Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

kako na kraju sve ispliva..

parohvski nam  igra za 250k bla bla, dodje bat, ugovor bio potpisan na 1,1m na 2 sezone

mekadu igra za 10k po mesecu bla bla, kad ono 250k za 3 meseca..

tinki linki ima ugovor na 200k.. dodje bat, i onda se lepo vidi da je lik imao skoro 700k po sezoni bez bonusa.. a sa bonusima i kad se sabere ceo strucni stab dodje se do cifre o kojoj se i pricalo, a to je skoro milion..

al to kad pises u realnom vremenu, onda te banuju, i to su teme za tatu jelte.. 

i kao sto se sad vidi da su imali budzete 5-6m po sezoni unazad nekoliko sezona, tako ce i za 3 godine najkasnije isplivati da sada imaju 15m.. al i onda ce kao i sada za prosle sezone biti, pojeo vuk magare.. puj pike ne vazi.. 

  • Like 17
  • Love 1
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

kako na kraju sve ispliva..
parohvski nam  igra za 250k bla bla, dodje bat, ugovor bio potpisan na 1,1m na 2 sezone
mekadu igra za 10k po mesecu bla bla, kad ono 250k za 3 meseca..
tinki linki ima ugovor na 200k.. dodje bat, i onda se lepo vidi da je lik imao skoro 700k po sezoni bez bonusa.. a sa bonusima i kad se sabere ceo strucni stab dodje se do cifre o kojoj se i pricalo, a to je skoro milion..
al to kad pises u realnom vremenu, onda te banuju, i to su teme za tatu jelte.. 
i kao sto se sad vidi da su imali budzete 5-6m po sezoni unazad nekoliko sezona, tako ce i za 3 godine najkasnije isplivati da sada imaju 15m.. al i onda ce kao i sada za prosle sezone biti, pojeo vuk magare.. puj pike ne vazi.. [emoji477]
Tebrex ne igraju budžeti.. Lagano.
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, mister-no said:
14 minutes ago, n4l1m said:
kako na kraju sve ispliva..
parohvski nam  igra za 250k bla bla, dodje bat, ugovor bio potpisan na 1,1m na 2 sezone
mekadu igra za 10k po mesecu bla bla, kad ono 250k za 3 meseca..
tinki linki ima ugovor na 200k.. dodje bat, i onda se lepo vidi da je lik imao skoro 700k po sezoni bez bonusa.. a sa bonusima i kad se sabere ceo strucni stab dodje se do cifre o kojoj se i pricalo, a to je skoro milion..
al to kad pises u realnom vremenu, onda te banuju, i to su teme za tatu jelte.. 
i kao sto se sad vidi da su imali budzete 5-6m po sezoni unazad nekoliko sezona, tako ce i za 3 godine najkasnije isplivati da sada imaju 15m.. al i onda ce kao i sada za prosle sezone biti, pojeo vuk magare.. puj pike ne vazi.. emoji477.png

Tebrex ne igraju budžeti.. Lagano.

nisam ja ni rekao da igraju budzeti..

nego oni i njihovi javni propagandisti  su bili ti koji su se vadili na alibi price, da imaju lose rezultate zbog toga sto nemaju ni 2m budzeta..

Edited by n4l1m
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Misterija Organizma said:

Debelom zabaru? Sta je bilo ono Trinki, legendo, najbolji trener.  Pih kako vam malo treba da zarad novca okrenete plocu i nađete nove idole pred izbore.

 

Nista nije bilo. Gotivis nekoga dok ne pokusa da te izmuze i pljacka. Kad se to desi, vise ga ne gotivis. Normalna ljudska promena misljenja o nekome. Samo ne znam da li si iole kapacitet da to shvatis, posto ti se zivot vrti oko istog spina.

Edited by Alex_Serbia
Link to comment
Share on other sites

Ako te ne mrzi Prijatelje, potrazi istoriju mojih upisa. Ja sam Duleta video tacno onako kakav je bio. Odlican strucnjak pod specificnim okolnostima (ipak je uzeo Gomeljskog) i licemer za pitanje placanja.

 

Znam da je ovde specijalitet svrstavanje u isti koš, ali nije bas to tako.

 

Na kraju, Dule je trazio svoje sto je zaradio (iako je ponavljam, ispao licemer nakon prozivki igraca koji zele svoje), a Zabar je hteo nesto sto nije zaradio a dok vodi Bajern. Jasno je ko je tu pravo smeće.

Edited by Alex_Serbia
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Alex_Serbia said:

 

Nista nije bilo. Gotivis nekoga dok ne pokusa da te izmuze i pljacka. Kad se to desi, vise ga ne gotivis. Normalna ljudska promena misljenja o nekome. Samo ne znam da li si iole kapacitet da to shvatis, posto ti se zivot vrti oko istog spina.

Pa i tebi, a to je Jadni smo i vezani dok nama to isti ne daju lovu onda moze I Ostoja al ne moze Vazura,  mada sad je i on odresio kesu mozda podigne popularnosti. Ne treba ti neki kapacitet za licemerje, mada je malo ružno pokusavati ubediti ostale ljude ovde konstantno kako nemate veze sa vlašću i u neki privatni kapital, time malo i vredjate inteligenciju ljudi, zato se vrti ista prica, ne spin posto ti znaš šta je istina osim ako nemaš 12 godina. Od Trinki-Vinki, uzimamo sve do debelog žabara,  valjda kad jednom ode Obradović nećeš i njemu nešto tako reći.

Edited by Misterija Organizma
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Misterija Organizma said:

Pa i tebi, a to je Jadni smo i vezani dok nama to isti ne daju lovu onda moze I Ostoja al ne moze Vazura,  mada sad je i on odresio kesu mozda podigne popularnosti. Ne treba ti neki kapacitet za licemerje, mada je malo ružno pokusavati ubediti ostale ljude ovde konstantno kako nemate veze sa vlašću i u neki privatni kapital, time malo i vredjate inteligenciju ljudi, zato se vrti ista prica, ne spin posto ti znaš šta je istina osim ako nemaš 12 godina. Od Trinki-Vinki, uzimamo sve do debelog žabara,  valjda kad jednom ode Obradović nećeš i njemu nešto tako reći.

 

Posto to ponavljas non-stop, jer si jednodimenzionalan trol, zamolicu te...citiraj me oko toga ili odhebi.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Alex_Serbia said:

 

Posto to ponavljas non-stop, jer si jednodimenzionalan trol, zamolicu te...citiraj me oko toga ili odhebi.

Nisi zadovoljan pojacanjima, trenerom, i situacijom u KK, ne komentarises igrace, utakmice I kritikujes Ostoju I nećeš gledati KK dok je on tu? . Ok, onda stvarno sam trolovao,  izvini pogrešio sam.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...