Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

21 minutes ago, Horium said:

Hah, pa nije kao da su nugetlije neki favoriti na zapadu, pa da im eto trebaju izgovori. Pogotovo bez Mareja.

 

Denver, Juta i Portland su te ekipe koje su suvise jake za rokenrol, suvise slabe za kik-boks...

 

Pa pisalo se ovde da je Denver favorit da izađe sa Zapada, zato kažem xD Juta je najjača od ova tri tima koja si naveo.

 

Može Simons, mi prihvatamo otpisane i odbačene, rehabilitujemo karijere... LA fandom da se zahvali za Mela. 😛 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, DameTIme said:

Može Simons, mi prihvatamo otpisane i odbačene, rehabilitujemo karijere... LA fandom da se zahvali za Mela. 😛 

Simons je veliki apgrejd za Portland, napokon neko ko zna odbranu i to kakvu, a verujem i da bi mogao da se uklopi sa centrima Portlanda. Nurkić nije operisan od šuta za 3, Kodi Zeler takođe.

 

Za Mela bi tek trebalo da se vidi, s obzirom na godine, ne bi me čudilo da preuzme ulogu Dadlija :wicked:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Dracarys said:

Simons je veliki apgrejd za Portland, napokon neko ko zna odbranu i to kakvu, a verujem i da bi mogao da se uklopi sa centrima Portlanda. Nurkić nije operisan od šuta za 3, Kodi Zeler takođe.

 

Za Mela bi tek trebalo da se vidi, s obzirom na godine, ne bi me čudilo da preuzme ulogu Dadlija :wicked:

 

A u Portlandu i nije teško biti najbolji defanzivac 😂  Šalu na stranu, ne smeta meni toliko Simons, štaviše ideja da zaigra u Blejzersima mi deluje baš zanimljivo. Ako bi neki saigrač mogao da mu pomogne da sredi psihu, to je Dame. Nurkiću je pomogao...

 

Iiih kakav si, kakve godine bre, Bron mu je ispisnik a gazi i dalje... Ili hoćeš da kažeš da Lebron ipak nije među najboljima u ligi? 😌

Edited by DameTIme
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DameTIme said:

 

A u Portlandu i nije teško biti najbolji defanzivac 😂  Šalu na stranu, ne smeta meni toliko Simons, štaviše ideja da zaigra u Blejzersima mi deluje baš zanimljivo. Ako bi neki saigrač mogao da mu pomogne da sredi psihu, to je Dame. Nurkiću je pomogao...

 

Iiih kakav si, kakve godine bre, Bron mu je ispisnik a gazi i dalje... Ili hoćeš da kažeš da Lebron ipak nije među najboljima u ligi? 😌

Dejm je lider u pravom smislu, njegova moć samokontrole je neverovatna. Nakon što je ubacio trojku preko PG13 kojom je izbacio Oklahomu, čovek nije ni u jednom trenutku promenio izraz lica. Ako može Benu neko da pomogne na psihološkom planu, to je onda Dejm.

 

aaa, Bron je samo jedan, neponovljivi, on će u četrdesetim biti i dalje u TOP10 u NBA ligi.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Dracarys said:

Dejm je lider u pravom smislu, njegova moć samokontrole je neverovatna. Nakon što je ubacio trojku preko PG13 kojom je izbacio Oklahomu, čovek nije ni u jednom trenutku promenio izraz lica. Ako može Benu neko da pomogne na psihološkom planu, to je onda Dejm.

 

aaa, Bron je samo jedan, neponovljivi, on će u četrdesetim biti i dalje u TOP10 u NBA ligi.

Jedini igrač u današnjoj eri za kog mogu da kažem da je lider, ne samo najbolji igrač ekipe već vođa u pravom značenju te reči. Njegov trener je dobio poruku od funkcionera jedne od većih franšiza da Dame verovatno nije najbolji superstar u ligi, ali je najbolji lider među superstarovima.

 

Melo je izjavio da je najbolji saigrač kog je imao, Nurkić je takođe pričao o tome koliko je uticao na njega kad je došao u Portland... Upravo zbog tog stava želim da budem zapamćen kao bolji čovek nego što sam bio igrač, mislim da bi uspeo da pomogne i Simonsu, jer bi se uprkos svom hejtu koji ovaj prima on potrudio da ga razume i upozna, kako bi zaista bili saigrači. Ko zna, možda bi to bio match made in heaven.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Kendrick Perkins deluje kao neko ko bi udario ženu sa detetom na pešačkom prelazu Puntom dok kuca poruku, a onda izašao i počeo da viče na ženu i da nudi detetu bombone i cigare, a nakon što dođe policija bi počeo da plače i da preti da će da zove ministra na mobilni istovremeno tvrdeći da Punto nije on vozio nego dete. Nemojmo kačiti Perkinsove priče ovde, pa ću i ja ućutati sa ovim nebulozama.

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 10
Link to comment
Share on other sites

Koji ce Denveru q Milsap? Jedva su ga se ratosiljali i doveli mnogo ozbiljniju zamenu. Za Denver je osnovno pitanje sta ce da rade na spoljnim pozicijama dok se Marej ne oporavi. Nisam ispratio jesu li resili pitanje drugog centra?

 

Sto se tice rasprave MPJ i Simons, MPJ tu mnogo vise vredi, iako mislim da bi za Denver bilo najbolje da ga trejduje i zameni sa Jokicem kompitabilnijom cetvorkom poput Sijakama. Ali to se nece desiti, barem ne skoro. 

Link to comment
Share on other sites

Iako je Milsapov boravak u Denveru bio prosecan, u najbolju ruku, ne treba zaboraviti da je preokret protiv Klipersa krenuo od njega, na -17, posle kurcenja Morisa, sam je vezao 15ak poena i vratio Denver u igru. Da je uradio samo to i nista vise, bilo bi dovoljno. 

 

Vec prosle sezone se videlo da to nije vise to, iskreno ne znam ni sta ce Bruklinu...

 

@Profesor reseno je vracanjem kompletne bekovske linije od prosle godine. Barton - PJ - Moris - Facu, uz sina Ostina, sto bi trebalo da bude dovoljno da se izgura sezona u laganom ritmu, dok se ne vrati Marej

Link to comment
Share on other sites

I ne samo to. U sezonama pre te, dok se tim tražio i rastao je dosta značio. Bio temelj odbrane, hasl, skok. Pomogao je Jokiću dok je ovaj rastao. Da imaju čarobni napitak pa da ga podmlade legao bi im odlično i prošle i ove sezone, ali kao što ti reče, videlo se da nema više šta da pruži. Da nastavi u Denveru bilo bi mučenje i za njega i za njih. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, SteveFrancis#3 said:

Klinbru je zatvorio roster tako da sada nemaju nijednu rupcagu + dubina je tu. Ako povrede ne budu a thing i ove sezone, tesko je i zamisliti da im titula izmakne.

PG: Harden, Carter

SG: Kyrie, Mills

SF: Harris, Brown, Bembry

PF: KD, Milsap

C:Griffin, vrvt Aldridge, Claxton

 

Jaki su👍

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...