Jump to content

PDF Politika - kritike, žalbe, predlozi, pohvale, pitanja


A sad

Recommended Posts

Just now, Plavi Golub said:


Pa OK zasto bi? Samo na pritisak rade? Super.
 

Ne mogu oni nista da poboljsaju ili

mogu malo toga dok ne pociste krupnije stvari. Sve od tog sredjivanja se gura pod tepih da bi oni priritetno sredili ili “sredili” u okruzenju. Trideset godina proizvodnje krupnih stvari.

 

pa gledaj realno:

9 od 10 ljudi da ih staviš ispred koverte s parama i ispred radnog mesta, izabralo bi kovertu s parama umesto rada.  Zašto misliš da su političari drugačiji?

na zapadu političari nešto rade jer su glasači pismeniji, pa očas posla ispred zgrade opštine istovare prikolicu govana ili bude štrajk ili protest ili ko u holandiji kad je bila opasnost da neki nacoši predju cenzus izadje 90% ljudi na birališta da dignu prag cenzusa...

u Srbiji će SNS drugi put a redom osvojiti preko 70% na izborima...  lagano. 

 

 

al aj da pričamo o moralu i etici kod političara  i kako je ovo neetično i nemoralno što nam rade, a mi ćutimo.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Stoned Laki21 said:

 

pa gledaj realno:

9 od 10 ljudi da ih staviš ispred koverte s parama i ispred radnog mesta, izabralo bi kovertu s parama umesto rada.  Zašto misliš da su političari drugačiji?

na zapadu političari nešto rade jer su glasači pismeniji, pa očas posla ispred zgrade opštine istovare prikolicu govana ili bude štrajk ili protest ili ko u holandiji kad je bila opasnost da neki nacoši predju cenzus izadje 90% ljudi na birališta da dignu prag cenzusa...

u Srbiji će SNS drugi put a redom osvojiti preko 70% na izborima...  lagano. 

 

 

al aj da pričamo o moralu i etici kod političara  i kako je ovo neetično i nemoralno što nam rade, a mi ćutimo.

 

Pa sta ces deprimirani ljudi. Niko ih nikad nije ni cuo, pa sta da ocekuju? Kome da se obrate i okrenu?  

Oni koji jos imaju snage odlaze, oni koji nemaju se povlace u sebe. Nije da nisu reagovali inace ne bi imali ni tih par relativno normalnih godina. I nije tacno da se svi kurvaju. 
 

Nije ni vazno, udavih, a nije za ovde. Prebacite gde god.

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Eddard said:


 

 


Mislim da su retke osobe na ovom forumu, a 100% znam da u moderaciji nema nijedne, koje ne dele ovaj stav.

 

Ja sam jedna od tih retkih osoba. Ali, slazem se da ovaj forum treba organizovati na takav nacin da radi na denacifikaciji Srbije i srpskog drustva. U tom smislu postovi tipa " C. Gora - Juzna srpska pokrajina " trebaju biti kaznjeni - ili "odjebani". Jedino forumas koji to ucini prvi put - treba mu mozda progledai kroz prste I upozoriti ga. 

Link to comment
Share on other sites

Ne mogu se zastupati principi na forumu koji ih nema. Ako ćemo određivati šta se može a šta ne na osnovu većinskog mišljenja onda ukinite pravila foruma pa da glasamo za svaki potencijalni prekršaj. Ovako forum me malo podseća na Faraona. Tu su zakoni, tu je ustav, ali je ipak Faraonova reč jača i od jednog i od drugog.

 

Edited by Klotzen
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Darth Bane said:

Ja sam jedna od tih retkih osoba. 

 

Ne razumem? Ti si jedna od tih retkih osoba na ovom forumu koja želi Andreja i Aleka ili Mila i Aca ili oba? Kakva denacifikacija Srbije!? Da li ste svesni ljudi kakve gluposti pišete? Da li ste svesni u kakvoj državi živite? 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, freethrow said:

 

Ne razumem? Ti si jedna od tih retkih osoba na ovom forumu koja želi Andreja i Aleka ili Mila i Aca ili oba? Kakva denacifikacija Srbije!? Da li ste svesni ljudi kakve gluposti pišete? Da li ste svesni u kakvoj državi živite? 

Jeste - jos bivsi forum B92 je imao ulogu denacifikacije srpskog drustva. Takav sam bar utisak (ili dojam) stekao. 

Jer, sirom Srbije ima na desetine nacionalistickih foruma. Ovaj je jedan jedini - koji pokusava da zauzme neki neutralan i gradjanski stav. 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Amigo said:

Ne razumijem od kuda toliki anti-xxxxx stav prema Srbima koji igrom slucaja nisu iz Srbije. Kao da oni nemaju pravo na bilo koji vlastiti politicki angazman?

 

Ko im brani tacno? Ako si ovo sto si napisao napisao zbog mojih postova.

 

Naprotiv u Srbiji se ni o cemu nije izjasnjavalo. Nije moglo da bude ni tema. 
 

Da li ti znas sta znaci trideset godina zivljenja kroz permanentno kreirane regionalne krize i drzanja ljudi kao taoca istih dok se krade na sve strane?
Da li ako se to konstatuje to istovremeno znaci anti odnos prema Srbima poreklom van Srbije?

Prouci malo materiju u detalje pa ce ti se odgovor sam kazati. Uglavnom ovi u Srbiji sluze da ih zapisa ko god stigne. Ukljucujuci i njihove politicare.

Edited by Plavi Golub
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Plavi Golub said:

Ko im brani tacno? Ako si ovo sto si napisao napisao zbog mojih postova.

 

Naprotiv u Srbiji se ni o cemu nije izjasnjavalo. Nije moglo da bude ni tema. 
 

Da li ti znas sta znaci trideset godina zivljenja kroz permanentno kreirane regionalne krize i drzanja ljudi kao taoca istih dok se krade na sve strane?
Da li ako se to konstatuje to istovremeno znaci anti odnos prema Srbima poreklom van Srbije?

Prouci malo materiju u detalje pa ce ti se odgovor sam kazati. Uglavnom ovi u Srbiji sluze da ih zapisa ko god stigne. Ukljucujuci i njihove politicare.

 

Nisam mislio na tvoje postove, sto ne znaci da ih nema :classic_biggrin: 

Npr na ovoj crnogorskoj temi imamo konstano, svakodnevno djelovanje jurisnika koji prakticno brane jednog od najvecih lopova u istoriji ex-SFRJ, koji je i prouzrokovao ovu krizu i onda tma i tmusa na nekog desetog u cijeloj toj prici.

Koliko god da su Srbi u uzoj Srbiji lose prosli, ovi van te teritorije su prosli gore, tako da je izbor Vucica ili SM, najmanje njihova greska, te nema smisla da budu dezurni krivci.

Edited by Eddard
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, freethrow said:

 

 

 

 

 

Da ne bih kvotovao pojedinacno, samo cu ti reci ovako - u pravu si, ovo su protesti protiv Mila Djukanovica ciji je katalizator SPC. Ma koliko Milo Djukanovic, kao sto, takodje tacno tvrdis, predstavlja mekog diktatora, treba da ode sa vlasti, on ne treba da ode sa vlasti (niti ce, ali da zamislimo primera radi da je to moguce), kao posledica ovakvih protesta.

 

Vrlo je porazno da je do ovakvih protesta doslo zbog jednog zakona koji za raznorazne druge zakone kojima u svim ovim balkanskim drzavama institualizuju pljackanje, tlacenje, stezu obruc oko svakog slobodnog misleceg bica odlican zakon.

 

Postoji ogromna razlika ko i kako izlazi da protestuje protiv Mila/Vucica/Orbana/random tlacitelja u regionu.

 

Ja necu da Vucica obore oni koji pricaju da je izdao srpsku svetu zemlju. Hocu da Vucic padne zbog pljacke, uzurpacije institucija, stvaranja paralelne mafijaske drzave, jer nasuprot uvrezenom misljenju koje je mahom nema veze, kako god, samo neka ode, zbog bilo cega (u ovom slucaju i Milo i Vucic), to nema veze s istinom. To pokazuje da zapravo u nasem i crnogorskom drustvu (i slicnim drustvima) ne postoji minimalan broj gradjana koji bi bili katalizator pravih drustvenih promena, a ne menjanju vodja, u zavisnosti od toga cije nam se skute svidja da ljubi i o cemu da mantra. To cak nije ni politika dvadesetog veka, to je Evropa prosla jos sa isterivanjem Turaka sa Balkana u 19. veku, kada su se velike sile borile za prevlast i resavale srednjevekovne sukobe zarad novonastale situacije i interesa u novom veku.

 

Kada vidim na protestima u prvom redu transparent "Dole Vucic, dole kapitalizam!" meni se utroba okrene. Jer ma koliko da cu se saviti i zarad tog jelte opsteg interesa "zapusiti nos i glasati za dos", ja zaista, ali zaista ne vidim nikakav razlog u rusenju diktatora ako se ne promeni mentalni sklop tih ljudi koji konacno treba da shvate bar u kom veku zive, za pocetak, pa cemo posle dalje.

 

E isto tako je potpuno suludo podrzavati mafijasku organizaciju kakva je SPC u rusenju mafijaskog Milovog rezima. I da se to desi, sta bi time ljudi u Crnoj Gori dobili, osim da ga ne gledaju vise?

 

Ni Vucic ni Milo nece pasti zato sto su diktatori. Oni ce pasti ako ne budemo imali leba da jedemo (zato i traju ovoliko, tesko da ce se ponoviti devedesete) ili ako bas naprave pogresne poteze na spoljnom planu, sto ce se tesko desiti.

 

Jer njima stado i u CG i u Srbiji najmanje zamera to sto su vodje/diktatori. Ovde se zamera lose vodjstvo, a ne tezi se promeni sistema.

 

Isto kao sto su nekog drugom Srbi zamerili to sto je ratove izgubio, a ne sto ih je vodio.

 

Sto je kljucna stvar i razlika koju ne smemo da zanemarujemo vise, inace cemo i posle Vucica dobiti Vucica.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Amigo said:

 

Nisam mislio na tvoje postove, sto ne znaci da ih nema :classic_biggrin: 

Npr na ovoj crnogorskoj temi imamo konstano, svakodnevno djelovanje jurisnika kao sto su @Stoned Laki21 ili @McLeod i slicni, koji prakticno brane jednog od najvecih lopova u istoriji ex-SFRJ, koji je i prouzrokovao ovu krizu i onda tma i tmusa na nekog desetog u cijeloj toj prici.

Koliko god da su Srbi u uzoj Srbiji lose prosli, ovi van te teritorije su prosli gore, tako da je izbor Vucica ili SM, najmanje njihova greska, te nema smisla da budu dezurni krivci.

 

Ocigledno nisi citao pazljivo. Na toj temi apsolutno niko nije branio Mila Djukanovica, nego je pricao o Zakonu cije se razumevanje, i to pogresno razumevanje vecine zavrsava u skladu sa onim sjajnim skecom South Parka they took our jobs! To je maksimum dokle se dobacilo, i sav trud da se objasne cinjenice koje stoje na strani tog zakona, nasuprot besmislicama druge strane koja nema nikakvu pravnu potporu u svojim zahtevima, se svelo na to da neko mrzi Srbe i ne postuje svoju tradiciju i zato tako prica, samo jos nismo stigli do stranih placenika, sto je sledeci korak.

 

Sto takodje pokazuje da nema kome, cak ni na ovakvom forumu, da se prica o tome, jer nikada nece videti da je car go, a posle ce da kukaju na Vucica i tog Mila Djukanovica, ne shvatajuci da oni vladaju upravo i samo zato sto je narod, odnosno to stado, zaludjeno glupostima, ogrezlo u teorije zavere, vecito pokusavajuci da objasni uzroke i posledice nekog dogadjaja, da vide ko stoji iza zavese i zasto se neki potezi vuku, umesto da se fokusiraju na svakodnevicu i bunu protiv tlacitelja kada te gusi svojim nametima, vredjanjem inteligencije i prezentacijama sile.

 

Oduzimaju se penzije - nista. Rusi se noci pod fantomkama - par hiljada ljudi na ulici u glavnom gradu. Dovode se lazni Arapi kao u Srecnim ljudima i najskuplje gradjevinsko zemljiste daje u bescenje da bi se kajmak delio ispod stola - nista.

 

Ali sedamo u autobus da branimo nasu pravoslavnu bracu u Crnoj Gori kojoj diktator Milo hoce da otme svetinje i pripoji ih takodje pravoslavnoj CPC i pretvori Ostrog u bordel to ne smemo dopustiti, a istim tim turbo vernicima ne smeta to sto Ostrog lici na vasar u Knicu i onda rastemo kao kvasac dok nas prozima osecanje pripadnosti grupi.

 

I tu mnogi ne vide nista pogresno, nista nenormalno, a da probas nekom sa strane da objasnis tu problematiku uz uvid u sve ove probleme koji su prethodno prosli bez reakcije rekao bi pa vi niste normalni sta vas tangira bozepomozi.

 

I niko nece da shvati da taj momenat da 100 hiljada, neka bude i pola Crne Gore protestuje protiv ovakvog Zakona, odnosno zbog stvari koje nece ni da se dese, samo njihova masta radi svasta, nije pozitivan, vec krajnje crn, turoban, zabrinjavajuci, depresivan, imajuci u vidu sta su ti junaci progutali pre toga, a jebena mafijaska organizacija klera koji se najmanje ravna po kanonima pravoslavne vere, izvodi ljude na ulicu.

 

Pa to je kao da imas favorita izmedju kavackog i onog drugog klana koji se ubijaju sad i po Srbiji i Crnoj Gori.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, McLeod said:

 

Ocigledno nisi citao pazljivo. Na toj temi apsolutno niko nije branio Mila Djukanovica, nego je pricao o Zakonu cije se razumevanje, i to pogresno razumevanje vecine zavrsava u skladu sa onim sjajnim skecom South Parka they took our jobs! To je maksimum dokle se dobacilo, i sav trud da se objasne cinjenice koje stoje na strani tog zakona, nasuprot besmislicama druge strane koja nema nikakvu pravnu potporu u svojim zahtevima, se svelo na to da neko mrzi Srbe i ne postuje svoju tradiciju i zato tako prica, samo jos nismo stigli do stranih placenika, sto je sledeci korak.

 

Sto takodje pokazuje da nema kome, cak ni na ovakvom forumu, da se prica o tome, jer nikada nece videti da je car go, a posle ce da kukaju na Vucica i tog Mila Djukanovica, ne shvatajuci da oni vladaju upravo i samo zato sto je narod, odnosno to stado, zaludjeno glupostima, ogrezlo u teorije zavere, vecito pokusavajuci da objasni uzroke i posledice nekog dogadjaja, da vide ko stoji iza zavese i zasto se neki potezi vuku, umesto da se fokusiraju na svakodnevicu i bunu protiv tlacitelja kada te gusi svojim nametima, vredjanjem inteligencije i prezentacijama sile.

 

Oduzimaju se penzije - nista. Rusi se noci pod fantomkama - par hiljada ljudi na ulici u glavnom gradu. Dovode se lazni Arapi kao u Srecnim ljudima i najskuplje gradjevinsko zemljiste daje u bescenje da bi se kajmak delio ispod stola - nista.

 

Ali sedamo u autobus da branimo nasu pravoslavnu bracu u Crnoj Gori kojoj diktator Milo hoce da otme svetinje i pripoji ih takodje pravoslavnoj CPC i pretvori Ostrog u bordel to ne smemo dopustiti, a istim tim turbo vernicima ne smeta to sto Ostrog lici na vasar u Knicu i onda rastemo kao kvasac dok nas prozima osecanje pripadnosti grupi.

 

I tu mnogi ne vide nista pogresno, nista nenormalno, a da probas nekom sa strane da objasnis tu problematiku uz uvid u sve ove probleme koji su prethodno prosli bez reakcije rekao bi pa vi niste normalni sta vas tangira bozepomozi.

 

I niko nece da shvati da taj momenat da 100 hiljada, neka bude i pola Crne Gore protestuje protiv ovakvog Zakona, odnosno zbog stvari koje nece ni da se dese, samo njihova masta radi svasta, nije pozitivan, vec krajnje crn, turoban, zabrinjavajuci, depresivan, imajuci u vidu sta su ti junaci progutali pre toga, a jebena mafijaska organizacija klera koji se najmanje ravna po kanonima pravoslavne vere, izvodi ljude na ulicu.

 

Pa to je kao da imas favorita izmedju kavackog i onog drugog klana koji se ubijaju sad i po Srbiji i Crnoj Gori.

Prvo , McLead , to je tvoja percepcija da je bezvezno protestvovati protiv tog zakona. Ako veliki broj gradjana u Crnoj Gori odluci da protestvuje jer se ne slaze sa tim konkretnim zakonom, onda je to njihov izbor. Uostalom, mozda je taj zakon i inicijalna kapisla, fitilj, koji ce voditi do pada Mila Djukanovica - jer sto neko rece, vlada od 1991 a svemu jednom mora doci kraj - pa i vladavini Mila Djukanovica! 

Drugo, nazivati SPC mafijaskom organizacijom je potpuno pausalno, bez ikakvih dokaza i cinjenica. najblaze receno nekorektno! SPC je duhovna organizacija koja se pre svega bavi duhovnim i religijskim stvarima. 

Link to comment
Share on other sites

Predajem se, Bane i Mek me oduvali, osećam se kao kralj u završnici protiv kralja i dva lovca. Crnopoljca doduše.

 

Logičan sled ove diskusije bi bio da ja sad napišem da Erdogan nema nameru da objavljuje rat Rusiji ukoliko Sardine u Italiji dođu na vlast, taj neki nivo rasprave... Ništa, čekam da me se denacifikuje i da napokon koalicija Bill Gates - Pasolini - De Gaulle oduva ovu bagru, levu i desnu...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ok znaci bitno je da Vucic ode, da bismo nastavili da pricamo da nikada necemo priznati Kosovo, ali da ostajemo na putu Evropskih integracija, ali se ne odricemo ni prijateljstva sa Rusijom, da zmurimo na unutrasnjem planu i precutno podrzavamo javasluk, pljacku i nerad, pa cemo negde 2056. godine poceti da pricamo o stvarima koje su normalne zemlje resile sto godina pre nas.

 

Dizem obe ruke za.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Darth Bane said:

Prvo , McLead , to je tvoja percepcija da je bezvezno protestvovati protiv tog zakona. Ako veliki broj gradjana u Crnoj Gori odluci da protestvuje jer se ne slaze sa tim konkretnim zakonom, onda je to njihov izbor. Uostalom, mozda je taj zakon i inicijalna kapisla, fitilj, koji ce voditi do pada Mila Djukanovica - jer sto neko rece, vlada od 1991 a svemu jednom mora doci kraj - pa i vladavini Mila Djukanovica! 

Drugo, nazivati SPC mafijaskom organizacijom je potpuno pausalno, bez ikakvih dokaza i cinjenica. najblaze receno nekorektno! SPC je duhovna organizacija koja se pre svega bavi duhovnim i religijskim stvarima. 

Nije problem da li neko izražava nezadovoljstvom time što ide na proteste protiv nekog zakona, već je problem CG društva što se ne buni protiv mnogo bitnijih stvari, kao npr. uskraćivanje demokratskih prava usled vladavine jedne te iste ekipe.

 

Uzgred, u boldovanom tekstu si promašio da McLeod govori o kleru kao mafijašima, tj. onim koji su juče blagosiljali i venčavali ratne zločince (npr. Arkan), branili pedofile i ubice (npr. Kačavenda ili Bane Lopata), a duhovnost im se svodi na Audi, Mercedes i BMW.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, McLeod said:

Ok znaci bitno je da Vucic ode, da bismo nastavili da pricamo da nikada necemo priznati Kosovo, ali da ostajemo na putu Evropskih integracija, ali se ne odricemo ni prijateljstva sa Rusijom, da zmurimo na unutrasnjem planu i precutno podrzavamo javasluk, pljacku i nerad, pa cemo negde 2056. godine poceti da pricamo o stvarima koje su normalne zemlje resile sto godina pre nas.

 

Dizem obe ruke za.

 

Sizofren narod prijatelju...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, DJ_Vasa said:

Nije problem da li neko izražava nezadovoljstvom time što ide na proteste protiv nekog zakona, već je problem CG društva što se ne buni protiv mnogo bitnijih stvari, kao npr. uskraćivanje demokratskih prava usled vladavine jedne te iste ekipe.

 

Uzgred, u boldovanom tekstu si promašio da McLeod govori o kleru kao mafijašima, tj. onim koji su juče blagosiljali i venčavali ratne zločince (npr. Arkan), branili pedofile i ubice (npr. Kačavenda ili Bane Lopata), a duhovnost im se svodi na Audi, Mercedes i BMW.

 

Ako je aksiom da je Milo diktator i zlo za narod crnogorski, zar je bitno koji je povod za proteste? Ovo je mnogo opipljivije od uskracivanja bla bla bla, mislim to je bar jasno.
 

Bold - :Hail:

 

Edited by Squabbit
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Umesto da narod, da, taj narod, taj krezubi narod kako ga ne zove elita, nego upravo oni koji vladaju njima kazu i Milu i Aleku - ne pristajemo vise na vase igrarije, jebe mi se za svetinje preko granice i ove moje i za tvoje prebacivke sa drugim nacionalistima u regionu, nego reci ti nama, zasto novinarima pale kuce i zasto im se zabranjuje da postavljaju pitanja?

 

Zasto televizija koju ja placam iz svog dzepa postaje tvoja privatna propagandna masinerija?

 

Jebe mi se sto je Kolinda pevala Tompsonove pesme, nego reci ti meni deder kad ces da vratis penzije?

 

Kad ces da resis zavrsis autoputeve kojima se toliko dicis, koje otvaras po pedeset puta, pa udaris kameni blok posle 200 metara jer ce ljudi da krenu tuda pa da slete u livadu, jer ko zna kad ces da zavrsis vise od 50% onoga sto si vec svecano otvorio.

 

Jebe mi se sto nas Srbi i Rusi ugrozavaju, nego reci ti meni Milo, odakle rupa u drzavnom budzetu u iznosu od 300 miliona evra?

 

E kada taj krezubi narod bude poceo da postavlja takva pitanja svaki dan, e to ce biti dan kad ce diktatori pasti.

 

A dok nas budu pecali na "svetinje", spoljne neprijatelje i belosvetsku nepravdu, e do tad ce da nas vodaju kao ovce.

 

Verovatno i ne zasluzujemo bolje.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Squabbit said:

 

Ako je aksiom da je Milo diktator i zlo za narod crnogorski, zar je bitno koji je povod za proteste? Ovo je mnogo opipljivije od uskracivanja bla bla bla, mislim to je bar jasno.
 

Bold - :Hail:

 

 

Naravno da jeste.

 

Ovo je u rangu onih Alah Ekber protesta na bliskom Istoku, gde izadju popale americke i gbr zastave i razidju se kućama...

 

Promenilo se tačno šta?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Squabbit said:

^ cim me tako pitas, cenim nista.
Mada ja bacham akcenat da je sam protest dobar, za rezultat ni sam nisam pametan.

 

Zanš kako, zamisli povede Irinej antiAV proteste, pod parolom NE DAMO KOSOVO, da se spreči potpisivanje nekog sporazuma gde se mi i Kosovo* medjusobno priznajemo kao dve države.

 

Izvede na ulice milion ljudi.

 

 

Kako se kvalitet zivota moga/tvoga/našega/vašega tačno poboljšava i sveukupno šta se tačno menja?

 

Uzmimo obe opcije: 

 

1. Protest uspeo

 

2. Protest fejlovao

 

 

Ista je opozicija manje više i u CG i u SRB.

 

Eto neka uporedna situacija da kažemo. Ili evo nek bude da se i ovde usvaja taj cg zakon isti prepiši i na čelu kolone kod tebe/mene u "Svrljigu"  lokalni pop, u BG Irinej i vladike.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, McLeod said:

da zmurimo na unutrasnjem planu i precutno podrzavamo javasluk, pljacku i nerad,

 

Ko žmuri i ko prećutno podržava javašluk, pljačku i nerad?  Da li ti koristiš Tviter, Fejsbuk, YT, da li gledaš N1, da li čitaš Danas?

 

Danima, mesecima opozicioni lideri održavaju konferencije za štampu, govore na mitinzima, gostuju na N1.

 

Krušik, Jovanjica, Savamala, Oliver Ivanović, afera Doljevci, lažne diplome- o svemu ovome pričaju SVI iz SZS. Bukvalno funkcioneri svih stranaka okupljenih oko SZS.

 

Štampane su Novine, sada su odštampani i flajeri -Zašto bojkot? Drže se tribine po Srbiji, protesti još traju i petkom i subotom ( u Beogradu ).

 

I kako onda i ko žmuri na sve ovo što si nabrojao?    

 

 

19 minutes ago, McLeod said:

Umesto da narod, da, taj narod, taj krezubi narod kako ga ne zove elita, nego upravo oni koji vladaju njima kazu i Milu i Aleku - ne pristajemo vise na vase igrarije, jebe mi se za svetinje preko granice i ove moje i za tvoje prebacivke sa drugim nacionalistima u regionu, nego reci ti nama, zasto novinarima pale kuce i zasto im se zabranjuje da postavljaju pitanja?

 

 

 

Taj narod koga spominješ u postu, taj narod se pre neki dan tukao za sendviče u Orašcu. Taj narod veruje u ono šta pišu Alo, Srpski Telegraf i Kurir.

 

Taj narod uživa uz TV Pink i TV Happy.  I on nikada neće postavljati ova pitanja koja si postavio u postu.   

Link to comment
Share on other sites



 
Taj narod koga spominješ u postu, taj narod se pre neki dan tukao za sendviče u Orašcu. Taj narod veruje u ono šta pišu Alo, Srpski Telegraf i Kurir.
 
Taj narod uživa uz TV Pink i TV Happy.  I on nikada neće postavljati ova pitanja koja si postavio u postu.   


Pa upravo si dala najbolje objašnjenje zašto AV neće pasti sa vlasti i dala najbolju prognozu budućnosti.

Ako opozicija ne dopre do tog naroda nekako, piši propalo. Ali ne svetinjama i Kosovom...
Link to comment
Share on other sites

  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...