Jump to content

PDF Politika - kritike, žalbe, predlozi, pohvale, pitanja


A sad

Recommended Posts

[mention=57]Angelia[/mention]da rezimiramo, Jasharevic je u pravu, dobricak nije nista lose mislio, Vilhelmina se bez veze ljuti. U pravu si sve, nema vise smisla dalje da kuckamo. :05:
Ne možeš da znaš šta je neko mislio. Ono što je napisao nije bilo uvredljivo!

Sent from my LM-G710VM using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Amigo said:

@Angeliada rezimiramo, Jasharevic je u pravu, dobricak nije nista lose mislio, Vilhelmina se bez veze ljuti. U pravu si sve, nema vise smisla dalje da kuckamo. :05:

Nemam pojma sta je mislio, ne citam misli, ne osudjujemo ljude za nesto sto mi mislimo da su mislili, nego samo za ono sto su uradili.

Nisi mi odgovorio, jesi ti mislio da me nazoves snobom i da me time diskvalifikujes kad si mi objasnio da ti znas sta ja volim i zelim? Cisto da znam da te prijavim moderaciji :wicked:

 

Vilhelmina se bezveze ljuti, nista nije bilo od licnih podataka nego njegova predpostavka, bas kao sto si ti predpostavio da ja idem na fancy all included cruse :classic_biggrin:  ili da sam bila u Kostariki. Cak i da je mislio nesto, nema nista da se ona oseca lose, u toj predpostavki .... nije sramota. 

 

Znaci sta je lose - drama, drama, drama, rekao neko za Yoyogija da je isao na FON u Rakovici, retko ko se i seca FONa u Rakovici (ja se secam jer mi rodjak isao tamo, a i taj je pokojni vec 20 godina).

 

Nisi odgovorio na moja pitanja, da li ti zasluzujes ban, da li Mel zasluzuje ban... i tako redom za random predpostavke...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, melankolic said:

 


Sa Prison Breaka:

 

GlenGould 10.6.: mrd 24 h bespotrebno isleđivanje sa detaljima iz RL

 

A sad 16.6 : Johnny Clash MOP konstantno trolovanje i obesmišljavanje diskusije

 

A sad 6.7 : Kinik 3 dana

 

Barracuda 13.7 : Denis Jasharevic- 10 dana; videti razlog zbog čega je dobio 10 dana i uporediti sa drugim istog karaktera

 

Barracuda 22.7. : Kinik 7 dana; oglašavanje o upozorenje moderacije , flejmovanje, nastavljanje sukoba sa prethodnog foruma i provociranje forumaša (ja sam za reportovanje čime sam “proganjao moderaciju” dobio 5 dana)

 

A sad 31.7 : mrd (opet u glavnoj ulozi) i Amigo 24 h zbog međusobnog proganjanja

 

Eddard 3.8. : Denis Jasharevic 7 dana vređanje preko PM -a

 

A sad 29.8. : Hromi Daba od 24 na 5 dana zbog nastavka po starom

 

Eddard 2.11.

 

između ostalih Denis Jasharevic 48 h dizanje tenzija plus iznošenje detalja iz privatnog života

 

Samo na forumima neki mogu da imaju toliko prilike da u nedogled ponavljaju stvari zbog kojih se kažnjavaju pa čak i da im se smanjuje dužina bana sa svakim sledećim kršenjem pravila istog.

 

Ovo je samo vrh ledenog brega.

Mi obični forumaši ni ne znamo koliko je reportova otišlo u zaborav i koliko postova spomenutih aktera nije ni registrovano od strane moderacije kao prekršaj (ili ih nisu ni primetili jer nemaju vremena da čitaju svaki pojedinačno).

 

 

Imao sam i ja 3 dana.:classic_ninja:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, MetalHead said:

@vilhelmina generalno pravilo za takve situacije, ne konkretno ovu: demantujes (opciono i ako uopste ima sta, ali samo jednom), reportujes, ignorises. Onda posle samo ponavljas poslednja dva koraka. Najbolje resenje... A zasto bi ti necije pisanje branilo da ti pises? Svasta...  

 

Demantujes jednom, a onda te na tri topica do besvesti razvlace i predstavljaju kao idiota koji pokvareno navlaci pristojne forumase na ban, kalimera, vecito nezadovoljnu lujku... Ti dostojanstveno cutis, ali ljudi dolaze na forum i citaju komentare o tebi, one koje te predstavljaju u negativnom svetlu i tvrde da ti tu nesto izmisljas i umisljas, apsolutno gresis i preterujes, takav si ti... A tvoj demanti potonuo na ko zna koju stranu nekog topica, ni sam vise ne mozes da ga nadjes. Neko ko kasnije naidje na forum tvoj demanti nece procitati, ali zato hoce desetine postova iz kojih jasno proizlazi da si ti jedan smor koji truje forum, udavi svaku diskusiju, ne da mira moderaciji....

To nije nesto sto se jednom dogodilo, to je obrazac. Tako se stvara negativna slika o forumasima, da bi se kasnije svaki njihov post tumacio iz te perspektive.

U toj situaciji ti je jasno da vise od jednog reporta nema smisla. Posebno kad na njega ne dobijes nikakav odgovor, osim upozorenja da prestanes da se prepires.

Onda ignorisanje ostaje jedina opcija. Ali ne ignorisanje konkretnog slucaja, to ne ide kad ga nekolicina i dalje razvlaci i ubedjuje da gresis i preterujes, vec ignorisanje foruma.

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Znaci ili je organizovana kriminalna grupa u sprezi sa korumpiranim moderatorima... ili... mozda, samo mozda, ima neki problem i u tvom pisanju. 

 

Ne znam konkretan slucaj, izvini. Ali ja bih se drzao prvobitnog saveta koji sam ti dao - report/ignore. Ili ako volis da se macujes, pobi argumentima, tome sluze diskusije na forumu. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, MetalHead said:

Znaci ili je organizovana kriminalna grupa u sprezi sa korumpiranim moderatorima... ili... mozda, samo mozda, ima neki problem i u tvom pisanju. 

 

Ne znam konkretan slucaj, izvini. Ali ja bih se drzao prvobitnog saveta koji sam ti dao - report/ignore. Ili ako volis da se macujes, pobi argumentima, tome sluze diskusije na forumu. 

Cini se da je najveci problem , kod nekih pojedinaca, kada ponestane argumenata. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, vilhelmina said:

 

Demantujes jednom, a onda te na tri topica do besvesti razvlace i predstavljaju kao idiota koji pokvareno navlaci pristojne forumase na ban, kalimera, vecito nezadovoljnu lujku... Ti dostojanstveno cutis, ali ljudi dolaze na forum i citaju komentare o tebi, one koje te predstavljaju u negativnom svetlu i tvrde da ti tu nesto izmisljas i umisljas, apsolutno gresis i preterujes, takav si ti... A tvoj demanti potonuo na ko zna koju stranu nekog topica, ni sam vise ne mozes da ga nadjes. Neko ko kasnije naidje na forum tvoj demanti nece procitati, ali zato hoce desetine postova iz kojih jasno proizlazi da si ti jedan smor koji truje forum, udavi svaku diskusiju, ne da mira moderaciji....

To nije nesto sto se jednom dogodilo, to je obrazac. Tako se stvara negativna slika o forumasima, da bi se kasnije svaki njihov post tumacio iz te perspektive.

U toj situaciji ti je jasno da vise od jednog reporta nema smisla. Posebno kad na njega ne dobijes nikakav odgovor, osim upozorenja da prestanes da se prepires.

Onda ignorisanje ostaje jedina opcija. Ali ne ignorisanje konkretnog slucaja, to ne ide kad ga nekolicina i dalje razvlaci i ubedjuje da gresis i preterujes, vec ignorisanje foruma.


Stani. 
Znači, anonimni forumaš ima izrazito negativnu sliku na osnovu višegodišnjeg međusobnog virtuelnog suživota, koju iznosi sada na “tri teme”. Ti to demantuješ, reportuješ, on se naljuti i pozdravi sa forumom, a Moderacija vam poruči da spustite loptu i sa ličnog pređete na kontent. Ti odlučiš da, pošto jelte nismo banovali dotičnog, niti javno osudili njegov stav spram tebe, nam zameriš nekakav grupni linč i hajku - mešajući past & present. 


Eto ja te pitam: ko te ovde “proganja”?

 

Jedini raport koji sam pročitao je onaj gde se žališ da nisi primala socijalnu pomoć. Je li to neka sramota? Šta tebe ili nas treba da briga da li bilo ko od potencijalnih sagovornika misli da si je primala? Njegov post koji si citirala to zaključuje, ali i tvoj post na koji je reagovao njemu nešto drugo učitava, i? Čemu dramatizacija i autoviktimizacija? Kapiram da si ovde došla sa iskustvom i da ne želiš da se (forumska) istorija ponovi. Budi sigurna da ni mi to ne želimo. Vidiš da se ljudi ovde samobanuju kada pređu crvene linije. Znači da one jasno postoje. 
 

Idemo dalje. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Razumem sta "obe strane" zele da kazu, ali mi jedno nije jasno -  zasto bi se bilo ko od nas uzrujavao zbog toga kako ga neko, ko ga btw uopste i ne poznaje, (pr)ocenjuje?

Ne znam nikog od ljudi s foruma licno, niti mene ko zna; moje vidjenje forumasa na osnovu njihovog pisanija i vice versa - ono kako mene neko "vidi" i dozivljava, nema apsolutno nikakve veze s onim kakav je neko od nas u realnom zivotu....

I ja sam tu stosta nadrobila iz mog licnig zivota, i spremna sam na to da neko sad moze iskonstruisati kojekakve price od toga, ali, budimo realni - kako to meni moze naskoditi? Sto bi rekli nasi Madjari - meni mindegy!

 

Evo kako ja dozivljavam neke od aktera ove drame, na osnovu njihovog pisanja, sto ni najmanje ne znaci da je ista od toga, zaista, tacno:

1. Kinik - stariji covek, Beogradjanin, nacitan, "ima svoj mali svet i oko njega kineski zid"

2. Andja - uspesna zena iz nekog manjeg mesta u Srbiji, savrseno joj odgovara US i sistem tamo

3. Vili - sposobna zena, koju je zivot oterao iz njene drzave, i koja je svojim trudom i radom uspela da se snadje i odgoji dvoje dece 

4. Mrd - srecnik, jer za  US uslove ima dosta godisnjeg 😄

4. Mel - nakon godina nezadovoljstva u Srbiji, otisao u Norvesku i cini se malo razocaran i tom drzavom - da li je do drzava ili njega - ne znam...

 

 

Sve u svemu - pisite, ljudi, od svakog sam ponesto pametno/novo cula i naucila!

 

 

Edited by Sunshine State
Typo
  • Like 6
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Angelia said:

Samo mi reci da li je tvoje zakljucivanje o meni, ili mom zivotu bilo uvredljivo, i da li sam trebala da isprozivam moderaciju za to? Jesi mislio to kao nesto uvredljivo kad si me bukvalno etiketirao kao snoba? Jesi rekao izvini?

 

Citiraj gde sam napisao da si snob i ja cu da ti se izvinim.

Uopste ne mislim da si snob, imam neko drugo misljenje o tebi na osnovu tvog pisanja, koje ti se takodje verovatno ne bi svidelo.

Kao sto sam vec rekao vise puta i na ovom i na onom forumu zasluzujes respekt kao uspesna zena koja je sama imigrirala sa sinom, medjutim mi smo totalno razliciti kao licnosti, gledamo razlicito na sve aspekte zivota, ne vidim bilo kakve slicnosti.

Mislim da bi trebali da ne spominjemo i ne razvlacimo vise pricu o Vilhelmini, rekli smo sto smo imali, ja sam cvrsto na njenoj strani, ti si cvrsto na strani Denisa Jasharevica, on ima svoje obozavaoce i to je to.

Inace mozemo da nastavimo pricu o tome ko o kome sta misli na nekom drugom mestu, nemam nista protiv, ako ti je to interesantno :05:

 

9 hours ago, Angelia said:

Znaci sta je lose - drama, drama, drama, rekao neko za Yoyogija da je isao na FON u Rakovici, retko ko se i seca FONa u Rakovici (ja se secam jer mi rodjak isao tamo, a i taj je pokojni vec 20 godina).

 

To nije ni meni strasno, ali eto Yoyogiju to smeta, ocigledno da se ljudi znaju iz real life i da su iz istog sela.

 

9 hours ago, Angelia said:

 

Nisi odgovorio na moja pitanja, da li ti zasluzujes ban, da li Mel zasluzuje ban... i tako redom za random predpostavke...

 

Ma zasluzujem ban, no question about it.

 

3 hours ago, fancy said:

Ja stvarno ne znam odakle mu to, bio sam diskretan emoji12.png

 

 

Bio si diskretan, nema govora, ali ozna sve dozna 🤪

 

3 hours ago, GlennGould said:

. Vidiš da se ljudi ovde samobanuju kada pređu crvene linije. Znači da one jasno postoje. 

 

Ocigledno je da to tacno, shvatili su da ne mogu kao nekad da se izivljavaju nad ostalim forumasima. Samo je steta sto ste izbrisali onaj "oprostajni" post gde je izvredjao  onako sve redom, dziberski, tek da ostane kao dokument za branioce lika i dela doticnog.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, MetalHead said:

 

Ne, ne znam. Zaista. Mozda moderacija zna i ima misljenje o tome, ja ga nemam jer nisam pratio te PDF-ove, vec samo sportske. 

 

OK, ako nisi pratio opet pohvala sportistima na oživljavanju Foruma. A bilo je svašta tamo, van sporta.

I ovde se presuo taj rasizam i stormfrontašenje. Mislio sam, da su sportisti manje tolerantni prema tome.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MetalHead said:

 

Ne, ne znam. Zaista. Mozda moderacija zna i ima misljenje o tome, ja ga nemam jer nisam pratio te PDF-ove, vec samo sportske. 

 

Ti bre ništa ne znaš a stalno se turaš u rasprave o moderaciji. I onda još kažeš “nisam moderator”. Pa šta ćeš ti uopšte na ovom topiku? Da nas uveriš da vlasnik foruma pojma nema šta moderacija radi? “Dobar je MetalHead, ali ovi njegovi moderatori...”

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

17 hours ago, Darth Bane said:

A sta je sa relativizatorima komunistickih zlocina? 

 

Pa nista, to je ipak levica, oni su moralno superiorni. Ali ozbiljno, sta neko treba da napise(a da johny nije vec napisao, ne pozivam na ban, samo pitam) pa da se to okarakterise kao relativizacija komunistickih zlocina?

 

Pomislio bi covek da ce @melankolic @Baby @Amigo(njemu je nesto od toga bilo i simpaticno) i druzina biti prvi koji ce prvi reagovati na komentare u kojima se velica diktatura i oduzimanje licnih prava. 

  • Like 5
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, dude said:

 

 

Pa nista, to je ipak levica, oni su moralno superiorni. Ali ozbiljno, sta neko treba da napise(a da johny nije vec napisao, ne pozivam na ban, samo pitam) pa da se to okarakterise kao relativizacija komunistickih zlocina?

 

Pomislio bi covek da ce @melankolic @Baby @Amigo(njemu je nesto od toga bilo i simpaticno) i druzina biti prvi koji ce prvi reagovati na komentare u kojima se velica diktatura i oduzimanje licnih prava. 

 

Dude, znaci po tebi je ako neko ne voli Trampa kao Baby ili ja koji sam za universal heatlhcare, za Trampa sam vec rekao da mi se neke stvari dopadaju, a neke ne, melankolica slabo pratim, pa ne znam o cemu se radi, je odmah komunista i relativizuje komunisticke zlocine i velica diktaturu :ajme:

Jeboga patak, ali to zaista nema smisla. Samo cekam jos da sam obozavaoc Sjeverne Koreje i normalno Irana, jer Iran iz nekog razloga ide u taj paket, dok se SA, koja nije nista bolja od Irana ne spominje, valjda sto je saveznik Amerike.

 

Meni je u stvari fanscinantna opcinjenost i obozavanje Amerike iskljucivo kao svetskog stuba desnicarenja, dok je sve ostalo sto se desava u politickom zivotu komunizam i put ka diktaturi.

Malo je reci da je takvo misljenje netacno i nezrelo.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, dude said:

 

 

Pa nista, to je ipak levica, oni su moralno superiorni. Ali ozbiljno, sta neko treba da napise(a da johny nije vec napisao, ne pozivam na ban, samo pitam) pa da se to okarakterise kao relativizacija komunistickih zlocina?

 

Pomislio bi covek da ce @melankolic @Baby @Amigo(njemu je nesto od toga bilo i simpaticno) i druzina biti prvi koji ce prvi reagovati na komentare u kojima se velica diktatura i oduzimanje licnih prava. 


 

Ovo je tipičan primer kada neko namerno skrene priču sa realnog problema (o protežiranju trumpovaca na forumu) na personalan nivo.

Sledeće što sledi jeste uletanje moderacije koja stavlja tačku na međusobna prepucavanja da bi i dalje bilo sve po starom (reportujte dok moderacija istovremeno plusičari trumpovcima).

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Amigo said:

 

Dude, znaci po tebi je ako neko ne voli Trampa kao Baby ili ja koji sam za universal heatlhcare, za Trampa sam vec rekao da mi se neke stvari dopadaju, a neke ne, melankolica slabo pratim, pa ne znam o cemu se radi, je odmah komunista i relativizuje komunisticke zlocine i velica diktaturu :ajme:

Jeboga patak, ali to zaista nema smisla. Samo cekam jos da sam obozavaoc Sjeverne Koreje i normalno Irana, jer Iran iz nekog razloga ide u taj paket, dok se SA, koja nije nista bolja od Irana ne spominje, valjda sto je saveznik Amerike.

 

Meni je u stvari fanscinantna opcinjenost i obozavanje Amerike iskljucivo kao svetskog stuba desnicarenja, dok je sve ostalo sto se desava u politickom zivotu komunizam i put ka diktaturi.

Malo je reci da je takvo misljenje netacno i nezrelo.

Naravno da ne, ja prvi 'uzimam' od svih ideologija i ideja ono za sta mislim da je dobro. Hteo sam da kazem(a mislim da sam bio jasan), zar ne mislis da bi forumasi koji vide fasizam u svemu prvi trebali reagovati na komunisticke gadosti koje johny propagira? Ne znam za ostale, ali ja sam malo iznenadjen(salim se, nisam) odsustvom bilo kakve reakcije forumasa na to. Histerisu na Trumpa koji je udaljen hiljadama kilometara, a ne reaguju na fasisticke ideje koje im se serviraju ispred nosa. Malo mi je to zbunjujuce, that's all

 

8 minutes ago, melankolic said:


 

Ovo je tipičan primer kada neko namerno skrene priču sa realnog problema (o protežiranju trumpovaca na forumu) na personalan nivo.

Sledeće što sledi jeste uletanje moderacije koja stavlja tačku na međusobna prepucavanja da bi i dalje bilo sve po starom (reportujte dok moderacija istovremeno plusičari trumpovcima).

 

Meni je tebe zao, veruj mi. Izguio si svaku vezu sa realnoscu. Samo 

 

 

Pravedni levicari i rasisti, fasisti.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, dude said:

 

 

Pa nista, to je ipak levica, oni su moralno superiorni. Ali ozbiljno, sta neko treba da napise(a da johny nije vec napisao, ne pozivam na ban, samo pitam) pa da se to okarakterise kao relativizacija komunistickih zlocina?

 

Pomislio bi covek da ce @melankolic @Baby @Amigo(njemu je nesto od toga bilo i simpaticno) i druzina biti prvi koji ce prvi reagovati na komentare u kojima se velica diktatura i oduzimanje licnih prava. 

 

Bravo. Super si to zakljucio... svaka ti dala 😉

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Naravno da vas nisam optuzio da relativizujete komunisticke zlocine, daleko od toga. Niti da ste komunisti, nedajboze. Ako izuzmemo melankolica i njegove ideoloske pamflete, rasprave na USA temi su sasvim korektne, koliko god se ne slagali oko nekih stvari. Nego mi je zanimljivo da se, npr Bohumilo, ciji postovi vriste individualizam, manja uloga drzave, sloboda, licna prava,  naziva fasistom, a isti koji ga nazivaju fasistom smatrraju simpaticnim, ili barem ne vide nista lose u stavovima jednog komuniste. Malo licimurno, zar ne mislis? 

 

Ali ok, nebitno. Samo sam hteo da skrenem paznju na relativizaciju komunistickih zlocina, tacnije izostanak reakcije 

Edited by dude
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, dude said:

Naravno da vas nisam optuzio da relativizujete komunisticke zlocine, daleko od toga. Niti da ste komunisti, nedajboze. Ako izuzmemo melankolica i njegove ideoloske pamflete, rasprave na USA temi su sasvim korektne, koliko god se ne slagali oko nekih stvari. Nego mi je zanimljivo da se, npr Bohumilo, ciji postovi vriste individualizam, manja uloga drzave, sloboda, licna prava,  naziva fasistom, a isti koji ga nazivaju fasistom smatrraju simpaticnim, ili barem ne vide nista lose u stavovima jednog komuniste. Malo licimurno, zar ne mislis? 

 

Ali, ok nebitno. Samo sam hteo da skrenem paznju na relativizaciju komunistickih zlocina, tacnije izostanak reakcije na njih

 

Ok, to je tvoje vidjenje. Ja u Buhumilu vidim anarhizam koji bi doveo do raspada sistema po svim savovima. Pritom zastupa ultra desnicarske ideje, i ne stidljivo ih provlaci kroz postove. 

Johnnya ni ne citam pazljivo jer znam sta ce reci. 

Oboma ne odgovaram nikako jer je to borba sa vetrenjacama. 

 

Ne znam tacno za sta me krivis?

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

jedno zapazanje

...vidim dzudi devojku ste proterali, ne moderacija vec forumasi

 

navalili na Devojku u mom odsustvu  :lol_2:...a dok sam padala u nesvest od nevidjenih postova iz `Dzudine kancelarije`

dobijala sam upozorenja da je ne diram, forumasi su mi otpisivali da bljujem zlo ili kako je vec bilo...posle ti isti proterase devojku,

ja npr. nju nikada ne bih tako direktno napadala, samo kvotovala i ostavljala komentar kao sto sam i radila...

 

to sam htela da kazem da nije u redu da ako neko pise `ludorije`, zasto tog sa ludorijama branite a napadate onog ko ukazuje na `ludorije`,

i to da biste posle vi to isto sto i ja radili sa istim ludorijama...

 

Toliko. Ocekujem da ce ovaj post povratiti devojku, sto bi rekli `predvidjam` ...zao mi je zrtvi..

  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, ObiW said:

Ti bre ništa ne znaš a stalno se turaš u rasprave o moderaciji. I onda još kažeš “nisam moderator”. Pa šta ćeš ti uopšte na ovom topiku? Da nas uveriš da vlasnik foruma pojma nema šta moderacija radi? “Dobar je MetalHead, ali ovi njegovi moderatori...”

 

Ne znam, ne znam... Ne moras znati svaki slucaj u pravosudju a da mozes reci da se razumes u pravo, zar ne?

A sta cu ovde? Eto zato, da vidim sa cime se moderacija bori. I nije mi dobro kad vidim... e, i sledeci put cu prvo da pozvonim i pitam "moze li se" pre nego sto udjem u svoju kucu. 😉

I nije MetalHead dobar, veruj mi, jer da se samo ja pitam, bilo bi mnogo vise banovanih. Trajno. Ali jbg... ne da mi se da budem diktator. Ubi me ovo nezavisno sudstvo. 

 

Nemam ti ja vremena, odnosno imam daleko pametnija posla  (i oko samog foruma), nego da se ovde raspravljam i objasnjavam svakom padobrancu u raspravi, manje-vise sve isto iz pocetka. 

 

 

 

5 hours ago, Yoyogi said:

OK, ako nisi pratio opet pohvala sportistima na oživljavanju Foruma. A bilo je svašta tamo, van sporta.

I ovde se presuo taj rasizam i stormfrontašenje. Mislio sam, da su sportisti manje tolerantni prema tome.

 

Pohvala ide ne samo "sportistima", vec svima, jer ima onih koji su doprineli i doprinose i dalje a da nisu aktivni na sportu. 

Mislim da "rasizam i stormfrontasenje" nikako nisu tolerisani, ako mislis da jesu = report! 

 

Link to comment
Share on other sites

  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...