Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

32 minutes ago, đubrivo. said:

pa upravo zbog različite pozicije je to moguće. kako bi bilo koji plej, taman da ima preko dva metra i zove se medzik dzonson mogao da igra kao jokić? 

.... 

zašto lebron, harden ili luka ne igraju kao jokić? imaju visinu, snagu, vrhunski skill, šta ih sprečava? 

Rekao bih da malo ima i do razumevanja igre kao timskog sporta (što je imao i navedeni Irvin) a ne samo stavljanja sebe u prvi plan po svaku cenu, koliko god da su veliki mamojebi u pitanju. Jokić je na svakoj utakmici x puta sam i ni ne pogleda koš nego igra akciju i traži saigrače a privatnicima je dovoljan nagoveštaj takve situacije da krenu da divljaju. 

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Barkley#34 said:

Interesantna izjava, zato što je delimično tačna, ali zato zbog svega što nije to ''delimično'' ekstremno glupa.

 

Bilo je situacija kada sam se iznenadio kako su lepo pritisli Jokića. Međutim, tu otprilike prestaje dobro čuvanje a tako nešto uspevaju i igrači drugih ekipa (dok su mu teški šutevi tm). Sve ostalo je bilo bukvalno lagano odrađivanje posla. Jedna od onih utakmica u kojima je mogao da ubaci 50+ da je silovao.

 

@đubrivo.Na konto one rasprave o Treju. Pogledaj kako Jokić igra pleja (bez obzira na nominalnu razliku u pozicijama) i ima aktivnu, a često i odlučujuću ulogu u 90% napada Denvera, sa nimalo do vrlo malo privatizovanja igre.

 

Nisam gledao meč, samo hajlatse. Na nekim posedima nije bio ni blizu. Na nekima bio ok. Svakako, Jokića je baš baš teško zaustaviti, naročito kad je u formi, pa mi je izjava bila zanimljiva. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, stefan81888 said:

Nisam gledao meč, samo hajlatse. Na nekim posedima nije bio ni blizu. Na nekima bio ok. Svakako, Jokića je baš baš teško zaustaviti, naročito kad je u formi, pa mi je izjava bila zanimljiva. 

Ma izjava je luda, super što si je preneo, skoro potpuno odsustvo realnosti. Bilo je situacija kada su ga fino zatvorili, to se ne vidi na HL. Video si, davao je koševe na uobičajeni način - neke kad je sam, neke preko ruke iz okreta, malo posle guranja... uobičajeno za njega iz večeri u veče. Zaista se ne sećam da je bio pokretljiviji i fluidniji, stvarno se spremio za sezonu.

 

Inače, mislim da imam wtf momenat skoro svaki put kad Barton krene na ulaz, uvek je to neka suluda situacija. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

par post-game komentara koje bih izdvojio

 

Quote

RJ Barrett will go by Rowan until he learns how to shoot effectively

 

Quote

LOL - this.

R Barrett – no J

 

----

 

Quote

How was LaMelo the leading rebounder

 

Quote

He went up. And he grabbed the ball off the rim with two hands.

and he did that more times than anyone else.

 

Quote

Visual aid.

8091088_orig.gif

 

 

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Ta'veren said:

 

Do 2017, Markieff bolji. Na stranu zdravstveni karton koji je isto uticao na njihove karijere i uloge u timovima, Marcusa su trazile fransize gde je on iili vise napredovao ili je vise dolazio do izrazaja, pa u poslednje tri godine on je bolji. Pre jace od 5 godina, delovao mi je kao zreo kandidat za kinesku ligu. Ne znam zasto sam mislio da su bili u istoj draft klasi sa Royce Whiteom i to da je bio pik za pikom tj sredina prve runde.

Čini mi se da su bili u klasi sa Kavajom i da su birani pre njega, pre Vukčevića i Klej je bio sa njima...sve u svemu dobar draft

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Inace redit detektivi kazu da je Irving zapalio da partija sa Drakeom i da u stilu Nejmara slavi sestrin rodjendan u sred sezone.

 

 

 

Jadan Bruklin. Valjda ce da izbace neko obavestenje do kraja nedelje, da operu ovo sve.

 

Rekoh ja, igrači su govna. 

 

Može da ne ogra kad hoće, može da ide na žurke usred korone, a sa druge strane niko ne može da dira njegovih 200 miliona i da mu kaže jednu reč, jer će se ovaj uvrediti, tražiti trejd i odbiti da igra.

To ne vodi nigde, a mišljenja sam da će u budućnosti biti sve više Hardena, Kajrija, Kavaija i sličnih.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Mile1 said:

Melo se rodi

 

uu vrhunska partija po hajlajcu. brda klača, onih njegovih signature banana, gde skine loptu pre nego što se igrač digne na šut, plus par ukradenih i asistencija. super

 

edit sad vidim da mu je šut 6-14 ali sve ovo ubačeno je bilo kada se baš računa

Edited by đubrivo.
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, stefan81888 said:

Nisam znao, hvala. 

 

Znači oduvek lud, zeleni ga samo pojačali. 

Pa sada da li su Cavsi imali slabiji protok informacija u javnost pa je izgledao normalnije; ili su  ga pare udarile u glavu pa je pomislio da je neki neshvaceni genije ko ga zna..
Elem zao mi Bruklina i bilo bi mi zao Duranta da nije kao sisa otisao u GSW ovako je sam birao svoju sudbinu i ovo sve.
Inace Harden za Irvinga + kusur ko kaze ne

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...