Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Wiseman je izuzetno talentovan za košarku u smislu osećaja, pokretljiv za svoju visinu, ima sjajnu građu i brzinu i ima mehaniku šuta bolju od pola lige. Nema nikakvo iskustvo ne profi košarke nego uopšte ozbiljnije košarke, ali mu gore navedeno samo predstavlja prednost IMHO. Ruki sezona mu je bila skroz jadna: gubio se u odbrani, ne zna gde da ide u napadu, promenjena uloga u ekipi, kidanje meniskusa. Što se mene tiče ima još barem 2 sezone da se pokaže, a potencijal mu niko ne može osporiti. Ne kažem da će da bude David Robinson 2.0, ali možda mu je ova pauza i godina dana u relativno pozitivnom okruženju nešto značila.

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Betolingar Misdongard said:

A kakav će biti Curry kad Wiseman konačno nauči da igra košarku? To je isto značajno pitanje.

 

Ne znam, teško mi je da pričam u terminologijama NBA timeline i sličnog. Ne tvrdim da će GSW da ima 73-9 sezonu, ne tvrdim da će Wiseman da bude Robinson niti Hakeem, možda neće moći da se sastavi sa igrom. Samo kažem da ima u startu neke stvari koje nema 90% klinaca pa još centara i da bi moda mogao da bude za početak pozitivan lik, sa dobrim plusminusom. Verovatno će mu trebati jedno 4-5 godina da dostigne igrački vrhunac, ali ja pričam samo o ovoj sezoni sada. portland, Denver, Dalas... ne ulivaju mi poverenje. Čak ni Juta.

Link to comment
Share on other sites

Ja isto mislim da će GSW mnogima da pomrsi račune i verujem da će Klej ofanzivno biti na bar 80% , da će bar jedan od ova dva pika odmah doprineti i sve to bi moglo da bude dovoljno da završe među prvih 4-5 ekipa na zapadu.

Oni su se opredelili za razvoj igrača i mislim da niko od njih uključujući i najveće zvezde ne razmišlja ni o kakvom timeline-u.

Link to comment
Share on other sites

Vini je posebno kivan na LeBrona jer sada mora da navija protiv ekipe gde mu igra najveci miljenik Melo.

Recimo, ako se neko seca sa b92 starog forumasa @Misssa nije previse pisao po NBA temama, osim da hejtuje Kinga/glorifikuje Kobija (Kobelit je u pitanju) , decko je poceo da navija protiv maticne fransize Lakersa, slicno je kao moj brat Miki, Kobe/Lakers fan, ali mrznja prema Kingu je bila jaca tako da ga je #2ndGOATforNOW proterao iz maticne fransize 😕  i sada se i on prikljucuje raznim Bruklinima, Finiksima, kome god. 

 

 Ako nista, ja sam srecan sto je Melo bratina tu, ako nista skupila se gomila matoraca sa lepim CV-evima da igra zajedno i pokusa nesto, secate se da je bila prica o banana boat Crewu u Lakersima kada ostare -> King, Melo, Wade, CP3, jbg, eto sada tu je bar Kinga i Mela, eto LA native Russa, Dwightello, Ariza -> bivsi igraci Lakersa s kojima imaju prsten, Bazemore i Ellington su nasi bivsi igraci takodje, DeANdre je pola karijere proveo u ovom gradu, King snima filmove, Obrva voli Kinga i snima filmove.. jedna prava sportska prica/porodicni koncept je u pitanju gde 3 igraca jedu ceo CAP i ostali za minimalce ili neke smesne ugovorcice poput Nunna i THT. 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@delgado

vec sam ti pisao da ne mrzim lebrona, veliki je igrac i ljudina. 

mrzim taj narativ koji je formiran oko njega. 

 

inace, mislim da sada nisam rekao nista lose, cak ima mozda i istine u tome neke, posto je u twilightu karijere. 

 

a poredis me sa dobrim misom koji menja fransize, ja sam nyc street bball fan since early 90ies & nyk fan since 1999. 

 

evo cak sam pre neki dan prihvatio mikijevu sugestiju i rekao da verovatno kenjam i preterujem na temu lebronovog fizickog declinea. 

 

jos samo ruzu da mu poklonim, sto bi reko tom kruiz. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

+

Quote

"secate se da je bila prica o banana boat Crewu u Lakersima kada ostare -> King, Melo, Wade, CP3, jbg," 

 

bila 100ta epizoda all that smoke ili kako se zove taj podcast - sa melom; bas se kli osvrnuo na to kako on nije uopste na toj banana boat slici, kaze, nema shaje da bi seo na takvo govno ( :

 

posle je pricao i ono kad mu je aquaman james spasao zivot - lebron skocio a wade bio u fazonu, spasi ga ti ja cu da plivam do broda hahaha 

 

 

edit: takođe, odlična pandemic-reminder poruka na duksu

 

DlFZG0T.jpg

Edited by oubrevo.
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

On 9/7/2021 at 9:56 PM, AgroLaki said:

Deluje mu pristojno ženica, nije neka sponzoruša. 

 

Ne znam zašto se za devojke, verenice, žene NBA igrača uvek pretpostavlja da su neke sponzoruše pa se to onda kao pobija...

 

On 9/7/2021 at 10:38 PM, Dracarys said:

I Pol Džordž mu je bacio lajk, dokaz da je ipak sve ovo samo igra.

 

Mhm, kako na osnovu izgleda procenjuješ sponzorušu, otkrij nama koji ne znamo :s_d:

 

Budi hejter baci lajk. 👀

Edited by DameTIme
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, John Dies at the End said:

Pangos u Klivlendu, 2 god , 3,5M$

 

Ovo sam baš htela da prokomentarišem... Koliko sam ispratila o njemu se baš pisalo u Evropi poslednjih mesec dana, u smislu koji EL ili EC klub bi ga mogao potpisati. Ali on ipak odlučuje da se oproba u NBA, što samo po sebi govori o uticaju lige odnosno njenoj veličini. Svaki igrač želi da se oproba na najvećoj sceni, bez obzira na godine i realan kvalitet. A mogao je bez problema da bude prvi plej neke evroligaške ekipe. Kladio se na sebe... videćemo.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Gaga said:

Koliko je Bruklin odradio dobar posao,jos se i LMA vratio.

 

 

u kom smislu? za mene su griffin, mills i lma taj neki melo - wbrook potpis, s'tim što su melo i russ verovatno živahniji od ove trojke

Edited by oubrevo.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...