Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

Konacno!!

Posle ko-zna-koliko godina pretvaranja i zmurenja nad zbiljom - legendarni topik se vratio. Sektore,alal ti cuna sto si ga otvorio i svaka cast!
Ozbiljan sam..ja ovde sigurno necu pisati (citati povremeno hocu),ali mislim i odavno smatram da je ovakav topik potreban..jer je u osnovi nase sportsko-navijacke (ne)kulture upravo ovaj rivalitet, i medjusobna peckanja i podbadanja su sasvim uobicajena stvar..stoga mi je nejasno zasto se nad tom cinjenicom toliko zmurilo i pravilo da ne postoji?

Jasno,i ovde se mora paziti da se ne ide preko granice dobrog ukusa,ali tema za ljubitelje patkometrije treba da postoji. 
Ajde,nek' vam je sa srecom :thumbsup:
 

  • Thanks 4
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, We lose every week said:

Pih...Slabi ste mi vi patkometri....toliko povika, vapaja, molbi, zahteva,insistiranja za otvaranje topika...da bi isti rutinski potonuo na drugu stranu drugog dana svog postojanja.

Nema Kupera pa zato 😁

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...