Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

1 hour ago, Milos 3.14 said:

Sve ovo važi i za LAL tako da je wet dream američkih medija o finalu ove dve ekipe gotovo nemoguć, a ja lično mislim da nijedna od ove dve ekipe ne izlazi iz svojih konferencija

@freethrowI meni je Denver izuzetno zabavan za gledati, lako se zaboravlja da je dva najbolja individualna poteza u bablu izveo Marej + lepa timska igra. Naravno tu je i Finiks, GSW, pa i Atlanta

 

 

Delimično važi. Lejkersi imaju mnogo više opcija za kombinovanje petorki i prilagođavanja protivniku, dok je Bruklin otprilike u fazonu daj da damo više poena od protivnika i to je to. Za njih sam uverena da neće izaći iz svoje konferencije, dok na Zapadu kao što rekoh ako Kavaj bude zdrav u PO mislim da su Klipersi konačno zreli za veliko finale. Ako ne, najveće šanse dajem LAL.

 

Što se tiče toga ko mi je zabavan za gledanje: pored standardnog paćenja sa Portlandom, na Zapadu definitivno GSW, Memfis i interesuje me Dalas ove sezone. Na Istoku Atlanta, Toronto i Milvoki i pomalo Majami.

Edited by DameTIme
Link to comment
Share on other sites

@Miki28 Ma jok bre, sve neki matorci

oprace nas somborska ojebina sa sve Kampacom i Monte Morisom

 

ljudi kao da imaju amneziju i nisu svesni ko je King i da je svake godine ukoliko ne igra protiv Supertima sastavljenog od 4+ Allstarova najveci favorit za osvajanje. 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 said:

Ima mjesta grofe i za te, ostala su jos 2 mjesta nakon potpisa Ronda ali realno je da ce Pelinka ostaviti jedno za te buyoute. 

Sve vise se prica o buyoutu Deandrea sa Netsima, nadam se da nece potpisat za nas.

 

Rondo macka💪💪💪 uzeo prsten, uzeo 15 miliona i sad dolazi da igra za prsten broj👌

Deandre je bivši igrač i nepotreban nam je. Ne znam šta će nam on kada imamo za njegov posao mnogo boljeg igrača u vidu Hauarda koji će znati da doprinese za tih 15-20 minuta.

 

Rondo je pametno uzeo tih petnaestak miliona, da je bio prisutan prošle sezone, svakako nam ne bi pomogao da osvojimo titulu, ovako je bar pokupio novac. Možda me i razuveri Rondo svojim igrama, nikada ga ne bi trebalo potcenjivati, ali bih ga doveo na konto toga što je zaista uradio velike stvari za osvajanje titule. Mislim da je zaslužio jedan prsten.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, DameTIme said:

 

dok je Bruklin otprilike u fazonu daj da damo više poena od protivnika i to je to.

 

brooklyn je u sest utakmica vise od lakersa imao isti drtg u playoffu. protiv sampiona, ubedljivo najbolju odbranu su igrali u ligi. 

Edited by gggggggg
  • Like 4
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, delgado said:

@Miki28 Ma jok bre, sve neki matorci

oprace nas somborska ojebina sa sve Kampacom i Monte Morisom

 

ljudi kao da imaju amneziju i nisu svesni ko je King i da je svake godine ukoliko ne igra protiv Supertima sastavljenog od 4+ Allstarova najveci favorit za osvajanje. 

Dovesce Netsi jos jednog, ne umije KD bez bar jos 3 allstara pored sebe da uzme titulu. Cim se smanji broj allstarova eto poraza.

 

Lebroni je dovoljan jedan i da se seta ligom. Stvarno cu ga stavit u top 5 igraca ikada ako ove sezone uzmu Lejkersi titulu, to bi bio veliki uspjeh sa penzionerima.

 

Imacemo masu neutralnih na nasoj strani zbig Russa i posebno Mela.

Melo uzima prsten, kud ces ljepse sporCke price💪💪💪

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, delgado said:

@Miki28 Ma jok bre, sve neki matorci

oprace nas somborska ojebina sa sve Kampacom i Monte Morisom

 

ljudi kao da imaju amneziju i nisu svesni ko je King i da je svake godine ukoliko ne igra protiv Supertima sastavljenog od 4+ Allstarova najveci favorit za osvajanje. 

 

Samo se ti sprdaj sa Somborcem, kad Kinga sačekaju njegova braća tamo u hudu pa ispadne tepanje, DBook se izvukao. 😄 

Link to comment
Share on other sites

Durant opasno choukovao gm7, lepo rekao Max Kellerman, najvise ima da dokaze sledece sezone od svih

Mnogi zive u paralelnom univerzumu gde je KD kao bolji od LBJ, iako nijedne sezone nicim to nije dokazao

Od starta karijere RW+Harden+Ibaka, onda najjaci tim ikad i onda Irving+Harden i jedino je mogao da osvoji sa jos 3 AllStara i mnostvom dobrih igraca dok u suprotnom uvek ima neki izgovor

Daj da dovedemo coveku bar Kevina Lava, malo je

3 minutes ago, DameTIme said:

 

Samo se ti sprdaj sa Somborcem, kad Kinga sačekaju njegova braća tamo u hudu pa ispadne tepanje, DBook se izvukao. 😄 

 

Polomio bi ih King obojicu kao chachkalice, i resetovao na timarenje konja, pranje potkovica i namestanje konjskih trka

Edited by delgado
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Ovi potpisi jezerdzija su u fazonu, kad nema kiše, dobar je i grad. Liči mi na Green Bay i fazon s kakvim sve timom pokušavamo da "pomognemo" Rodgers-u, ovaj James-u da napadne titulu.

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, delgado said:

Durant opasno choukovao gm7, lepo rekao Max Kellerman, najvise ima da dokaze sledece sezone od svih

Mnogi zive u paralelnom univerzumu gde je KD kao bolji od LBJ, iako nijedne sezone nicim to nije dokazao

Od starta karijere RW+Harden+Ibaka, onda najjaci tim ikad i onda Irving+Harden i jedino je mogao da osvoji sa jos 3 AllStara i mnostvom dobrih igraca dok u suprotnom uvek ima neki izgovor

Daj da dovedemo coveku bar Kevina Lava, malo je

 

Polomio bi ih King obojicu kao chachkalice, i resetovao na timarenje konja, pranje potkovica i namestanje konjskih trka

giphy.gif

Link to comment
Share on other sites

Just now, oubrevo. said:

@delgado

lebron je izgledao kao fizicki gotov jos u proslom plej ofu 

 

ne znam, nije neko drndanje ali ja bih se iznenadio da on cepa na nekom nivou top5 igraca lige ili cak top10. 

Zato bi AD morao i trebao da cepa kao top 5 igrac i najbolji 2 way igrac lige a onda je dovoljno za titulu i da Lebron bude na tom nivou o kom pricas.

 

Ja sam ubijedjen da bi Lejkersi da je AD ostao zdrav igrali sve bolje i bolje i da bi Lebron kako bi odmicao plejof bio u full formi. Mislim da mu je trebalo bar jos 4-5 utakmica da dostigne otpimalni nivo.

Link to comment
Share on other sites

Just now, gggggggg said:

 

iz nekog razloga navijaci lakersa i jamesa ponavljaju taj narativ da je durant chokeovao u playoffu.

Ali ćemo se praviti da to ne bi govorili za Brona da je kojim slučajem AD izgurao seriju pod upitnim doprinosom?

 

 

Durent je imao Hardena, Lebron Šredera. Sve jasno.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Dracarys said:

Ali ćemo se praviti da to ne bi govorili za Brona da je kojim slučajem AD izgurao seriju pod upitnim doprinosom?

 

 

Durent je imao Hardena, Lebron Šredera. Sve jasno.

 

u pravu si. mozemo onda reci i za jamesa da je chokeovao. zapravo nije ni chokeovao nego se nadurio i odjebo svoju ekipu kao pravi lider.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

kakva diskusija na poslednjih nekoliko strana
kao tata, samo bez blizanaca…ali nekako ipak gore

Ofseason je, sta treba da se pise? Elaborati kako ce Lejkersi izgledati, Netsi itd itd a nemamo pojma ni u kom sastavu ce izaci ko 1 dana reg sezone. Uostalom najjace su mi uvijek bili oni sto dodju da zakukaju a doprinos 0 bodova kvalitetu teme zadnjih dana. Umesto da nam pokazu put, prosvijetle nas, ulecu sa one linerima o propasti.

 

Sto se tice tate, ta tema je neprikosnovena👍 akademska rasprava, da se uce mladje generacije

13 minutes ago, Barkley#34 said:

Al' kad krenem da kopam ove "Lejkers Loženje" postove krajem sezone...

 

Ne znam samo da li kad krenu da se svađaju međusobno ili kad počnu da kunu zlehudu sudbu. Ima vremena... :s_d:

Tako se to radi, emocija i strast. Prati se sport a ne balet.

Politicka korektnost nas ubi.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...