Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

1 hour ago, delgado said:

Eee da si bila ovde u prvoj lbj=>lakers sezoni kad je Lebrona nazivao tenkistom ... 😄  

Dodje na zapad i nista, nema plejofa

1 hour ago, Dracarys said:

Jeste, čak je i mene Miki u tim trenucima nervirao. Nisam očekivao izdaju Brona.

Izdaja Lebrona? Pa nisam ja Lebron fanboy. Samo cinjenice a cinjenica je da nije bilo plejofa.

58 minutes ago, delgado said:

A plakao je prvo za PG pa onda za Kandzom, cele sezone smaranje o Kandzi... i onda epilog - King mu donosi relevantnost i titulu posle 10g, Kandza i PG se udruzuju i osvajaju jedno veliko nista, 3-1 choke....

Kawhi nedosanjan san On i AD👌

Ne, AD je to donio, bez AD se zna epilog. Bez plejofa i ispadanje u 1 rundi.

Sa AD titula. AD💪💪💪💪

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, delgado said:

Uini prevashodno misli na Kawhija i Durenta s cime se potpuno slazem 😛  Konstantno igrali u izuzetno jakim ekipama, maltene nijedna sezone gde nisu bili konkurentni po sastavima, 2 cele sezone obojica do sada odmorili a ljudi ih svakako olako stavljali u mnogim sezonama iznad Kinga. 

Uini se nadao 2020. u bablu da ce Kawhi doci na 3+3, isto je mislio i ove godine za KD, ovako jebiga, obojica zajedno imaju jednako MVP finala i titula kao King 😞   dok MVP sezone imaju zajedno 4x manje, sta ces...

 

 

Nije poenta pomenuti samo poslednjih desetak godina. LeBron je bio prekvalitetan igrač i u sezoni 2006/7 kada je igrao sa najsramotnijom podrškom od ekipe u istoriji NBA.

 

Sada što je LeBronov mnogo duži pik sjajne igre nego Džordanu, to više govori o samom Bronu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jasno je meni sve, ali mislim da Vini misli na ovaj 'noviji' period od tipa Lebronovog prelaska u Majami

Jedine 2 kiks Lebronove po sezone su 09/11 jer je tada bio nadigran od strane protivnickog najboljeg igraca direktno - Howard & Nowicki a  imao je bolji supporting caste

u svih ostalih 16/18 sezona dogurao je maksimalno dokle je mogao i bivao je timski savlavadan (dosta jaci supporting cast protivnika) sto govori i cinjenica da je u nba finalima po kladionicarima, znaci ljudima koji mlate najvece pare na svetu i gde greske nema, u njegovih 10 nba finala ukupno 3 puta bio favorit -> protiv DAL '11, SAS '13 i MIA '20. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Dracarys @delgado dobri sve momci i sbe ali dzaba to guranje narativa oko Lebrona i GOAT-a. To je sve ponisteno 2011 a defintivno predudjeno 2019.

Ne moze GOAT dati 8 poena u 4/4 u seriji NBA finala. To je nedopustivo i teski choke.

 

Alltime great bez sumnje, ako uzme ove godine titulu sa Lejkersima nesumnjivo top 5 a vrvt top i top 3. To bi moralo biti sasvim zadovoljavajuce za Lebron fanboye

Edited by Miki28
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sve je to ok, meni je Lebron iritantan i nije mi ni u top 5 ikad, ali mi je isto tako glupo ovo prozivanje za fanboyevanje ili bi to bilo fangirlovanje u mom slučaju. Svi imamo takve emocije za bar jednog igrača ili ekipu, i sad je bezveze da se njima dvojici stalno to natrljava na nos na topiku ili koristi kao neki pokušaj sprdnje. Kapiram šegu i zezanje ali verujem da ima boljih forica.

 

Edit: Još jednom Trae > Dončić hehe

Edited by DameTIme
Link to comment
Share on other sites

Ali batica je uredno rekao poslodavcu da nema nameru da se odazove radnim obavezama, jebemtezivote.

 

Naravno, u NBA realnosti to samo znaci pojacan pritisak za trejd posto Fila nema nista od toga da ga kaznjava i juri neku pravdu ili pravo.

Sto dalje znaci da ce ovih dana podgrejati kombinatorike i kalkulacije.

 

Ja bih voleo da zavrsi u GSW, ali bih rekao da je Portland najrealniji, mooozda Bostan ili Klipersi.

A bilo bi vrhunski da zavrsi u Denveru, dao bih MPJ i da biraju beka (osim Mereja) bez da trepnem.

Edited by Marvin
Link to comment
Share on other sites

ja ne bih dao MPJa, razvija se on u surovog trpača. 

 

dubsi su zanimljivi ako kontaju čemu tačno može da im služi, mada se on i draymond malko sudaraju sa vrlinama i manama

čitam da je minesota zainteresovana jako, to ima smisla. juta možda isto ima smisla ali su ipak on i gobert previše zajedno.

 

bostan i clippersi nemaju šta da ponude. 

 

ne znam, zajebano je kad si baš ovoliko težak kamenjar.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Racunam da svaka ekipa mora da da bar jednog ozbiljnog igraca. Ne znam ko bi to bio u Soti, mozda D'lo?

Iz Bostana recimo Brown + Sekac.

 

Sto se Dubsa tice, jeste donekle u konfliktu s Drejmondom, ali zato bi spolja krpio vrhunski. Plus mozda ne bi morali da daju mnogo klinaca ako uspeju da uvaljaju Viginsa.

 

MPJ se imho razvija u najjednodimenzionalnijeg igraca u lizi 🙂

Imas raznih Bertansa i za manje pare od toga koliko ce on uskoro zaradjivati, a Ben bi im doneo brutalnu d# spolja, sto im mozda najvise i fali i to odmasadaodma

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dobar je MPJ, ne bih ja to radio.

 

Recimo ovako gledam na to: Simons bi dobro došao Denveru, verujem da bi mu prijalo da igra sa Jokićem, koji bi ga sigurno češće spajao sa obručom nego bilo kod iz File.

Ako bi gledali samo sledeću sezonu, verovatno bi bili jači sa njime, nego sa MPJom.

 

Sa druge strane, opšti utisak je da smo kod Bena Simonsa videli otprilike sve. Može on da pređe u drugu ekipu, gde će biti kompitabilniji, pa samim tim da ima i neke bolje brojke, ali što se njega samog tiče, da je to to.

 

Plafon MPJa je mnogo veći. Ne znam kako će se razvijati, koliko će zdrav biti, ali ja u njemu stvarno vidim igrača sa 27-28 ppg u rukama, sve uz vrhunske %, konstantnih 40+ za tri tokom karijere. Uz to standardno dosta skokova, sve više blokada, itd.

Edited by realno *w
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

MPJ profil mnogo bolje paše Denveru i treba im takav igrač. Sve što može Simmons mogu da nadoknade Jokić (u napadu) i Gordon (u odbrani). 

 

Ja sam skloniji da tvrdim da bi Simmons dobro došao nekoj ekipi koja hoće da gradi maltene od nule oko njega sa komplementarnim igračima okolo, nego nekom contenderu gde bi on bio superioran prašinar, preskup je za tu ulogu.

Link to comment
Share on other sites

Dugo sam razmišljao gde bi mogao ići Ben Simons i najviše mi zapada za oko Minesota. Simonsu je neophodan centar koji dobro šutira za 3 poena, a Tauns je u tome čak i elitan, na stranu to što su oni i drugovi i što su Fila i Minesota već imali jednu jaku saradnju u vidu Batlera. Indijana bi tu mogla biti u priči u zavisnosti ako bi uspeli da trampe Brogdona i Sabonisa, ostanak Sabonisa u timu je nerealan, jer je nešuter, Simons sa Tarnerom je komplementaran. Postoje još ekipe u koju bi mogao, ali deluje da je to sve jako daleko od realizacije, Denver neće da se odriče Džamala ili MPJ-a, Portland neda Dejma, Čikago sa Vučevićem je popunio ekipu ovog leta. Sve druge ekipe imaju nešutera centra ili nemaju šta da daju. Tu Fili ostaje nada da će neka loša ekipa da ga preuzme za milion pikova.

 

14 hours ago, Miki28 said:

Ej on rekao njima, ma druze teraj se

 

 

Izvesno je da će Fila biti slabija sledeće sezone.

 

Link to comment
Share on other sites

denver ni ne moze trejdovat mpj-a za simmonsa jer se ugovori nikada ne bi mogli poklopiti bez da denver da jos nekoliko igraca, sto sigurno niti vredi niti ce uciniti.

 

simmonsov najveci problem je ne to sto ne sutira nego sto je lenj, tvrdoglav i arogantan. niko se ne bi odrekao dobrih igraca da imaju glavobolju svaki dan za naredne cetiri sezone. zato je i ovaj trejd toliko tesko izvesti. morey trazi previse a ostale ekipe su upoznate sa njegovom situacijom i u timu i privatno. sve dok mu je brat suterski trener, on ce biti ovakav igrac, koji je i dalje blizu as nivoa u najboljem slucaju ali su mu mane izasle na videlo koje ce ljudi tesko zaboraviti.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Marvin said:

Ali batica je uredno rekao poslodavcu da nema nameru da se odazove radnim obavezama, jebemtezivote.

 

Naravno, u NBA realnosti to samo znaci pojacan pritisak za trejd posto Fila nema nista od toga da ga kaznjava i juri neku pravdu ili pravo.

Sto dalje znaci da ce ovih dana podgrejati kombinatorike i kalkulacije.

 

Ja bih voleo da zavrsi u GSW, ali bih rekao da je Portland najrealniji, mooozda Bostan ili Klipersi.

A bilo bi vrhunski da zavrsi u Denveru, dao bih MPJ i da biraju beka (osim Mereja) bez da trepnem.

Teško bi to išlo u tehničkom smislu sa Denverom, morala bi da se uključi još neka ekipa u trejd plus bi sa trenutnim stanjem i odnosima u ekipi Denver bio lud ako u trejdu za mpj ne bi dobio Simonsa i još nekog( Tajbula npr.) + Moraju da uključe još neki tim u celu matematiku teško izvodljivo čak i kad bi svi bili zainteresovani.

Što se GSW tiče to je moguće i možda čak ne bi bilo loše za GSW.

Edited by Milos 3.14
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

cu simonsa, on nece da igra..

pa sine, nema problema, al onda neces dobijati platu..

skoro 3m po mesecu, pa da vidimo koliko ces se duriti.. sto bi mu fila placala ako ne dolazi na treninge?

fino stavis ga na trejd listu, al dok ne stigne zadovoljovajuca ponuda, za gospodina nema ni centa..

Edited by n4l1m
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, gggggggg said:

nema nikakve logike dati foxa za simmonsa. imo

Pa makar da se svi pomere sa mrtve tačke, da probaju nešto drugo.

Fox svakako nece uvesti SAC u PO, SAC je fransiza u najgorem položaju od svih.

Ok, to bi trebalo biti Minesota, ali ih nekako pune prvim pikovima, pa non stop imaju potencijala kojeg ne mogu da izoblikuju.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...