Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

9 hours ago, Dracarys said:

Makar će ostati zapisano pre sezone da se od Lejkersa ništa ne očekuje, Vestbruk teški nemač pojma i Bron granični TOP10 igrač lige. :reading:

 

ja ocekujem finale od lejkersa, jer mislim da su drugi contenders sa zapada u svojim problemima. 

4 hours ago, threepwood said:

Bullsi zatvorili roster i potpisali Stenli Dzonsona, Meta Tomasa i Alize Dzonsona.

Alize mi je delovao kao bas zanimljiv energy guy u ono malo prilika koje je dobijao. Mozda bi mogao da se iscedi neki koristan minut iz njega. Stenli mi je logican izbor skroz. Falilo je mesa da igra odbrane malo na 3/4, a nista bolje nije preostalo na trzistu.

 

na hajlajcima taj alize izgleda kao unikatni one trick poney. samo baca neku frljoku s'ramena. iako to radi savrseno, nisam video nista drugo od njega. 

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, oubrevo. said:

na hajlajcima taj alize izgleda kao unikatni one trick poney. samo baca neku frljoku s'ramena. iako to radi savrseno, nisam video nista drugo od njega

 

Ma naravno da batica nece biti ne znam kakav faktor, pre svega jer je van reketa neupotrebljiv, ali solidno cita u odbrani, ima brze noge, moze da preuzme od 1 do 5, odlican u skoku. Nikad dosta takvih likova, posebno u Donovanovom sistemu.

Edited by threepwood
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, threepwood said:

 

Ma naravno da batica nece biti ne znam kakav faktor, pre svega jer je van reketa neupotrebljiv, ali solidno cita u odbrani, ima brze noge, moze da preuzme od 1 do 5, odlican u skoku. Nikad dosta takvih likova, posebno u Donovanovom sistemu.

 

van diskusije, samo mi je cudan lik kada ga vidim na hajlajcima. 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, DameTIme said:

 

Očigledno ne kapiraš jer mašiš poentu mojih upisa. Nigde nisam rekla da će Denver menjati kurs niti da to treba da urade. Već je potrošeno dosta vremena da se oformi okosnica tima i sa tom ekipom će se juriti rezultat. Ostatak upisa neću komentarisati pošto je tebi LAL cirkuska trupa ali smatraš da je Denver u odličnoj poziciji. Fyi, vrlo brzo će im doći na naplatu.

 

I da, dopuniću se, nema potrebe za tvojim patronizujućim stavom gde ti meni objašnjavaš šta je meni čovek objasnio. Jesam li negde navela da ga ne razumem? Nisam, a nemam problem sa tim da pitam kad mi nešto nije jasno, uradila sam to više puta. Čak sam mu i sama napisala da je lepo objasnio, ako si čitao upise onda ne moram da se quote-ujem... Nisam čak ni napisala da FO Denvera radi užasan posao. Dakle, cela poenta je da uprkos tome što je on ispisao i objasnio ja smatram da oni nisu u poziciji da se bore za titulu. To u sebi ne sadrži nikakvu vrednosnu konotaciju, samo moje mišljenje. Svakako, možda grešim.

 

Ja se izvinjavam što kršim očigledan dress code topika da se svi klanjamo Denveru a mrzimo Lejkerse.

 

 

Bukvalno nemam ništa lično protiv Denvera na osnovu navijanja za Portland. Izbačeni su oni u sedam utakmica i to u mnogo bitnijoj fazi PO - to je igra.

 

Niti je bekovska linija Nagetsa bila toliko loša, niti će biti bilo kakav protivnik Lejkersima. Istina je između.

 

 

 

Opet si napisala mnogo a rekla ništa. Ja ne da nisam Denver fan nego mi nisu simpatični uopšte a opet ne mogu da negiram potencijal koji imaju. Naprotiv, od Lakersa se pravi fama, a mnogo je tu starih nogu, ciglara, headcase-ova i ispranih veterančina. Potpuno je mejnstrim navijati za Lakerse, kao što je uvek i bilo. 

 

Šta je mogao da uradi FO Nuggetsa što nije uradio? Svoje pikove su razvili u kvalitetne igrače i stvorili jezgro. Dodali su Gordona kao izuzetno komplementarnog igrača njihovim udarnicima, nije superstar ali je igrač koji fizikom može da parira svakoj trojci i četvorci u ligi. Igrali su WCF pre nego što se iko nadao, sa evroligaškom bekovskom linijom igrali WCSF, šta je ovde najlogičnije nego čekati da se ekipa u fullu okupi i da probaju da odu do kraja? Kad su Sunsi (odlični ali ni po čemu specijalni) izašli sa Zapada, zašto ne bi mogli oni? 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Chaos Is Me said:

 

Opet si napisala mnogo a rekla ništa. Ja ne da nisam Denver fan nego mi nisu simpatični uopšte a opet ne mogu da negiram potencijal koji imaju. Naprotiv, od Lakersa se pravi fama, a mnogo je tu starih nogu, ciglara, headcase-ova i ispranih veterančina. Potpuno je mejnstrim navijati za Lakerse, kao što je uvek i bilo. 

 

Šta je mogao da uradi FO Nuggetsa što nije uradio? Svoje pikove su razvili u kvalitetne igrače i stvorili jezgro. Dodali su Gordona kao izuzetno komplementarnog igrača njihovim udarnicima, nije superstar ali je igrač koji fizikom može da parira svakoj trojci i četvorci u ligi. Igrali su WCF pre nego što se iko nadao, sa evroligaškom bekovskom linijom igrali WCSF, šta je ovde najlogičnije nego čekati da se ekipa u fullu okupi i da probaju da odu do kraja? Kad su Sunsi (odlični ali ni po čemu specijalni) izašli sa Zapada, zašto ne bi mogli oni? 

 

ChaosE, stvarno te smatram za prilično inteligentnu osobu na osnovu onoga što pišeš ovde, te ne znam zašto me teraš da se ponavljam. xD Niti sam rekla da nemaju potencijala - bukvalno sam X puta napisala da igraju odličan basket, da li stvarno hoćeš da se quote-ujem? Niti sam rekla da FO radi loš posao. Ja samo kažem da sve to nije dovoljno za najveće domete. Šlus, ende. Ekipa koja u redovima ima trenutnog MVP-a lige i koja je relativno skoro igrala finale konferencije sigurno ne treba da razmišlja o tome da bude samo PO ekipa. U skladu sa tim su i moji komentari.

 

Sansi su izašli sa Zapada u specifičnim okolnostima, kao što je Denver igrao WCF u nekim specifičnim okolnostima. Ne omalovažavam te rezultate, samo kažem da je svaka sezona priča za sebe. U svetlu novih događaja, trejdova, promena u rosterima, ja jednostavno ne vidim Denver kao tim koji može da bude najbolji u Zapadnoj konferenciji.

 

Takođe ne vidim nijedan razlog da se pišu ”objektivni” upisi kako su Nagetsi favoriti za osvajanje konferencije, dok se Lejkersi nazivaju gerijatrijskom ekipom, jer je to baaaš daleko od objektivnosti. Odatle potiču i moji komentari koji su malko više salty. 😊

 

Od ostalih vesti, Dame se oženio: https://www.instagram.com/p/CTfw7bqokfN/ 🎉

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Znači ništa od Indijane ni ove sezone. Pejsersi su mi najmanje jasni. Najmlađi igrači im imaju po 26, Tarner i Sabonis koji su dobri samo kao rol igrači, sve ostalo maltene 28-30, a i dalje se nešto koprcaju, hoće u plej of gde bi bez dileme bili počišćeni. Uopšte nemaju tog glavnog igrača oko koga bi pravili ekipu, već se sve svodi na ispucavanje Leverta koji ne može biti glavni igrač u ekipi koja cilja na visoko. 

 

Mislim da su tvrdoglavi da bi nešto menjali, opet će im se svesti borba za plej in i zavisnosti od zdravlja cele sezone će tu biti uspeh. Mislim da je samo pitanje vremena kada će raditi veliki remont i da je ovo sada samo odugovlačenje.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Dracarys said:

Znači ništa od Indijane ni ove sezone. Pejsersi su mi najmanje jasni. Najmlađi igrači im imaju po 26, Tarner i Sabonis koji su dobri samo kao rol igrači, sve ostalo maltene 28-30, a i dalje se nešto koprcaju, hoće u plej of gde bi bez dileme bili počišćeni. Uopšte nemaju tog glavnog igrača oko koga bi pravili ekipu, već se sve svodi na ispucavanje Leverta koji ne može biti glavni igrač u ekipi koja cilja na visoko. 

 

Mislim da su tvrdoglavi da bi nešto menjali, opet će im se svesti borba za plej in i zavisnosti od zdravlja cele sezone će tu biti uspeh. Mislim da je samo pitanje vremena kada će raditi veliki remont i da je ovo sada samo odugovlačenje.

Pikovali su Krisa Duartea, možda jeste "mator" za jednog rukija ali mali je ubica. Šuter prve klase i jako dobar defanzivac, ima i dosta mišićne mase na sebi. Mini Klej u najavi. Jedva čekam da vidim kako će ga Rik umetnuti u ovaj roster, hvalio ga je tokom Letnje lige.

Link to comment
Share on other sites

Ma bilo je statovanja, slažem se, ali nevezano za moje neke navijačke preferencije zaista ne vidim 4 ekipe značajno jače od manje više nepoznatog GSW ove godine... Gledam ESPN power rankingse i na stranu što stavljaju Lakerse ispred Finiksa, tu su još Juta, Denver, Klipersi i Dalas... Ok, ajd videćemo.

Link to comment
Share on other sites

Agree to disagree. Zavisi puno od Kleja, ali realno dva visoka pika sa po 50% šanse da budu odmah produktivni, Wiseman i Looney su sasvim korektan tanhdem centara pogotovo u odbrani i skoku, godina dana više, Otto Porter i JTA mogu da daju po 15 minuta dobrog basketa, hustle, bacanje za lopte i čvrsti pikovi... Od Poolea i Wigginsa možda i najviše očekujem. Da se razumemo, ovo nema veze sa GSW iz 2015 ili 2019, ovo je skroz nova ekipa koja ima jako interesantan potencijal i najviše zavisi od Kerra. On ima odgovornost i mogućnost da ekipu loše posloži ili da napravi jednu dinamičnu i modernu NBA pucačku mašinu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Avodžobi said:

Pikovali su Krisa Duartea, možda jeste "mator" za jednog rukija ali mali je ubica. Šuter prve klase i jako dobar defanzivac, ima i dosta mišićne mase na sebi. Mini Klej u najavi. Jedva čekam da vidim kako će ga Rik umetnuti u ovaj roster, hvalio ga je tokom Letnje lige.

Videćemo, ja se baš ne bih uzdao u rukija starog 24 godine. Da je njemu da bude dobar rol plejer u NBA i to će mu biti vrh vrhova.

 

GS će do Božića biti oslabljen bez Kleja, a i pitanje je hoće li se vratiti baš na Božić, meni je smešno što su objavili pre mesec dana, tačan dan povratka Kleja. Preko 4 meseca :roflmao:

 

Biće ratnici kao i prethodne, a taman ćemo da vidimo i ove rukije u vidu Kuminge i Mudija. Mudi bi u teoriji mogao postati sixth man.

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...