Jump to content

PDF Politika - kritike, žalbe, predlozi, pohvale, pitanja


A sad

Recommended Posts

1 minute ago, Darth Bane said:

Pa kako drugacije rezonovati kada de na pitanje "Zasto Srnija ne treba priznati Kosovo" - kao argument provlaci " zato sto se cine zlocini nad Srbima od 2000-te naovamo"!? 

 

I to je tebi nacionalisticka propaganda? Po cemu se ta "nacionalisticka propaganda" razlikuje od one po kojoj Srbija treba da prizna Kosovo zbog zlocina koje je ucinila Albancima tokom devedesetih?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 
I to je tebi nacionalisticka propaganda? Po cemu se ta "nacionalisticka propaganda" razlikuje od one po kojoj Srbija treba da prizna Kosovo zbog zlocina koje je ucinila Albancima tokom devedesetih?
Srbija treba da prizna Kosovo, zato što ga je prodala davno. Sad samo održava latentno stanje da bi manipulisala puk. Još jedan razlo mnogi Srbi su prodali svoja imanja i predali većinu Albancima.

Sent from my LM-G710VM using Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, mrd said:

Srbija treba da prizna Kosovo, zato što ga je prodala davno. Sad samo održava latentno stanje da bi manipulisala puk. Još jedan razlo mnogi Srbi su prodali svoja imanja i predali većinu Albancima.

Sent from my LM-G710VM using Tapatalk
 

 

Hvala sto si ove mudre misli podelio s nama. Trebalo nam je da nas obasja jedna ovakva besprekorna analiza.

 

Uzgred, promasio si topik.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

Hvala sto si ove mudre misli podelio s nama. Trebalo nam je da nas obasja jedna ovakva besprekorna analiza.

 

Uzgred, promasio si topik.

Ma nemoj, a što već 6h kukate zbog slobode govora?

Molim i drugi put.

 

Sent from my LM-G710VM using Tapatalk

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, taliesin said:

 

I to je tebi nacionalisticka propaganda? Po cemu se ta "nacionalisticka propaganda" razlikuje od one po kojoj Srbija treba da prizna Kosovo zbog zlocina koje je ucinila Albancima tokom devedesetih?

Izvinjavam se (moderaciji) jer odlazimo malo off- topic, ali samo dve reci:

Srbija treba da prizna Kosovo ne zbog zlocina jedne ili druge strane, vec zato sto je tamosnji narod, velikom vecinom za nezavisnost - i izglasao je na referendumu nezavisnost! U demokratskom svetu - ovaj jedan jedini argument - pobija sve ostale! 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Izvinjavam se (moderaciji) jer odlazimo malo off- topic, ali samo dve reci:
Srbija treba da prizna Kosovo ne zbog zlocina jedne ili druge strane, vec zato sto je tamosnji narod, velikom vecinom za nezavisnost - i izglasao je na referendumu nezavisnost! U demokratskom svetu - ovaj jedan jedini argument - pobija sve ostale! 
Jel bi nas podsetio kad je bio referendum i kojom vecinom je izglasano?
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Darth Bane said:

Izvinjavam se (moderaciji) jer odlazimo malo off- topic, ali samo dve reci:

Srbija treba da prizna Kosovo ne zbog zlocina jedne ili druge strane, vec zato sto je tamosnji narod, velikom vecinom za nezavisnost - i izglasao je na referendumu nezavisnost! U demokratskom svetu - ovaj jedan jedini argument - pobija sve ostale! 

 

Taj argument sam po sebi ne pobija ama bas nista. Da pobija, Katalonija bi danas bila nezavisna drzava. Nemojte, ljudi, pisati ovakve stvari, princip samoopredeljenja nije ultimativni princip u medjunarodnoj politici.

 

I sad bi stvarno mogao da se preselis na topik o Kosovu. Cekam ovde Glenna da mi odgovori kako bih nastavio da mu objasnjavam zasto mora da ode iz moderacije i povede Stondishu sa sobom.

Edited by taliesin
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, taliesin said:

 

Taj argument sam po sebi ne pobija ama bas nista. Da pobija, Katalonija bi danas bila nezavisna drzava. Nemojte, ljudi, pisati ovakve stvari, princip samoopredeljenja nije ultimativni princip u medjunarodnoj politici.

 

I sad bi stvarno mogao da se preselis na topik o Kosovu. Cekam ovde Glenna da mi odgovori kako bih nastavio da mu objasnjavam zasto mora da ode iz moderazije i povede Stondishu sa sobom.

U vezi Glenna: to je samo tvoje misljenje! Moje misljenje je da radi super posao! I sta sad? Ajde onda bar da glasamo? To bi bio najdemokratskiji metod.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Darth Bane said:

U vezi Glenna: to je samo tvoje misljenje! Moje misljenje je da radi super posao! I sta sad? Ajde onda bar da glasamo? To bi bio najdemokratskiji metod.

 

Nije dobro za moderatora da ga kritikuju oni koji se ne slazu s njegovim ideoloskim svetonazorom a hvale oni koji se s tim slazu, to dovoljno govori o tom moderatoru. Pravis mu vecu stetu time sto ga podrzavas nego ja sto ga kritikujem, jer ga ja kritikujem argumentima a ti bi da se inatis, kao dete neko. U-ta-ta, ja ga podrzavam, sta cemo sad? Nista necemo, evo ti keks. Sta hoces da ti odgovorim na ovo?

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Pre nego što isključim laptop i odem da spavam, moram da pitam..

 

Ukoliko postoje zamerke na rad moderatora X, Y, Z- da li imate predloge za nove moderatore?

 

Pitam ne da bih laskala moderatorima, branila ih, etc..već me stvarno to zanima..

 

I drugo pitanje- zašto se na ovoj temi diskutuje o KiM kad već postoje tema i anketa?

 

Laku noć..čitamo se tokom dana, kad završim sve obaveze ulazim na forum.

 

Hvala svima na odgovorima..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, taliesin said:

 

U mom stavu mozda ima neceg nadobudnog, ne i patronizirajuceg. 

 

U tvom stavu mozda ima neceg sto nije nadobudno :roflmao:, mada tesko, ti si definicija pojave. 

 

Patronizirajuce …. ovde …. ti ….. pa zasto bi to uopte pokusao? Samoubistvo. Ima gde to mozes. Tamo gde te, kako ti ono kazes …... narod forumski nedvosmisleno hoce i trazi. :classic_biggrin: 

 

Prijavio bih te moderaciji zato sto sam se opasno zagrcnuo kada si pomenuo "politicku patologiju" forumasa sa prethodnog foruma, medjutim u pravilniku ne stoji da je zabranjeno urnebesnim i smehotresnim izjavama dovoditi zdravlje/zivot drugih forumasa u opasnost. To je kazu na njihovu odgovornost. Ima smisla, ko mi je kriv sto citam sta pises.

 

Mislim ……… ti o politickoj patologiji ?!? Daj se skoncentrirat' Dudek ! Pa tvoja je istorijska.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Džudi said:

Pre nego što isključim laptop i odem da spavam, moram da pitam..

 

Ukoliko postoje zamerke na rad moderatora X, Y, Z- da li imate predloge za nove moderatore?

 

Pitam ne da bih laskala moderatorima, branila ih, etc..već me stvarno to zanima..

 

I drugo pitanje- zašto se na ovoj temi diskutuje o KiM kad već postoje tema i anketa?

 

Laku noć..čitamo se tokom dana, kad završim sve obaveze ulazim na forum.

 

Hvala svima na odgovorima..

 

Ja predlazem tebe. Vidim da bi ti neverovatno puno znacilo, a meni je prilicno svejedno. Zasto da ne. Neka bar neko na ovom forumu bude srecan. :classic_biggrin:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Denis Jasharevic said:

Ja predlazem tebe. Vidim da bi ti neverovatno puno znacilo, a meni je prilicno svejedno. Zasto da ne. Neka bar neko na ovom forumu bude srecan.

 

Ne. Ovo je najteži pdf za moderisanje..ni slučajno to ne bih prihvatila i da mi plate:classic_smile:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Džudi said:

Pre nego što isključim laptop i odem da spavam, moram da pitam..

 

Ukoliko postoje zamerke na rad moderatora X, Y, Z- da li imate predloge za nove moderatore?

 

Pitam ne da bih laskala moderatorima, branila ih, etc..već me stvarno to zanima..

 

I drugo pitanje- zašto se na ovoj temi diskutuje o KiM kad već postoje tema i anketa?

 

Laku noć..čitamo se tokom dana, kad završim sve obaveze ulazim na forum.

 

Hvala svima na odgovorima..

Ja imam još bolji predlog - kome se ne sviđa kako vlasnik foruma uređuje svoje dvorište, može da sam otvori novi forum, da ga finansra sopstvenim novcem, usput da radi i kao admin i da mu drugi određuju pravila.

Edited by DJ_Vasa
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, taliesin said:

 

ideoloskim svetonazorom

Jel mogu ja da pitam nesto potpuno off-topic, unapred se izvinjavam?

Citam ovako sta ovde pisete, a u stvari sve je off-topic, generalno smarate moderaciju, bez razloga.

Medjutim vec par godina mi nekako grebe sluh, ova rec "svetonazor", kontam da sam ja odavno otisla i SR, i da mi je jezik zardjao ali tu rec sam u moje vreme u SR cula od popova, i nacionalno orijentisanih likova, i to ne cesto.

Da li je stvarno toliko usla u generalnu upotrebu koliko je vidim ovde na forumu?

Ozbiljno pitam, jer bi ja u normalnom razgovoru koristila reci kao "stavovi", "misljenje" .... 

 

Nikad mi ne bi palo na pamet da iskoristim svetonazor 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DJ_Vasa said:

Ja imam još bolji predlog - kome se ne sviđa kako vlasnik foruma uređuje svoje dvorište, može da sam otvori novi forum, da ga finansra sopstvenim novcem, usput da radi i kao admin i da mu drugi uređuju pravila.

 

Glenn Gould je vlasnik foruma? Nisam znao za taj podatak.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Angelia said:

Jel mogu ja da pitam nesto potpuno off-topic, unapred se izvinjavam?

Citam ovako sta ovde pisete, a u stvari sve je off-topic, generalno smarate moderaciju, bez razloga.

Medjutim vec par godina mi nekako grebe sluh, ova rec "svetonazor", kontam da sam ja odavno otisla i SR, i da mi je jezik zardjao ali tu rec sam u moje vreme u SR cula od popova, i nacionalno orijentisanih likova, i to ne cesto.

Da li je stvarno toliko usla u generalnu upotrebu koliko je vidim ovde na forumu?

Ozbiljno pitam, jer bi ja u normalnom razgovoru koristila reci kao "stavovi", "misljenje" .... 

 

Nikad mi ne bi palo na pamet da iskoristim svetonazor 

 

Retro trend. Povratak paganstvu.

Link to comment
Share on other sites

  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...