samo mi je bilo fascinantno da neko pamti takve stvari, sada kad si izneo još detalja, još i više.

 

Ja jesam uvek pisao pohvalno o Alimpiju, još dok je bio u FMP-u, i tada nas je dobijao. A toga o čemu pišeš se recimo uopšte ne sećam, ali naravno verujem da je bilo tako. Nikad nisam ni prestao da verujem da je talentovan i dobar trener, bez obzira na kraj sezone kod vas.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Arsenije Pesic said:

 

Ma nisi me povredio, taman posla i nema potrebe da se izvinjavaš, nema ničeg lošeg u tome što si napisao. Samo mi je bilo fascinantno da neko pamti takve stvari, sada kad si izneo još detalja, još i više.

 

Ja jesam uvek pisao pohvalno o Alimpiju, još dok je bio u FMP-u, i tada nas je dobijao. A toga o čemu pišeš se recimo uopšte ne sećam, ali naravno verujem da je bilo tako. Nikad nisam ni prestao da verujem da je talentovan i dobar trener, bez obzira na kraj sezone kod vas.

Kosarkaski sam laik, samo ljubitelj pa nisam strucan da pricam o stvarnom znanju Itudisa iz Lazarevca, ali je njegov dolazak u CZ bio debelo preuranjen i iznudjen. Skoro svaki trener je imao neke lose epizode u toku svoje karijere, bilo bi nepravedno da ga sutra pamtimo samo po toj epizodi. Ja mu zelim sve najbolje da napreduje i da se vrati jednog dana u tom slucaju, iako sam iz nekih dobro obavestenih izvora cuo da je cudan karakter, blago receno.

Link to comment
Share on other sites

Ja njega ne bih ni kudio zbog te epizode a još manje mu zauvek zatvarao vrata Zvezde ko što neki čine jer nije ni njemu bilo lako raditi sa pojedincima poput Lesora kod koga se vidi da postoji dobar broj segmenata u kojima on i nakon toliko godina nije napredovao ni za milimetar i da još uvek pravi iste gluposti koje su me tada dovodile do ludila.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Arsenije Pesic said:

 

Ma nisi me povredio, taman posla i nema potrebe da se izvinjavaš, nema ničeg lošeg u tome što si napisao. Samo mi je bilo fascinantno da neko pamti takve stvari, sada kad si izneo još detalja, još i više.

 

Ja jesam uvek pisao pohvalno o Alimpiju, još dok je bio u FMP-u, i tada nas je dobijao. A toga o čemu pišeš se recimo uopšte ne sećam, ali naravno verujem da je bilo tako. Nikad nisam ni prestao da verujem da je talentovan i dobar trener, bez obzira na kraj sezone kod vas.

Verovatno bi i ja to zaboravio da si ti na nekom mestu napisao da je Alimpije dobar trener. To je bio jedan opširan tekst koji bi Duća mogao da potraži po bespućima interneta i stavi u svoj CV, da se nađe kao preporuka kad bude tražio posao. I ja bi voleo da ga nađem negde i ponovno pročitam.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...