Jump to content

PDF Politika - kritike, žalbe, predlozi, pohvale, pitanja


A sad

Recommended Posts

Hvala moderaciji sto je odstranila budalu. Ponovo.

A ti Kwace,posto mnogo volis ovaj forum,prihvati jedan savet. Kad sledeci put dodjes zadrzi svoje bezvredno forumasko bice na manje bitnim temama kao sto su KK i FK Crvena zvezda,pa te necu prijaviti moderaciji. To ti javno obecavam. Ako budes nastavio da sendvicaris na pdf Politika i siris zlocinacku SnS propagandu,potrudicu se da budes odstranjen u mnogo kracem roku. I za to dajem rec. 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, major josip said:

Nije zabranjena za diskusiju, naravno. Pogrešno je kada se ti ljudi poput nje uvlače u priču da bi se potkačili drugi forumaši. 

 

Oh, Ilhan Omar se, mozda nisi primetio, vrlo cesto uvlaci u pricu na us temi, bar ja je cesto pomenem

zbog toga nije realno niti smisleno da se bilo ko od forumasa oseti potkaceno i poredi sa jednom Kongresmenkom Sjedinjenih Drzava

...tako da, tesko je uvuci Kongresmenku koja je zanimljiva za prepricavanje kao neku postapalicu ili kao neki okidac za neke sasvim drugacije namere  i to kakve namere -potkacivanja forumasa ovdasnjeg foruma...sta su oni bogu zgresili da bi neko koristio gospodju Omar da im nesto objasni?

 

Bez obzira, iako obrisan post, posluzio je kao skolski primer

kako lakonski i neadekvatni odgovori na jednostavna pitanja mogu da proizvedu podozrenje

i dilemu oko stavova i misljenja ...upravo o tome se radilo u tom postu

 

dakle nije kongresmenka uvucena u pricu zbog necega sto nije rekla, vec upravo zbog onoga sto jeste rekla,

sazaljevam i to iskreno sve forumase koji su se zbog njenih reci osetili potkaceno, nisam imala nameru da ih uzdignem do

visina americkog kongresa.

 

Svakako, hvala na odgovoru jer zamalo da pokrenem Pravdu za Ilhan ...ali sve je ispalo kako treba. :classic_smile:

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Hamilton said:


znam za to, nego je pisalo 10 dana dok se ne dogovorite o konacnoj duzini. Zato pitam. 

 

Ne, 48h dok se ne dogovorimo o kazni, 10 dana je ukupna kazna posle konsultacija unutar moderacije. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
20 hours ago, RatzenStadt said:

 

 Nisam znao da je VOX92 pokret istomisljenika poput stranke. Mislim, je ti to opservacija, zamerka, ili i jedno i drugo?

 

...to nema veze sa vox92, vec sa temom usa,

 

  - prebrojis one koji su za leve i oni koji naginju desnima,

  - vidis ko je u vecini na toj temi

i pomislis - evo naginju desno,

medjutim nije svaki dan da se naginje desno, ima dana kada levo prevagne...sve zavisi kad ko ima vise vremena da se uloguje...

 

bombarder izgleda prebrojavao onim drugim danima...

Link to comment
Share on other sites

Nije žalba, nije molba, već samo pitanje:

 

@A sad Postavila sam ne jedan već dva linka sa izjavom "ministra " Šarčevića. Znaci navoda znače da ne razumem kako su svi oni ministri a nova Vlada još nije izabrana.

 

Brisao si ili stavio na hide moj post. Zatim je @urosg3 ostavio svoj komentar, i to je ili brisano ili postavljeno na hide. Zašto?

 

U slučaju da su postovi premešteni na temu o koronavirusu, onda se izvinjavam.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
17 hours ago, JohnnyDragon said:

Ja stvarno ne vidim smisao postojanja ovih tvorevina, tipa Srb, Bih, Moldavija... Generalno, to potkrepljuje stav da Istočni i Južni Sloveni nisu sposobni da imaju svoju državu, sa izuzetkom Rusa, koliko god tamo autoktatije bilo, to je naučno i umetnički nacija koja zaista daje nešto... A ove banane, zaista darovati nekome i ne požaliti. 

 

Zašto ovaj jasno rasistički post je ostao, a obrisan je moj kojim upućujem na to da se radi i o generalizaciji i rasizmu, kao i to da Moldavci nisu Sloveni?

Čisto da znam.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Don Juan said:

Zašto ovaj jasno rasistički post je ostao, a obrisan je moj kojim upućujem na to da se radi i o generalizaciji i rasizmu, kao i to da Moldavci nisu Sloveni?

Čisto da znam.

 

Radi se o pitanju failed state, a ne o pitanju rasizma. Nesto o cemu se moze razgovarati i diskutovati. Ti si odma u dva koraka dosao do Hitlera i Majn Kampfa uz licne prozivke. Nema potrebe za tim.

 

Prilicno sam siguran da znas i mozes da mu objasnis na argumentovan nacin da nije u pravu. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...