Jump to content

PDF Politika - kritike, žalbe, predlozi, pohvale, pitanja


A sad

Recommended Posts

13 minutes ago, Plavi Golub said:

A dakle obicna birokratska odluka. Promasen tajming. Trebalo je da budem brza od moderacije u odgovoru. Mozda bi onda post ostao. 👍

 

 

Bas tako.

 

Sledeci put ipak pisi na predvidjenoj temi. Bilo namere ili ne uvek se zatrpa topik kad se napise primedba. 

Ovo cu prebaciti na odgovarajuci PDF kad dodjem do kompa. 

Link to comment
Share on other sites

Molim moderatora @A sad da mi objasni ovde ili na pp zašto je editovao post vezan za Dragana Đilasa?  Da li je problem što sam navela da su u vreme kada je on bio gradonačelnik Grad opredelio sredstva opštinama za Humanitarni fond iz koga su novac dobijali najsiromašniji građani svih bg opština?  

 

Taj Fond je ukinut kada je SNS došao na vlast.

 

Ili je problem što sam spomenula Gorana Vesića, koga posredno poznajem još iz vremena kada je bio član DS-a?

 

Unapred hvala na objašnjenju. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Eddard said:

Post je klasičan propagandni pamflet. Već je rečeno da se botovanje svake vrste neće tolerisati. 

Verujem da se to što nazivate botovanjem odnosi samo na političke partije domaće političke scene.

Edited by Jonnhy Clash
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Eddard said:

Post je klasičan propagandni pamflet. Već je rečeno da se botovanje svake vrste neće tolerisati. 

 

OK. Hvala na odgovoru, mada lično mislim da nije morao ceo da se edituje..ovo za Humanitarne fondove po opštinama i u celom gradu, moglo je da ostane, kao i onaj deo da su ljudi bili mnogo humaniji od ovih iz SNS-a...ali ok... 

Link to comment
Share on other sites

Jedno mozda glupo pitanje ali evo vrtim u glavi - znam generalno sta botovanje znaci na netu, ali mi je malo nejasno kako izraz koristite ovde, jer vidim da su neki postovi proglaseni za botovanje. 

Ako moze neko od moderatora cisto da koristimo istu terminologiju, i da mogu da prepoznam botovanje.

Vidim da Eddard kaze "svake vrste" pa sad kontam da ima vise nacina botovanja...

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jaoj :ajme:  ja tek sada vidim da sam se žalila i ovde i gore na " Moderaciji "....i neću da ponavljam reči iz prethodnog posta..moglo je nešto da ostane..nije baš sve moralo da se briše...A warn sam videla mnogo kasnije...sad razumem zašto sam pisala na temi "Moderacija". 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

On 8/30/2019 at 8:51 PM, Angelia said:

Jedno mozda glupo pitanje ali evo vrtim u glavi - znam generalno sta botovanje znaci na netu, ali mi je malo nejasno kako izraz koristite ovde, jer vidim da su neki postovi proglaseni za botovanje. 

Ako moze neko od moderatora cisto da koristimo istu terminologiju, i da mogu da prepoznam botovanje.

Vidim da Eddard kaze "svake vrste" pa sad kontam da ima vise nacina botovanja...

 

Dosta tu zavisi od slobodne procene moderatora. Opet, ovde svi isticemo neke svoje politicke ili vrednosne stavove pa to uvek moze da se protumaci kao botovanje ako previse favorizujemo neku politicku opciju. Ja da sam moderator brisao bih ti post svaki put kad hvalis Trampa i njegove mere i politiku. Ali nisam. 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Jonnhy Clash said:

 Ja da sam moderator brisao bih ti post svaki put kad hvalis Trampa i njegove mere i politiku. Ali nisam. 

:lol_2: sva sreca pa imamo demokratski orijentisanu moderaciju, jer ja verovatno ne bih pisala na forumu na kome bi ti bio moderator.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites



.... Ja da sam moderator brisao bih ti post svaki put kad hvalis Trampa i njegove mere i politiku. Ali nisam. 


To je ta levica koju svi volimo. Oštra i pravedna...
Opstaje samo kroz progon i zatiranje svih drugih političkih opcija.


Sent from my SM-N950F using...

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Meni sada ništa nije jasno. Amigo nema warn point ali je banovan.

 

Ja pre warn pointa nisam dobila upozorenje. A možda sam zbog tog "botovanja" trebala da imam ban na 24 sata.

 

Molim da se neko od admina ili global mod oglasi- ako neko nema warn point a banovan je, zašto nema i warn? 

 

Najozbiljnije nije mi jasno...i strpljivo čekam da se admin mod tim dogovori oko tih warn pointa i da li istovremeno idu i warn i ban- taj deo je nejasan...i pitam, posle koliko meseci forumaš može da traži da mu se skine warn?

 

Molim da se sada diskusija o ovome ne rasplinjuje..očekujem samo konkretne odgovore admin mod tima.

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Devojka Luke Razića said:

Meni sada ništa nije jasno. Amigo nema warn point ali je banovan.

 

Ja pre warn pointa nisam dobila upozorenje. A možda sam zbog tog "botovanja" trebala da imam ban na 24 sata.

 

Molim da se neko od admina ili global mod oglasi- ako neko nema warn point a banovan je, zašto nema i warn? 

 

Najozbiljnije nije mi jasno...i strpljivo čekam da se admin mod tim dogovori oko tih warn pointa i da li istovremeno idu i warn i ban- taj deo je nejasan...i pitam, posle koliko meseci forumaš može da traži da mu se skine warn?

 

Molim da se sada diskusija o ovome ne rasplinjuje..očekujem samo konkretne odgovore admin mod tima.

Ne brini se nista, banovani su samo fini ljudi.

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Devojka Luke Razića said:

Meni sada ništa nije jasno. Amigo nema warn point ali je banovan.

 

Ja pre warn pointa nisam dobila upozorenje. A možda sam zbog tog "botovanja" trebala da imam ban na 24 sata.

 

Molim da se neko od admina ili global mod oglasi- ako neko nema warn point a banovan je, zašto nema i warn? 

 

Najozbiljnije nije mi jasno...i strpljivo čekam da se admin mod tim dogovori oko tih warn pointa i da li istovremeno idu i warn i ban- taj deo je nejasan...i pitam, posle koliko meseci forumaš može da traži da mu se skine warn?

 

Molim da se sada diskusija o ovome ne rasplinjuje..očekujem samo konkretne odgovore admin mod tima.

 

Ne mozes da vidis tudje warnove, samo svoje. 

Link to comment
Share on other sites

@mrd ja sam postavila ozbiljno pitanje. Ne znamo ni ti a ni ja ko sedi sa druge strane monitora i nije na nama da ocenjujemo da li je neko fin, kulturan, drzak, etc..Btw, net forumi su često mesto za kanalisanje negativne energije-imam jedan primer iz prošlosti-on nije za ovu temu.

 

I stvarno molim da se ne rasplinjuje tema, tačnije konkretno pitanje. I razumem ukoliko mora da se čeka na odgovor admin mod tima..nisu tu svi u isto vreme.

 

@A sad to nisam znala..a čekam i odgovor na konkretna pitanja i ponavljam, strpljiva sam. Hvala za tu info.  

Edited by Devojka Luke Razića
dopuna teksta
Link to comment
Share on other sites

  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...