Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

2 minutes ago, delgado said:

Heri Barns je igrac koga svi mrze na forumu jer je odigrao nesto losije finale 2016. i izuzetno se potcenjuje

Koliko god Crowder bio kvalitetan 3D plejer, Heri je bolji igrac sto se talenta i skilla tice i ovo ima smisla imho

 

 

i ja mislim da je barnes u vakuumu bolji ili makar more versitale igrač

međutim, da li je pametno rasklopiti deo koji pouzdano radi da bi uklopio deo koji će možda raditi bolje a možda loše?

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dracarys said:

Meni bi taj trejd imao smisla, jer Finiksova krila pojma nemaju išta u napadu uraditi, samo čekaju pas od organizatora igre. Niko ne zna da iskreira za sebe, a Barns iza sebe ima možda i najbolju sezonu u karijeri.

 

Krauder je super, ali već imaju ok igrače na krilima koji peglaju dobro odbranu vidu Bridžisa i Džonsona, sem toga obojica dobro šutiraju i dosta su mlađi od Kraudera.

Teško nabiti statistiku u fenjer timu Sakramenta.

Nema neke logike za trejd, a i ne verujem da ce biti neke realizacije.

Sac treba da smisli prvo sta ce sa Badijem, zadrzava li ga ili trejduje i kako da utopi MB3a.

Bio je neki rumor Badi za Derozana, ali i od toga nista.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Stex said:

Ne vidim koja ekipa bi uzela Wall-a i njegovih 47m.


Daj mozda Kliperse, daj Ibaku, Kenarda i Bledsoa mozda...

Ne može ni u Kliperse, tamo je Redži starter i sigurno u boljem stanju od Vola. Kada bi ih u teoriji uparili, opet ne ide da bude bekovski par visok 188 i 193.

 

Vol je upitan po mnogo čemu, on nikad nije imao dobar šut, a sada ne verujem ni da ga ima u funkcionalnom stanju.

 

Istrpeće ga rekete neko vreme, kada vide da ga niko neće ide otpust. Priključiće se nekoj plej of ekipi kojoj je odsutan plej za sezonu, pa će tamo pokušati nešto da se nametne. To su moje predikcije.

2 minutes ago, AgroLaki said:

Teško nabiti statistiku u fenjer timu Sakramenta.

Nema neke logike za trejd, a i ne verujem da ce biti neke realizacije.

Sac treba da smisli prvo sta ce sa Badijem, zadrzava li ga ili trejduje i kako da utopi MB3a.

Bio je neki rumor Badi za Derozana, ali i od toga nista.

Lako je nabiti statse, ali ne i dobre procente. ove sezone je šutirao kao nikad u karijeri 50% iz igre i 39% za 3.

 

Ne znam šta će im Derozan, Kingsi nemaju centra koji ume da šutne trojku, mnogo je danas imati dva nešutera u timu :classic_laugh:

 

Ne znam kada će Kingsi opet u plej of, 15 godina, mislim da je ovo istorijski niz nekog tima bez plej ofa, a kraj se ne nazire.

Link to comment
Share on other sites

Nije da su imali neki izbor, sledeća sezona je expiring. Sad još da se vidi šta će biti sa MPJ i kakav će on ugovor dobiti.

54 minutes ago, oubrevo. said:

meni su foxara i hali gali burton najzanimljiviji backcourt u ligi. a i davion mitchell izgleda zanimljivo 

Zanimljivi u smislu da li će dobaciti do 30 pobeda. Foks sve dok ne popravi tricu na bar 35-6%, onda bi i ekipa mogla nečemu da se nada, mada se mora istaći i da drugu godinu za redom ima 48% iz igre na veoma velikom broju šuteva. 56.5 TS ne zvuči loše, neki ligaški prosek. U suštini, njima je potreban neki ozbiljan trpač od 20ppg, koji zna šta radi na terenu.To je Badi morao biti, ali izgleda da su izgubili poverenje u njega. Haliburton mi se ne čini u ovom trenutku kao veliki skorer.

Što se tiče samog Beglija, mislim da će mu i ove sezone dati šansu da izglade odnose, a i ionako nemaju kuda sa njim. Biće među najlošijim ekipama zapada. Što se tiče rukija, on mora prvo pokazati da li je sposoban ostati u NBA, a i već ima 23 godine.

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Miki28 said:

 

 

Leleee, ajmo jedan krug diskusije o preplaćivanju igrača... 

 

Ja uvek kažem igrač vredi onoliko para koliko vredi franšizi, ali secite me ako Gordon ovoliko vredi Denveru. Ništa nije pokazao.

 

@oubrevo.Hali Burton je zanimljiv, Foks baš i ne.

Edited by DameTIme
Link to comment
Share on other sites

Orlanđani gledaju i ne veruju. Ma ok je ugovor s obzirom da je Denver mala franšiza i kakvi sve panjevi dobijaju ugovor, Eron će uvek imati vrednost. Gordon će uvek znati da odigra jako odbranu, nije operisan od šuta za 3, kladim se da će ih bolje šutirati nego igrač plaćen 30 miliona po godini što je upravo otišao za minimalac u Bruklin.

 

 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Magia said:

 

Hahahahah jos jedan odlican potez GMa Denvera. Taman su zavrsili sa preplacivanjem Milsapa, sada imaju drugog lika kog preplacuju 😄

A sta su trebali da urade? Uskoro ce da produze MPJ-a i posle nece biti prostora u capu. Da nisu produzili Gordona on bi otisao sledece godine i ne bi mogli da potpisu nikog, cap bi svejedno bio zatvoren. Imaju Bird rights na Gordona pa mogu da mu daju novac bez obzira na cap.

Kazi mi koje kvalitetnije krilo bi bilo jeftinije i da pritom zeli da dodje u Denver i da pritom ne moraju da rade trade za njega? Ili bar priblizno kvalitetno? Jesu li trebali da probaju da ustede 5 miliona i da potpuno ostanu bez bilo koga dok im MVP ulazi u prime? Ne znam jel vi ljudi uopste razmisljate kad pisete nesto ovakvo. Fransizama sa takvim razmisljanjem gde hoce da ustede par miliona se onda desi Harden kao sto se desio Thunderima pa umesto dinastije sa ko zna koliko titula nemaju nista.

Nisu svi LA ili Brooklin ili Miami da im igraci dolaze da igraju za sitnis, 'manji' timovi moraju da preplate malo. Uostalom ugovor je 88 miliona a ne 92 a pritom startuje tek sledece sezone, za ovu jos uvek igra na starom ugovoru. Mozda je cak i frontloaded da bi se smanjio luxury tax u koji ce sigurno sada uci.

Da je malo vise dato nego sto se ocekivalo, jeste. Da li su imali izbora, nisu. Da su ga pustili da ide zbog par miliona bila bi katastrofa.

Jokic ce imati 26 godina na pocetku sezone. Gordon 25, Murray 24, MPJ 22. Imace ceo nukleus ekipe potpisan na nekoliko godina a pritom su jos mladi.

Edited by Radalek
  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...