Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Jesi to i ti uvideo da nema ništa od Frenkija pa si se preorijentisao na Barretta kao novog ljubimca? 

 

Tačno, momak ima tek 20 godina, jak je za te godine i dobro iznuđuje bacanja ali šut mu je jednostavno jeziv, ima ispod 40% FG i ispod 30% za 3 (ove sezone okruglo 20% za sad) a bogumi nisam primetio ni neki visok bball IQ. Moraće da postane bar pristojan šuter da bismo pričali o njemu kao nekom iole ozbiljnom igraču, a ja mislim da mu je DeRozan neki best case scenario u svakom slučaju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Jesi to i ti uvideo da nema ništa od Frenkija pa si se preorijentisao na Barretta kao novog ljubimca? 

 

Tačno, momak ima tek 20 godina, jak je za te godine i dobro iznuđuje bacanja ali šut mu je jednostavno jeziv, ima ispod 40% FG i ispod 30% za 3 (ove sezone okruglo 20% za sad) a bogumi nisam primetio ni neki visok bball IQ. Moraće da postane bar pristojan šuter da bismo pričali o njemu kao nekom iole ozbiljnom igraču, a ja mislim da mu je DeRozan neki best case scenario u svakom slučaju.

 

biće od frenkija to što i jeste, koristan igrač rotacije za contendera, samo ne kod knicksa, jer mu ističe ugovor a ja bi se zabrinuo za njegovu bazičnu inteligenciju ako razmatra produženje. 

 

o barrettu sam već sve rekao, neka govori učinak ubuduće pa se javljam na tom talasu. 

.... 

btw kakvo poseravanje po derozanu jer ne ume da sutne tricu kvalitetno, pa lik je bball Einstein za 87% lige. 

 

barrett je jimmy buckets type, čudi me da to ne prepoznajes. jimmy u njegovim godinama nije ni bio u ligi. 

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, đubrivo. said:

barrett je jimmy buckets type, čudi me da to ne prepoznajes. jimmy u njegovim godinama nije ni bio u ligi. 

Je l' Barrett u stvarno stanju da igra super kvalitetnu odbranu? Knickse nisam pazljivo odgledao godinama pa ne znam. U Duke sezoni je bio skroz solidan kada je cuvao vise i jace igrace, pravo malo bikce, ali gubio se lako i cesto kada je ostajao na brzim igracima. Ono malo sto sam ga gledao u NBA taj problem je bio jos izrazeniji. Mislim da je prilicno los 1 na 1 defanzivac i dalje. Dzimi nije imao taj problem ni prvog dana u ligi, ofanzivni potencijal je dosao kasnije

Edited by threepwood
Link to comment
Share on other sites

ove sezone igra jako dobru odbranu. super kvalitetno je opaska koju doživljavam kao rezervisanu za odbrambeni krem lige. možda jednom stigne i tamo. 

 

kada kažem "jimmy buckets type", ne mislim naravno da može da se poredi sa dzimijem od 27-30 godina, niti da će obavezno biti takav igrač sa 30. pisao sam na temu, citirao freethrowa i ostalo. 

 

dzimi svakako u tim godinama nije bio na nivou rj barretta. videćemo. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, leki bg said:

Bas zato mi je i krivo sto je popio iskljucenje 2 minuta kasnije. 

Bugi je za ta 2 brata neandertalca igracki pojam (2 zlata sa repkom + 3 ili 4x all star), 2 nevaspitana kretena, ceo zivot igraju kao role playeri sa prljavim zadacima.

Ne znam koji mi je gadniji.

ovaj iz klipana.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@realno *w drago mi je da ljudi prepoznaju Paskalov rad i napredak, ali pre svega taj buldožerski mentalitet koji je pokazao i prošle godine dok je kuća gorela. Ubeđen sam da bi u nekoj bližoj budućnosti, kada se uigraju i kada se stvori neka prepoznatljiva igra, Wiseman i Erik mogli da budu ti koji bi omogućavali ekipi da juri smolbol ili da ima konvencionalniju postavu sa dugačkim likom, po potrebi.

 

Plašim se da će ova odlaganja utakmica da se nakupe i da u jednom trenutku samo sruše ceo raspored... 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, đubrivo. said:

 

taj je i bolji igrač 

 

Do 2017, Markieff bolji. Na stranu zdravstveni karton koji je isto uticao na njihove karijere i uloge u timovima, Marcusa su trazile fransize gde je on iili vise napredovao ili je vise dolazio do izrazaja, pa u poslednje tri godine on je bolji. Pre jace od 5 godina, delovao mi je kao zreo kandidat za kinesku ligu. Ne znam zasto sam mislio da su bili u istoj draft klasi sa Royce Whiteom i to da je bio pik za pikom tj sredina prve runde.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, stefan81888 said:

Interesantna izjava, zato što je delimično tačna, ali zato zbog svega što nije to ''delimično'' ekstremno glupa.

 

Bilo je situacija kada sam se iznenadio kako su lepo pritisli Jokića. Međutim, tu otprilike prestaje dobro čuvanje a tako nešto uspevaju i igrači drugih ekipa (dok su mu teški šutevi tm). Sve ostalo je bilo bukvalno lagano odrađivanje posla. Jedna od onih utakmica u kojima je mogao da ubaci 50+ da je silovao.

 

@đubrivo.Na konto one rasprave o Treju. Pogledaj kako Jokić igra pleja (bez obzira na nominalnu razliku u pozicijama) i ima aktivnu, a često i odlučujuću ulogu u 90% napada Denvera, sa nimalo do vrlo malo privatizovanja igre.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

pa upravo zbog različite pozicije je to moguće. kako bi bilo koji plej, taman da ima preko dva metra i zove se medzik dzonson mogao da igra kao jokić? 

.... 

zašto lebron, harden ili luka ne igraju kao jokić? imaju visinu, snagu, vrhunski skill, šta ih sprečava? 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...