Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

@fillam daj druze, baci ti neku dobru foru sa vase strane, ovi tvoji slabi kao i Partizan u nedelju. 🍻

 

  

2 hours ago, Jakob Aman said:

Jos ovaj odgovara kako 7😅

 

Pa da je @Alex_Serbia hteo foru da baci trebao je reci 5 ili da oduzme "FMP titule".

 

(mada ne znam ni da li je i koliko toga bilo u ABA dok je trajao sporazum). 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Kooineeperk said:

@fillam daj druze, baci ti neku dobru foru sa vase strane, ovi tvoji slabi kao i Partizan u nedelju. 🍻

 

haha rado bih se pridruzio zabavi, al nakon udvajanja  sa 'secer i voda' sam skontao da ste spremniji usli u ovaj stand-up derbi, pa mi je preostalo samo da vam sportski pruzim ruku 😂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Žocov gaf na kzn o neiskusnom timu je u najmanju ruku neprofesionalan vapaj i priznanje da se kao najtrofejniji klubski trener prekalkulisao u sastavljanju najskupljeg rostera na ovim prostorima ali mu nije problem da to nabije na nos šačici novinara. Ne znam kako protumačiti ono: ,,...ajde, ko je još iskusan?" Zvučalo je kao ,, el vidite s čim ja radim". Jedno je biti zahtevan i imati visoke standarde i isporučivati rezultate sa timovima u kojima i šeti igrač rotacije vredi 500k i ima iskustvo od jedno 5-6 odigranih F4...a drugo je kada te samopouzdanje u poznavanje zanata dovede do reality check da si u želji da preskočiš nekoliko stepena u razvoju i gradjenju tima za samo jednu sezonu...eto sprco pola budžeta na jednog top divljaka i jednog top udarnika...tačnije dve trećine uz platu za top trenera...i gle sad, ne šljaka.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ne sam Safete said:

Hoću odavno da pitam, ali evo zgodne prilike pred gostovanje Dzileta, gdje je teta Milka? 

Ne sjećam se kad sam je vidio u kadru.

 

verovatno joj ne prija da navija ya milionere iz hale sportova.

 

2 hours ago, Milos 3.14 said:

Je li gledao neko kako je Robija poslužio Piksetu kao ikebana na prvoj.

Izvalio se kao aga ( old habits die hard ) i iz prvog reda slušao umotvorine našeg velikog trenera 

 

jel ponovio piksi onu scenu kad je usao vuchic u avion, sta im je rekao i da je tada znao da cemo pobediti?

Link to comment
Share on other sites

....

inače, nevezano za tatu, 80ih sam prešao za par godina put od najvećeg fana piksija (imao sam i tempov poster piksija u prirodnoj veličini), do vrsnog hejtera njegovog učinka - zato što se kurčio i u poslu i u javnosti avansno. plašim se da i sada kreće taj deo piksijeve prirode, koji ga je upravo sprečio da bude jedan od najboljih igrača evrope i sveta u tom trenutku kada je igrao.

 

edit typos

Edited by oubrevo.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Piksiju i ekipi naravno čestitke na izborenom plasmanu big stajl...ali se iskreno nalupetao u želji da plasira neku elokventnost nesvojstvenu fudbalerima jer mu je iz aviona bilo jasno da je Žoc opušteniji i da mu treba duplo manje rečenica i mentalnog napora da smisleno odgovori na pitanja vamp anoreksičarke. Uzgred video retrospektivu dve top karijere je neki expert montirao na registar kasi...i to snogu. Sve jedno dobro smo i prošli...mogli su da upare Žoca i Radonju...

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, oubrevo. said:

....

inače, nevezano za tatu, 80ih sam prešao za par godina put od najvećeg fana piksija (imao sam i tempov poster piksija u prirodnoj veličini), do vrsnog hejtera njegovog učinka - zato što se kurčio i u poslu i u javnosti avansno. plašim se da i sada kreće taj deo piksijeve prirode, koji ga je upravo sprečio da bude jedan od najboljih igrača evrope i sveta u tom trenutku kada je igrao.

 

edit typos

Ja sam i dalje Piksijev fan, upoznao sam ga i pričao sa njim par puta, skroz je ok lik sa ogromnim samopouzdanjem nekad i preteranim.

Sad su ga ovi uspesi vratili u periode popularnosti iz mladosti pa preterano sere, ali je generalno kul lik

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...