Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

DeAndreee !!!

Nadam se da ovo znaci da mumicifirani Cizburger ide u penziju

Howard + Jordan pod kosem, auu kakva unikatna centarska linija 😄    Sve u svemu iako je tim punih washed igraca, matorih, ali sa ozbiljnim CVem, svidja mi se ovo. Imamo i 3pts sutere, ali gledacemo da bigballom i silom lomimo protivnike. Sve mi se cini da se Obrva opet nece naigrati C, makar tokom regularke. 

DaJ je 88, jos je mladic za nase standarde godina u timu. Ajde bas da vidimo na sta ce ova prica da ispadne, svakako delujemo zanimljivo

jos jedan igrac fali ovde...

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, delgado said:

DeAndreee !!!

Nadam se da ovo znaci da mumicifirani Cizburger ide u penziju

Howard + Jordan pod kosem, auu kakva unikatna centarska linija 😄    Sve u svemu iako je tim punih washed igraca, matorih, ali sa ozbiljnim CVem, svidja mi se ovo. Imamo i 3pts sutere, ali gledacemo da bigballom i silom lomimo protivnike. Sve mi se cini da se Obrva opet nece naigrati C, makar tokom regularke. 

DaJ je 88, jos je mladic za nase standarde godina u timu. Ajde bas da vidimo na sta ce ova prica da ispadne, svakako delujemo zanimljivo

jos jedan igrac fali ovde...

Hahhahaha dobar dobar🤣🤣🤣

Imamo jos jedno mjesto u timu, vidjecemo koga ce tokom sezone dovesti. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dracarys said:

Svi prioriteti padaju kada je u pitanju prsten :capone:

 

mozda tebi ali ti nisi jj redick 

 

mislis da je npr melo dosao zbog prstena u lakerse? ja mislim da je dosao zbog LA, lebrona, sastava koji je za plej of i gde ce imati 20ak minuta

 

igraci koji su toliko dugo u ligi znaju da prsten ne treba biti prioritet pri odluci. isto tako, ne igraju svi zbog prstena 

Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li je to do player empowermenta ili do upliva neameikanaca u ligu (čitaj: Evropljana), ali primećujem da igrači sve češće pružaju ruku da pomognu pri ustajanju protivničkim igračima, što je nekako normalno i igrački i ljudski, a da polako odlazi onaj narativ o Amerikancima koji su jako korektni i profi, ali neće nikada pružiti ruku protivničkom igraču na zemlji. To mi je uvek bilo nekako nametnuto spolja, kao odlika valjda društva i istorije selfmade nacije, a zapravo je smešno i glupo. Naravno izuzimam klovnove poput Beverlija ili sličnih pastira koji platu zarađuju glumeći da igraju jaku odbranu, a zapravo pokušavaju da isprovociraju ili povrede...

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ma dobro, to teammate loženje je uvek bilo i biće, pogotovo u plejofu, ovo što ja pominjem su sitnice, ali imam utisak da se pojavljuju.

 

Inače ložim se skoro isključivo na krosovere koji se završavaju zicerom, to mi je nekako super fora, bolja nego e kao napravio sam do jaja krosover i obezbedio sebi fejdavej stepbek trojku sa 9 metara... Durantov krosover mi je možda najfascinantniji jer je najprostiji, samo prebaci loptu na jednu stranu, blago iskorači i onda prebaci u drugu stranu, a pošto je slenderman to pokrije jedno 5 metara i niko normalan ne može da drći obe strane, kao fudbalski golman na golu od 15 metara... Stvarno je freak of nature i baš baš dobar košarkaš (TM by Denda).

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Meni je iskreno stepback trojka teška degradacija košarke. 

Super je da imaš u arsenalu i opališ jednom po tekmi kad je frka, ali sada igrači kao što je Luka npr. potpuno bespotrebno svaki drugi napad beže unazad da bi se eto oslobodili čuvara. 

Hajde da onda košarkaške poteze svedemo  samo na trojke Lilarda, Hardena i Luke pa da lepo prestanem da je gledam. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

On 9/3/2021 at 8:38 AM, Wesley Sneijder said:

reseno je vracanjem kompletne bekovske linije od prosle godine. Barton - PJ - Moris - Facu, uz sina Ostina, sto bi trebalo da bude dovoljno da se izgura sezona u laganom ritmu, dok se ne vrati Marej

 

Tankosava

2 hours ago, Barkley#34 said:

Ako je efikasno, ne vidim zašto bi to bila degradacija. Druga stvar je ako neko to stalno poteže a pritom ciglari.

 

Stvar je da tako veliki broj ponavljanja utice da igrac maltene ne zna drugacije da sutne. Pa i kad sam ostane mora da ga zabaci malo 🤣

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Rasipa se Denver. 

Logickom metodom 'koji ce nam on'

postajali su sve slabiji i slabiji, 

a fanovima Denvera ostaje da gledaju kako nema luxury tax-a

i da hajfajvuju zbog te cinjenice.

Ostali timovi idu po 30-40 miliona preko, ovi pustise da odseta svako

ukljucujuci Krega za 2 miliona.

 

Ozbiljan tim bi imao ideju koliko u lux tax mora da se ide i kad su za to dobri uslovi.

Mogli su da podignu kolicinu novca za plate potpisivanjem Bizlija npr.

Cak i ako odes sa tim preko cap-a, to je igrac koga mozes da uvaljas,

dobijes nesto drugo.

 

Oce da igraju duboko u plaj ofu sa Kampacom, Dzamajklom Grinom, Bartonom....

Na spisku imaju igrace kojima isticu ugovori za dve godine, za 2023 imaju samo mareja....

Nikakvi pikovi, nikakvi slobodni agenti.

 

Kad su onomad dobili taj bingo sa izborom Jokica, od tad likovi iz kancelarije totalno nemaju pojma 

sta da rade, zaledili se, potpuni choke.

 

Link to comment
Share on other sites

da bi otisao u luxury nevolju, najpre treba neki opasan igrac da zeli da dodje u tvoj tim. kad se pogleda lista, ona je vrlo logicna, minus juta, majstori regularea, koji su u istoj situaciji kao denver, samo placaju boga oca. ostali su tu sa logicnim razlogom 

 

 As of now, there are 10 teams over the luxury tax threshold but three of them – Boston, Portland, and Toronto – are barely above it and can easily get below it before the season ends. The remaining seven teams – Brooklyn, Golden State, Los Angeles Clippers, Los Angeles Lakers, Milwaukee, Philadelphia and Utah – are well over the luxury tax and are currently combining for $544 million in payments.

 

https://hoopshype.com/lists/nba-2021-22-season-largest-luxury-tax-payments-ever/

Link to comment
Share on other sites

Ponekad deluje da im nije potreban opasan nego samo dobar igrač (ili dva), sa primerenom cenom. Verovatno bi se našlo takvih da se postave kao zaista ozbiljan kandidat za titulu. Brz obzira na rapsodiju u desetak utakmica od dolaska Gordona do povrede Mareja, i dalje sam utiska da bi zdravi i čitavi u PO otišli dalje nego što jesu ali da bi se mane opet jasno videle kad dođe zaista gusto.

 

Jbg, povrede su ih zaista upropastile za davanje neke čvršće ocene. Ako (veliko ako) bi se Marej vratio u kompletu pre PO uz očekivani napredak ostalih, možda me demantuju u potpunosti i pokažu da je njihov plan ispravan.

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Barkley#34 said:

Ponekad deluje da im nije potreban opasan nego samo dobar igrač (ili dva), sa primerenom cenom. Verovatno bi se našlo takvih da se postave kao zaista ozbiljan kandidat za titulu.

 

fora je u tome što bi u aktuelnom sastavu pomenutim timovima iz luxury tax segmenta, minus mormoni, već dotrčao jedan igrač tipa jrue i dva veteranska minimuma a ljucka maksimuma. ali to ne biva tako lako.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...