Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

3 minutes ago, Cooper said:

Kakav cirkus u režiji fkcz i njenog doktora nauka u bekstvu.

Za dan, dva svi spremni, hteli da pomere Pazar za dan ranije. Pa hahahaha...
 

Zbog činjenice da se tokom pre i tokom teškog meča sa Sočijem povredila nekolicina fudbalera, Partizan je bio prinuđen da odložio utakmicu Superlige Srbije, koja je trebalo da se igra u nedelju od 20.30 časova na stadionu u Humskoj, saznaje Telegraf. Težak žreb Lige konferencija, jaki ruski tim, u međuvremenu i gostovanje Novom Pazaru, prilično su potrošili resurse tima iz Humske i pomenuta odluka je bila neminovna..

 

Sns licemeri, hvala bogu da postoji internet pa se sve lako proveri.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Misterija Organizma said:

Zbog činjenice da se tokom pre i tokom teškog meča sa Sočijem povredila nekolicina fudbalera, Partizan je bio prinuđen da odložio utakmicu Superlige Srbije, koja je trebalo da se igra u nedelju od 20.30 časova na stadionu u Humskoj, saznaje Telegraf. Težak žreb Lige konferencija, jaki ruski tim, u međuvremenu i gostovanje Novom Pazaru, prilično su potrošili resurse tima iz Humske i pomenuta odluka je bila neminovna..

 

Sns licemeri, hvala bogu da postoji internet pa se sve lako proveri.

Crvena zvezda i Radnik iz Surdulice neće odigrati meč petog kola Superlige kako je planirano.

IZVOR: B92 UTORAK, 10.08.2021. | 15:00 -> 15:10

 

Utakmica između Partizana i Metalca, koja je trebalo da se odigra u nedelju od 20.30, odložena je.

IZVOR: B92, NOVOSTI PETAK, 13.08.2021. | 11:45

 

Aj malo hronologije, objektivnosti i nepovlacenja znakova jednakosti gde ih nema.

 

PS. Krece ABA sutra, bice dosta prilike za redovan kontent (slike secera i vode u 2560 x 1440 rezoluciji)

 

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, fillam said:

Crvena zvezda i Radnik iz Surdulice neće odigrati meč petog kola Superlige kako je planirano.

IZVOR: B92 UTORAK, 10.08.2021. | 15:00 -> 15:10

 

Utakmica između Partizana i Metalca, koja je trebalo da se odigra u nedelju od 20.30, odložena je.

IZVOR: B92, NOVOSTI PETAK, 13.08.2021. | 11:45

 

Aj malo hronologije, objektivnosti i nepovlacenja znakova jednakosti gde ih nema.

 

PS. Krece ABA sutra, bice dosta prilike za redovan kontent (slike secera i vode u 2560 x 1440 rezoluciji)

 

Čekaj i šta? Ko je rekao da Zvezda ne odlaže, poenta je da se vaš trener busa u grudi kao da Partizan ne odlaže, malo spinujes bzv kao Ostoja.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Misterija Organizma said:

Čekaj i šta? Ko je rekao da Zvezda ne odlaže, poenta je da se vaš trener busa u grudi kao da Partizan ne odlaže, malo spinujes bzv kao Ostoja.

poenta je da su sva tri kluba odlozili utakmicu izmedju dve evropske utakmice da bi im se povecale sanse za prolaz, i to hronoloski Cukaricki, pa Zvezda, pa Partizan, gde se Stanojevic pritom na konferenciji izvinjavao Metalcu i sam rekao da je to neprofesionalno..  Svakako se svi slazemo da je i to samo po sebi glupo.

 

Potpuno je druga situacija gde se odlaze kolo Ling Longa izmedju dva druga kola Ling Longa, mesaju se babe i zabe po potrebi. Glupo je sto se ta prica razvukla na tri razlicite teme, slobodno mi posalji poruku da ne smaramo narod koji ovde ocekuje tovar drugog tipa 😄

Edited by fillam
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, fillam said:

poenta je da su sva tri kluba odlozili utakmicu izmedju dve evropske utakmice da bi im se povecale sanse za prolaz, i to hronoloski Cukaricki, pa Zvezda, pa Partizan, gde se Stanojevic pritom na konferenciji izvinjavao Metalcu i sam rekao da je to neprofesionalno..  Svakako se svi slazemo da je i to debilno.

 

Potpuno je druga situacija gde se odlaze kolo Ling Longa izmedju dva druga kola Ling Longa, mesas se babe i zabe po potrebi. Glupo je sto se ta prica razvukla na tri razlicite teme, slobodno mi posalji poruku da ne smaramo narod koji ovde ocekuje tovar drugog tipa 😄

Vec sam rekao da sam protiv odlaganja ali Zvezda odlaze zbog bolesti prvotimaca, Partizan zbog povreda? Tako bar piše, to što je bila Evropa nebitno bitan je razlog odlaganja. Meni samo smeta to kukanje, a Partizan je kao i Zvezda nebrojeno puta odlagao zbog ovog ili onog razloga. Dakle nije srpski fudbal u kanalu samo zato što je Zvezda prvak, imali smo u istoriji sporta samo dva slučaja da igrac u prvom saveznom rangu sam svira penal, na utakmici Tadzikistanskog prvenstva Istikol-Dusanbe-83, i Partizan Spartak, dal ste tad skakali na nepravilnosti?. Ne smatramo ovo je tema za to nego vi uvek bezite kad se na nešto ukaže, i samo čekate Zvezdine neke greške, što malo ne komentarises Sumu i vaše probleme.

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Cooper said:

Jadonja?

 

18 hours ago, Barkley#34 said:

Da li ćete da menjate dresove u belo napred kafeno pozadi?

 

17 hours ago, Cooper said:

Usrali se od Voždovca

14 minutes ago, Kronostime said:

Od kad je proliv bolest?

Kako od kursadžija avangarda?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da se umesam (kao majonez jbt).

 

Prvo treba razdvojiti razloge odlaganja, imamo 1) zbog obaveza u Evropi 2) zbog povreda 3) zbog bolesti velikog broja igraca

 

Ovo zbog obaveza u Evropi, hajde jos i da progutam ako je tako u pravilniku ali mi je debilno. Nisam cuo da iko drugi to radi, mozda samo ne pratim dovoljno ostale Evropske lige. Meni je ovo debilno. Mogu da razumem da postoji neki cak i nacionalni interes, ali dovoljno je pomeriti utakmicu za dan-dva a ne odloziti. 

 

Ovo zbog povreda odlagati mi je bezveze - to je sastavni deo sporta, evo u kosarci sta nam povrede ucinise pa nece biti nikakvih odlaganja. 

 

A ovo zbog bolesti, ima smisla jedino ako je veci broj igraca bolestan i to na taj nacin da postoji opasnost zaraze i drugih saigraca a i protivnickih igraca. Ne samo zarazavanje koronom vec i drugim virusima. Liga odredila 6 kao limit. To za Zvezdu i Partizan i ne znaci mnogo (ali za male timove to je trecina tima, to je mnogo). Naravno, ako su ti zarazeni svi golmani, to je posebno nezgodna situacija, ili da ti je ostao samo jedan na raspolaganju. A opet, videli smo da cak ni u Evropi toga nema. Treba samo postovati propise koji su dogovoreni i svi klubovi koji su usli u ligu su ih samim tim i prihvatili.

 

 

Dakle razlozi mogu biti razliciti, nisu isti i nisu jednako opravdani. Valjda se slazemo oko toga, ne? 


I slazemo se da su svi timovi koristili ove razloge za odlaganje svojih utakmica. 

 

 

Ono sto je zapravo ovde najsmesnije je sto jedan trener jednog tima celu svoju konferenciju za stampu za utakmicu sa drugim timom, potrosi na komentarisanje situacije u trecem timu i potencijalnom odlaganju utakmice izmedju tog treceg i nekog cetvrtog tima. I to sa toliko zara i zuci, da je to gotovo nevidjeno. Od trenera koji je i sam odlagao utakmice svog tima iz nekih od ova tri razloga. 

 

Smesno na sta nam lici liga. 

 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Misterija Organizma said:

Vec sam rekao da sam protiv odlaganja ali Zvezda odlaze zbog bolesti prvotimaca, Partizan zbog povreda? Tako bar piše, to što je bila Evropa nebitno bitan je razlog odlaganja. Meni samo smeta to kukanje, a Partizan je kao i Zvezda nebrojeno puta odlagao zbog ovog ili onog razloga. Dakle nije srpski fudbal u kanalu samo zato što je Zvezda prvak, imali smo u istoriji sporta samo dva slučaja da igrac u prvom saveznom rangu sam svira penal, na utakmici Tadzikistanskog prvenstva Istikol-Dusanbe-83, i Partizan Spartak, dal ste tad skakali na nepravilnosti?. Ne smatramo ovo je tema za to nego vi uvek bezite kad se na nešto ukaže, i samo čekate Zvezdine neke greške, što malo ne komentarises Sumu i vaše probleme.

To moze i ovako (izguglaj slobodno, pa proveri)

 

Primerl1 -  'Duel je odložen kako bi crno-beli imali više vremena da se pripreme za meč u gostima protiv portugalske Santa Klare u kvalifikacijama za Ligu konferencija.'

 

Primer2-  Meč je trebalo da se igra u nedelju od 20.30 na stadionu u Humskoj, ali su crno-beli tražili odlaganje kako bi imali više vremena da se odmore i pripreme za gostovanje portugalskoj Santa Klari u plej-ofu kvalifikacija za Ligu konferencija.

 

Pa sa zvanicnog sajta ligeMeč 5. kola Linglong Tire Super lige Srbije između FK Partizan i FK Metalac odložen je zbog nastupa beogradskog tima u evropskim takmičenjima.

 

Selektivno biras medije sa formulacijom tekstova koja ti odgovara, pa ih koristis kao argument, jer si ti odlucio da je to tako. I tako se izbanalizuje ono oko se cega zapravo diskutovalo, pa su onda neophodne prepiske da bi se dokazalo da situacije nisu iste.. Pa onda kad vise ne ide, vratimo se 10 godina unazad na sudijske odluke, pa mozemo onda i jedni i drugi da kacimo kompilacije imbecilnih sudijskih odluka u korist vecitih jer ih je pun internet... A ako neko resi da batali tu vrstu diskusije sa tobom (vise puta se desavalo), jer izgubi svaku poentu (a mozda ti je to i cilj), onda je to bezanje zbog ukazivanja. A nije ti prvi put..

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Ono sto je zapravo ovde najsmesnije je sto jedan trener jednog tima celu svoju konferenciju za stampu za utakmicu sa drugim timom, potrosi na komentarisanje situacije u trecem timu i potencijalnom odlaganju utakmice izmedju tog treceg i nekog cetvrtog tima. I to sa toliko zara i zuci, da je to gotovo nevidjeno. Od trenera koji je i sam odlagao utakmice svog tima iz nekih od ova tri razloga. 

 

 

 

Slazemo se sa svim, al je isto tako normalno da u mulju u kom plivaju nasi klubovi decenijama, postoji ogromna sumnja u verodostjonost tih lekarskih uverenja, narocito kad se uzme u obzir koja komisija uvazava taj zahtev.

 

Ovo bi bilo najsmesnije da pricamo o nekom kontinuirano normalnom sportskom takmicenju, ne mogu da razumem ova iscudjavanja na reakciju, kod nas gde se takmicenje (uglavnom puno neregularnosti, nevezano na ciju vodenicu) svodi na ova dva tima.. ajde da je situacija u Engleskoj, pa kao jbt uzeo lik neki klub na zub, nego pricamo o Partizanu i Zvezdi 😄

Edited by fillam
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, fillam said:

To moze i ovako (izguglaj slobodno, pa proveri)

 

Primerl1 -  'Duel je odložen kako bi crno-beli imali više vremena da se pripreme za meč u gostima protiv portugalske Santa Klare u kvalifikacijama za Ligu konferencija.'

 

Primer2-  Meč je trebalo da se igra u nedelju od 20.30 na stadionu u Humskoj, ali su crno-beli tražili odlaganje kako bi imali više vremena da se odmore i pripreme za gostovanje portugalskoj Santa Klari u plej-ofu kvalifikacija za Ligu konferencija.

 

Pa sa zvanicnog sajta ligeMeč 5. kola Linglong Tire Super lige Srbije između FK Partizan i FK Metalac odložen je zbog nastupa beogradskog tima u evropskim takmičenjima.

 

Selektivno biras medije sa formulacijom tekstova koja ti odgovara, pa ih koristis kao argument, jer si ti odlucio da je to tako. I tako se izbanalizuje ono oko se cega zapravo diskutovalo, pa su onda neophodne prepiske da bi se dokazalo da situacije nisu iste.. Pa onda kad vise ne ide, vratimo se 10 godina unazad na sudijske odluke, pa mozemo onda i jedni i drugi da kacimo kompilacije imbecilnih sudijskih odluka u korist vecitih jer ih je pun internet... A ako neko resi da batali tu vrstu diskusije sa tobom (vise puta se desavalo), jer izgubi svaku poentu (a mozda ti je to i cilj), onda je to bezanje zbog ukazivanja. A nije ti prvi put..

 

 

 

A ovo tvoje nije selektivno? Ne biram ja medije nego sam stavio prve na koje sam naišao, tako neki kažu i za Zvezdu te tri igrača te 7 te 10. Nije ni tebi, čak se neki i pitaju odakle ti? Ali nije to važno,malo samo budi realan nije sve crno-belo, opet ništa za Sumu nisi okačio ali kacis tekstove o Stanoju,  dakle više te to zanima i tražiš opravdanje nakon što niste dobili derbi da ukaže na neregularnu ligu, to pre 10 godina sam  pomenuo posto nije neregularno samo sad kad je Zvezda prvak, slobodno pomeni i ranije ako si pošten i realan. Dosta mi vise tih priča,  Zvezda ovo , Zvezda ono a u finalu kupa, tim sa Krstovicem i Gobeljicem, niste uspeli da dobijete.

Edited by Misterija Organizma
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, pavijan2 said:

 

 

Kako od kursadžija avangarda?

Bože duhovitosti, izvini što te nismo dostojni.

 

10 minutes ago, fillam said:

Pa sa zvanicnog sajta ligeMeč 5. kola Linglong Tire Super lige Srbije između FK Partizan i FK Metalac odložen je zbog nastupa beogradskog tima u evropskim takmičenjima.

Pusti sajt lige, valjda je važnije šta piše b92.

Link to comment
Share on other sites

  

4 hours ago, Kronostime said:

 

Kakva nam je IT forenzika u drzavnim sluzbama, nije ni cudo sto nam ovako ide 😄

 

 

Da li ti je mozda, onako, u prolazu, palo na pamet da je slika stara par dana, i da je dasa sada kad ima vremena jer ne trenira (mozda bas sedi i na WC solji) listao slike pa odlucio da podeli? 

 

Da li ti je mozda palo na pamet da i da fejkuje stomacni virus, ima dovoljno vijuga u glavi da ne treba da se pojavljuje u javnosti za to vreme, a svakako ne u punom restoranu, a kamoli jos i da kaci slike tog trenutka? Pa jbt, toliki idiot bas nije, iako je fudbaler 😄 

 

 

E moja forenziko... 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...