Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

2 hours ago, Barkley#34 said:

Al' kad krenem da kopam ove "Lejkers Loženje" postove krajem sezone...

 

Ne znam samo da li kad krenu da se svađaju međusobno ili kad počnu da kunu zlehudu sudbu. Ima vremena... :s_d:

Biće opet ne pišem na forumu do nove sezone + izgovor da ponovo piše na forumu + gomila ali

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Miki28 said:

Pogrijesio si temu, ovo je pravi post za tatu👍

 

Hakovani smo, upade nam Tata na topik.

 

Edit: Ali ”argument” da je Durentu noga kraća za par cm... Ljudi njemu se broji isto kako bi se brojalo Lebronu, Stefu, Kavaju, Janisu, svakom superstaru. Ostao je bez gasa na kraju jbg, da ne kažem čoukovao. Šta biste pisali da se to Janisu desilo, bili bi referati kako od skila ima samo dugačke ruke... Eto sreća da je njemu sve od ekstremiteta dovoljno kratko i dugačko pa su onakve situacije nemoguće.

Edited by DameTIme
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Milos 3.14 said:

Biće opet ne pišem na forumu do nove sezone + izgovor da ponovo piše na forumu + gomila ali

E, mojne Mikija da mi diraš. :classic_smile:  Jes' da navija za sve timove koje ne mirišem, al' to radi nekako korektnom kombinacijom privrženosti i realnosti. Može čo'ek s njim da se raspravlja gospodski, čak i kad poleti perje.

  • Like 1
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Durentula chokerchina poznata, majstor da gubi vazne utakmice nakon sto dodje do mec lopti

setimo se 2016. i kako je profesionalno ispao od gs-a nakon 3-1 // jbga nie imo s kim 😞 

 

Najjace mi kad dodju ovde likovi koji se loze na ono smece od fmp-a i evrolige i ne valja im kvalitet topica. Siguran sam da uzivaju u lakijevim strucnim pljuvacko-proseravackim analizama . . . 

  • Like 1
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Barkley#34 said:

E, mojne Mikija da mi diraš. :classic_smile:  Jes' da navija za sve timove koje ne mirišem, al' to radi nekako korektnom kombinacijom privrženosti i realnosti. Može čo'ek s njim da se raspravlja gospodski, čak i kad poleti perje.

Pa tesko bas da sam realan ali hvala svakako😁 Zvezda, Man Utd i Lejkersi.

Zvezda nirmalno, Utd zbog meceva sa Zvezdom i Fergija a Lejkerse zbog Kobija poceo pratiti davnih dana👍

 

Nema rasprave bez da perje leti na sve strane😁

Edited by Miki28
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, delgado said:

Durentula chokerchina poznata, majstor da gubi vazne utakmice nakon sto dodje do mec lopti

setimo se 2016. i kako je profesionalno ispao od gs-a nakon 3-1 // jbga nie imo s kim 😞 

 

Najjace mi kad dodju ovde likovi koji se loze na ono smece od fmp-a i evrolige i ne valja im kvalitet topica. Siguran sam da uzivaju u lakijevim strucnim pljuvacko-proseravackim analizama . . . 

+1000

Jedan od najjačih postova na ovom topiku.

14 hours ago, DameTIme said:

 

Hakovani smo, upade nam Tata na topik.

 

Edit: Ali ”argument” da je Durentu noga kraća za par cm... Ljudi njemu se broji isto kako bi se brojalo Lebronu, Stefu, Kavaju, Janisu, svakom superstaru. Ostao je bez gasa na kraju jbg, da ne kažem čoukovao. Šta biste pisali da se to Janisu desilo, bili bi referati kako od skila ima samo dugačke ruke... Eto sreća da je njemu sve od ekstremiteta dovoljno kratko i dugačko pa su onakve situacije nemoguće.

Durenta hoće da upoređuju sa Bronom ili Karijem, ali ne bi to nazvali čoukom, lol

 

Durent još nije pokazao da je sposoban osvojiti titulu bez Karija. Kari bez Durenta jeste.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Uini prevashodno misli na Kawhija i Durenta s cime se potpuno slazem 😛  Konstantno igrali u izuzetno jakim ekipama, maltene nijedna sezone gde nisu bili konkurentni po sastavima, 2 cele sezone obojica do sada odmorili a ljudi ih svakako olako stavljali u mnogim sezonama iznad Kinga. 

Uini se nadao 2020. u bablu da ce Kawhi doci na 3+3, isto je mislio i ove godine za KD, ovako jebiga, obojica zajedno imaju jednako MVP finala i titula kao King 😞   dok MVP sezone imaju zajedno 4x manje, sta ces...

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...