Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

Ako je Coop samo neki klinja koji jos uvek pohadja skolu...pa zao mi sto moram reci naglas, ali to znaci da vas klinja dribla i navlaci vec mesecima, tako odrasle. Toliko, da su cak mnogi postovi u formi uvrede licne prirode [emoji16][emoji38]
Ne volimo decu...check. Daj nešto teže.

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

Koliko ja znam odbio nas je samo Jović za 900k po sezoni jer očekuje veći ugovor zbog tržišta EL.

Od ostalih sami su se nudili Bjelica, ali je on otpao zbog Lideja i Bobi, ako ne dobije ugovor do početka avgusta.

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Ja da sam Žoc...ja bi sada tresno Nnoku jedan apoen od naravno milionče i to ono samo za jednu sezonu ....čisto stejtment : ''došli bageri da obrišu karton naselje...''

 

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока

 

 

 

 

 

 

Od ostalih sami su se nudili Bjelica, ali je on otpao zbog Lideja i Bobi, ako ne dobije ugovor do početka avgusta.

 

 

Plan je bio da UZMETE Bjelicu...i to ste zasrali.

 

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока

 

 

 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Kosta said:

Jedna stvar je vrlo interesantna. @Cooper,ako je zaista insajder, ni jednu rijec nije rekao o pokusaju dovodjenja ne jednog,ne dva, nego 4 nasa bivsa igraca. I svi su odbili ponude. Barem neko da ima obraza 😉


Koja 4? Bjelica, Kalinić, Jovic i?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Ridji said:


Koja 4? Bjelica, Kalinić, Jovic i?

 

Koliko para imaju ne bi me cudilo da su se drznuli da odvoje sina od tate i ponude blanko cek Filipu da se reaktivira. Ionko im fali startni plej. Mislim, kako ih je onomad vrteo kao cigra, sta ce ti bolji skauting? To bi vec bio novi nivo "sportskog bezobrazluka", ali kad imas toliko para - sta te sprecava?

 

"Sina majci iz naaarucja, oteo je zulumcaaar..."

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Antizemljaš koji lebdi said:

 

Koliko para imaju ne bi me cudilo da su se drznuli da odvoje sina od tate i ponude blanko cek Filipu da se reaktivira. Ionko im fali startni plej. Mislim, kako ih je onomad vrteo kao cigra, sta ce ti bolji skauting? To bi vec bio novi nivo "sportskog bezobrazluka", ali kad imas toliko para - sta te sprecava?

 

"Sina majci iz naaarucja, oteo je zulumcaaar..."

Prase za slavu uzimamo samo od postenog domacina. :s_d:

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Barkley#34 said:

1. Šta inače treba da radi opozicija?

 

2. On je Partizanovac pa valjda može iz tog ugla da baci komentar. Smetaju oni koji podržavaju bahaćenje, smetaju oni koji kritikuju... 

 

Verovatno jedino neće smetati kad se vođa bude vratio prvoj ljubavi, instalirao batu na čelo iste i zavrnuo slavinu mrskom komšiluku. :classic_biggrin:

 

Jbg, sad smo vec u offu, al ajde...

 

Pa upravo to što opozicija ne uspeva da se skoncentriše na prave probleme ovog društva nego kupi mrvice koje im ovaj skot baca predstavlja jedan od najvećih problema zašto je opozicija na nivou statističke greške. 

 

Pritom, sad će cigani da me razapnu, kolika god bila razlika između ulaganja u KKCZ i KKP u prethodnim godinama, nije mlohavi deda nijejednom digao glas i rekao bilo šta, nego je sada to popularna tema pa udri i jaši, pritom ne kapirajući da time neće navući nijednog grobara/cigana protiv ovog skota. Što, da neće rendom grobar/cigan da glasa za Vučića jer je dao pare njegovom KK? Možda onaj debil sa tvitera što je digo kredit da da pare Čoviću. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, NMX said:

 

Jbg, sad smo vec u offu, al ajde...

 

Pa upravo to što opozicija ne uspeva da se skoncentriše na prave probleme ovog društva nego kupi mrvice koje im ovaj skot baca predstavlja jedan od najvećih problema zašto je opozicija na nivou statističke greške. 

 

Pritom, sad će cigani da me razapnu, kolika god bila razlika između ulaganja u KKCZ i KKP u prethodnim godinama, nije mlohavi deda nijejednom digao glas i rekao bilo šta, nego je sada to popularna tema pa udri i jaši, pritom ne kapirajući da time neće navući nijednog grobara/cigana protiv ovog skota. Što, da neće rendom grobar/cigan da glasa za Vučića jer je dao pare njegovom KK? Možda onaj debil sa tvitera što je digo kredit da da pare Čoviću. 

6VQy4Ls.gif

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Alex_Serbia said:

https://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2021&mm=07&dd=08&nav_id=1888071

 

Slusajuci zvezdase i covica, mislio bi covek da nema ker za sta da ih ujede. A naravno da ce budzet biti veci od minimalnog, onako ispod radara (sto i nije tesko sada, kada Partizan ima sav spotlight).


А тек слушајући вас Партизановце некад и сад😂

Тачно изазов за сваког студента психологије😆

 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Константин said:


А тек слушајући вас Партизановце некад и сад😂

Тачно изазов за сваког студента психологије😆

 

Khm, moj kucni student psihologije tj. naslednik odradi mnoge seminarske radove na vasim primerima.

Sto je jos crnje - on je Zvezdas! :roflmao:

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, NMX said:

 

Jbg, sad smo vec u offu, al ajde...

 

Pa upravo to što opozicija ne uspeva da se skoncentriše na prave probleme ovog društva nego kupi mrvice koje im ovaj skot baca predstavlja jedan od najvećih problema zašto je opozicija na nivou statističke greške. 

 

Pritom, sad će cigani da me razapnu, kolika god bila razlika između ulaganja u KKCZ i KKP u prethodnim godinama, nije mlohavi deda nijejednom digao glas i rekao bilo šta, nego je sada to popularna tema pa udri i jaši, pritom ne kapirajući da time neće navući nijednog grobara/cigana protiv ovog skota. Što, da neće rendom grobar/cigan da glasa za Vučića jer je dao pare njegovom KK? Možda onaj debil sa tvitera što je digo kredit da da pare Čoviću. 

Ti si pokrenuo off skoncentrišući se na njegovu poziciju u stranci a ne na to da je poznati Partizanovac koji daje mišljenje o nečem vezanom za klub. 

 

Dosta te cenim pa mi je žao što u prvom pasusu pokazuješ da padaš na teze samozaljubljenih kvaziintelektualaca koji dobacuju do Starog Grada i Vračara. U ovoj zemlji i ovom društvu je sve problem, a veći deo tih problema ima zajednički imenilac. Drugo, nema ni politike, jer je on na putu da je potpuno ukine, a samim tim nema ni mogućnosti da se ponude različita rešenja za najveće društvene probleme koje pominješ i da se o tome diskutuje (što je i sada onemogućeno nepostojanjem medija za diskusiju). 

 

Neće on navući nikog da glasa za njega ovim potezom (možda nekog ko prati površno i slabo je inače informisan), a i ne treba mu, navuče on to drugim sredstvima. Cilj je, kao i u mnogim drugim situacijama, da se smanji bilo kakvo javno pokazivanje nezadovoljstva, da se anestezira taj deo javnosti, ne zato što je moćan nego da se ne čuje nikakva pobuna. Za druge delove postoje druge anestezije.

 

I meni smeta sve ovo iz trista razloga, nemam nikakvu emociju prema ovogodišnjem KKP i verovatno ću ga pratiti površno. Nisam ljut na Željka, žao mimje što smo iskorišćeni, bojim se šta će biti kada prođu famozni izbori i gajim tračak nade da će se ipak čuti VP na tribinama, verovatno pre na JNA nego u Areni.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Barkley#34 said:

Ti si pokrenuo off skoncentrišući se na njegovu poziciju u stranci a ne na to da je poznati Partizanovac koji daje mišljenje o nečem vezanom za klub. 

 

Dosta te cenim pa mi je žao što u prvom pasusu pokazuješ da padaš na teze samozaljubljenih kvaziintelektualaca koji dobacuju do Starog Grada i Vračara. U ovoj zemlji i ovom društvu je sve problem, a veći deo tih problema ima zajednički imenilac. Drugo, nema ni politike, jer je on na putu da je potpuno ukine, a samim tim nema ni mogućnosti da se ponude različita rešenja za najveće društvene probleme koje pominješ i da se o tome diskutuje (što je i sada onemogućeno nepostojanjem medija za diskusiju). 

 

Neće on navući nikog da glasa za njega ovim potezom (možda nekog ko prati površno i slabo je inače informisan), a i ne treba mu, navuče on to drugim sredstvima. Cilj je, kao i u mnogim drugim situacijama, da se smanji bilo kakvo javno pokazivanje nezadovoljstva, da se anestezira taj deo javnosti, ne zato što je moćan nego da se ne čuje nikakva pobuna. Za druge delove postoje druge anestezije.

 

I meni smeta sve ovo iz trista razloga, nemam nikakvu emociju prema ovogodišnjem KKP i verovatno ću ga pratiti površno. Nisam ljut na Željka, žao mimje što smo iskorišćeni, bojim se šta će biti kada prođu famozni izbori i gajim tračak nade da će se ipak čuti VP na tribinama, verovatno pre na JNA nego u Areni.

 

Uf, baš grešiš  ovde. Ja sam vrlo svestan da dokle god se Vračar i Stari grad budu bilo šta pitali, ovaj će jahati u sedlu sve jače brže i bolje. Ono što meni smeta je upravo taj kovačevićevski pogled sa neke kvazi intelektualne visine mi pismeni vi nepismeni, mi intelektualci vi krezuba stoka i to pritom, ne na bitnim temama za društvo, nego na svim temama, pa šta se ubode. Svaštarenje opozicije je bukvalno za poželeti od strane ovog psihopate. Da sam malo više paranoičan, da pomislim da im on lično daje stotine različitih sitnih udica ne bi li se pecali. 

 

Tako i ovo sa dva KK. Čovek je majstor manipulacije, kreiranja sukoba, polarizacije društva i prisvajanja uloge miritelja i mesije. Tako gledam i na ovo sa dva KK. Čovek pljune malo kintu nama, pa vi kukate, pa malo vama, pa mi kukamo, u međuvremenu zla krv između dva kluba kulja godinama a on jaše. I onda se baš sada pojavi Siniša i kenja o tome. A 6-7 godina (cigani, izvin'te) kada smo jahali na jačim budžetima ali ne toliko očigledno različitim, tema nije bila zanimljiva. I zato me smara to hvatanje za sve živo ne bi li se skot oterao jer je to bukvalno poslednje kako će otići.

 

Za ostatak u vezi sa anesteziranjem javnosti, nedostatkom mesta za diskusiju...naravno da se slažemo.

Just now, Eddard said:

Dovoljno je da ne glasa protiv, tj. da ne bude toliko nezadovoljan da bi izašao na izbore uopšte.

 

Jbm li ga, to možda majmuni poput onog što uzima kredit u banci da da pare Nebojši Čoviću. I to je baš izuzetak. Iskreno sumnjam da će iko odustati da glasa ili da glasa protiv skota samo jer mu je KK dobio keš.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Cooper said:

Koliko ja znam odbio nas je samo Jović za 900k po sezoni jer očekuje veći ugovor zbog tržišta EL.

Od ostalih sami su se nudili Bjelica, ali je on otpao zbog Lideja i Bobi, ako ne dobije ugovor do početka avgusta.
 

Dakle, Bjelica se sam nudio, onda ste mu vi ponudili astronomski ugovor, koji on onda odbija? Makes sense 😄

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, NMX said:

 

Uf, baš grešiš  ovde. Ja sam vrlo svestan da dokle god se Vračar i Stari grad budu bilo šta pitali, ovaj će jahati u sedlu sve jače brže i bolje. Ono što meni smeta je upravo taj kovačevićevski pogled sa neke kvazi intelektualne visine mi pismeni vi nepismeni, mi intelektualci vi krezuba stoka i to pritom, ne na bitnim temama za društvo, nego na svim temama, pa šta se ubode. Svaštarenje opozicije je bukvalno za poželeti od strane ovog psihopate. Da sam malo više paranoičan, da pomislim da im on lično daje stotine različitih sitnih udica ne bi li se pecali. 

 

Tako i ovo sa dva KK. Čovek je majstor manipulacije, kreiranja sukoba, polarizacije društva i prisvajanja uloge miritelja i mesije. Tako gledam i na ovo sa dva KK. Čovek pljune malo kintu nama, pa vi kukate, pa malo vama, pa mi kukamo, u međuvremenu zla krv između dva kluba kulja godinama a on jaše. I onda se baš sada pojavi Siniša i kenja o tome. A 6-7 godina (cigani, izvin'te) kada smo jahali na jačim budžetima ali ne toliko očigledno različitim, tema nije bila zanimljiva. I zato me smara to hvatanje za sve živo ne bi li se skot oterao jer je to bukvalno poslednje kako će otići.

 

Za ostatak u vezi sa anesteziranjem javnosti, nedostatkom mesta za diskusiju...naravno da se slažemo.

 

Jbm li ga, to možda majmuni poput onog što uzima kredit u banci da da pare Nebojši Čoviću. I to je baš izuzetak. Iskreno sumnjam da će iko odustati da glasa ili da glasa protiv skota samo jer mu je KK dobio keš.

Pitaju se i Cukarica i Vozdovac.:classic_sleep:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...