Jump to content

Srecna nova 2021.godina!


Drug Crni

Recommended Posts

Da probam ja ovaj put da cestitam Novu godinu,mozda ispadne bolja? 

Svim drugarima/icama sa Vox92,svima koji kao gosti citaju Forum i svim ljudima dobre volje sirom ovog naseg kamencica kojeg zovemo Zemlja, zelim srecnu,uspesnu i istinski bolju 2021! 

Ja ne bih bio ja,ako kao istinski ljubitelj filma i muzike,ne bih ostavio i nesto propratno i prigodno.
Spoj tradicionalnog i savremenog,Judy Garland i Pink,i svevremenska stvar koju svi vole. Kad god je cujem pomislim kako ce na kraju sve biti dobro.
 

"Over the Rainbow"

Edited by Crni Bombarder
  • Like 10
  • Love 4
  • Thanks 4
Link to comment
Share on other sites

Ovu jebenu 2020 ću pamtiti po nizu loših stvari i nek' se tera više u pizdu materinu.

"Uvek može biti i gore", život me je naučio. Ali, ovo je pakao jedan i samo neka ide netragom. 

Ne ponovila se.

 

Deda - Mrazu sam već rekao šta bih želeo i ne bih se ponavljao. Kažu da nije dobro pa eto. :classic_biggrin:

 

Čuvajte se i budite dobro, gde god bili. :classic_smile:

Edited by Neme
slovca
  • Like 9
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Prvo da kažem, svi koji su prošle godine postovali "Srećna nova godina" da se uzdrže ove. Nije ispalo onomad baš, pa da ne ureknu i ovu...
Ta 2020. teško da je išta valjala, najbolja vest je da je prošla, nek se nosi ne povratila se.
Obzirom da ima nešto prokleto u čoveku, to je potreba da i u pasja vremena nađe nešto da valja, i dovraga možda nas jednom pukne i neka mini nostalgija za ovom godinom, ali cenim da će pasti u zaborav kao...
Kao što sam nostalgičan za SFRJ, nađe se poneko da nostalgiju gaji i za SRJ, neko voli ovu i ovakvu Srbiju, ali niko, ama baš niko nije nostalgičan za SCG.
2020.  je međ godinama što je SCG međ otadžbinama, jedno ništa.

Meni lično nije bilo tako loše, finansijski možda najuspešnija ever, ali smo se ubili od posla. Dobio sam na sreću par bitnih opklada, pobedio u naših par kvizova, deca napreduju, a imali smo i ta dva meseca normalne godine od 12 meseci. To je možda i najbolje, ko zna hoće li 2021. sastaviti dva normalna meseca..

Na kraju 2020. me vratila forumu, pisanju, online ekstroverciji, vratila mi osećaj koji smo gajili na pokojnom blogu B92, da smo ekipa zajednica, i hvala vam puno na tome. Mislio sam da se neće vratiti kad smo rasturili blog, ali eto desilo se. To je lepo.

Hvala vam svima što me trpite, značili ste mi mnogo u ova gadna vremena, ima sjajnih likova ovde, nedostaju mi neki već otkad ih nema, Vjekoslav posebno, njemu da mahnem ako svraća i čita ovo, ako svraćaš Vjeko za Bgd idemo na pivo.
Na kraju, Uroševići, moje devojke i ja vam želimo puno zdravlja, sreće, uspeha u novoj 2021. godini, da budemo saborci u ozbiljnoj borbi koja je pred nama, da vratimo društvo u ono jadno stanje u kojem je bilo sa početka 2020. godine, iz ove perspektive dobra stara vremena. Biće to teška bitka, ali ima da se borimo.

Srećna nova godina!

Eqma62KW4AAee1L?format=jpg&name=medium

Edited by urosg3
ilustracija
  • Like 9
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Zablenatavio sam se nesto i prolete mi nova godina tamo na istoku u evropi. Kod mene polako stize, ali neka.

Srecna vam svima nova 2021 i stavljajte masku, ko zna sta moze da ispadne bez posrednika. 🙂

santa-DUI-los-angeles.jpg

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...