Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

9 minutes ago, đubrivo. said:

 

 

 

   Kawhi mvp 2014. godine bas je bio tada najbolji igrac Spursa u sezoni i plejofu, skoro kao Igudala 2015 🙂  

 

   Polako tebra, ima King da odigra jos 4 godine sa AD u prajmu, i Mikeleu se trecu gace 😉 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da li postoji neki način da udruženje igrača, u okviru same organizacije, na neki način "kazni" ovakvo ponašanje Hardena i Kajrija? Kapiram ja ceo fazon i manje više sam uvek na strani igrača, ali u ovoj situaciji imam utisak da njih dvojica neverovatnu štetu nanose svim ostalim igračima, i onima koji nisu ni ušli još u ligu. 

 

Kazinsa u ovoj situaciji potpuno razumem:

 

Quote

"The disrespect started way before any interview," Cousins told reporters Wednesday. "Just the approach to training camp, showing up the way he did, the antics off the court, I mean the disrespect started way before. So this isn't something all of a sudden happened last night."

The Rockets lost their second straight game to the Los Angeles Lakers on Tuesday, leading Harden to state his team is "just not good enough—chemistry, talent-wise, just everything."

"It is completely unfair to the rest of the guys in the locker room," Cousins said of Harden.

 

 

Mislim, na najbazičnijem nivou ovo kapiram kao da sad meni Uini ili Beo ili Meda kažu neću da igram sa Freethrowom, krpom operisanom i babom. Kao, to se jednostavno ne radi. Super je što su se izborili bobifišerosvkom borbom za veće pare, znam da klubovi tj. vlasnici uzimaju 99% svega, ali brate ovakvim ponašanjem srozavaju i sve buduće profesionalce, Lebrone, Stefove, i Kazinse...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, AgroLaki said:

Da li je ovakav zadrigli harden bolji od kajrija trenutno?

 

A gle Filu odma bi da zavalja onog malog. 😄

Naravno da jeste. Neprofesionalno je sto je uradio ali nemam sumnje da ce se dovesti u red. Ovo moze biti i dobro za njega samog u smislu da bi plejof konacno docekao odmoran.

Za mene, no brainer kako za Filu tako i za Netse trejd za Hardena pa koliko god da kosta

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, delgado said:

Au, jos jedan supertim prave protiv Lebrona, logicno ! 

 

vidi sta je FO

 

Brooklyn’s acquiring James Harden in a three-way deal with Cleveland. Caris LeVert, Dante Exum, Rodions Kurucs, four 1st round picks – including Cavs’ 2022 first via Bucks -- and 4 Nets pick swaps to Rockets. Jarrett Allen, Taurean Prince to Cavs.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...