Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

36 minutes ago, Chaos Is Me said:

Nevezano za mit, Harden svakako ne može glavu za glavu ni sa zdravim Klayom tj u tom užasno hipotetičkom scenariju o kome ne znam ni zašto se uopšte priča bi Dubsi morali još po nešto da dodaju. 

 

onda bi kod giannis trejda milvoki trebalo da doplati, tipa jrue da se doda 

 

klej može 1na1 pre ove dve užasne povrede ali meni to nije egal al ko sam ja. klej i super zdrav ne može da bude glavni igrač ekipe, npr kyrie irving bi bio neka mera, iako meni li vredniji. klej je super, 20-30 igrač lige pre povrede ali mu treba neko jos opasniji 

51 minutes ago, gggggggg said:

mit?

 

nema relevantan uzorak ali u bubbleu je igrao vrlo dobru odbranu

 

mnogo se on troši da bi cepao neki dobar difens ali ume pristojan da odigra 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Horton-Fucker deluje jebeno brutalno! Kao da igra kosarku na NBA nivou vec 5 godina, jeste ovo preseason kao sto neko rece ali ako bude uspeo da delic ove igre prenese kroz regularnu sezonu i plejof, Lakersi ce biti unbeatable. Deluje kao jedan od onih likova koji ima kosarku u malom prstu, igraju u svom pejsu i ne zure, uz neverovatne fizikalije i talenat. Jedva cekam da vidim kako ce to da izgleda kad krene sezona.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, stefan81888 said:

Pa dobro, očekivalo se da 2021. bude popunjenija jakim FA ali posle skorašnjih potpisa će konkurencija biti slabija, verovatno hoće da se kladi na sebe, ako ostane zdrav max će dobiti i tad, što da ne proba da uzme više love. 

Pa ne moze vise od ovog maxa sto je dobio od Jute, problem je sto hoces supermax. Hoce Janis lovu koji realno ne zasluzuje.
I ja kao nbk ocekujem da ga najure ionako se pisalo da je hemija pala, on i Donovan se ne mirisu. Samo ja ne vidim BKN kao ekipu za njega ipak mora 3 pajtos da igra sa KD-om i Irvingom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, delgado said:

Horton-Fucker deluje jebeno brutalno! Kao da igra kosarku na NBA nivou vec 5 godina, jeste ovo preseason kao sto neko rece ali ako bude uspeo da delic ove igre prenese kroz regularnu sezonu i plejof, Lakersi ce biti unbeatable. Deluje kao jedan od onih likova koji ima kosarku u malom prstu, igraju u svom pejsu i ne zure, uz neverovatne fizikalije i talenat. Jedva cekam da vidim kako ce to da izgleda kad krene sezona.

 

Našli smo trećeg člana big 3 u svojim redovima. 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@matic

 

precenjujes tu vaznost friendshipa. nije marks glup da sada zbog svakog igraca kojeg mogu dovesti mora pitati duranta i irvinga sta misle. ovo im je prava prilika da urade nesto jer allena ce morati platiti na kraju sezone ako ga zele jos u ekipi, isto i dinwiddie. sa gobertom bi resili problem sa centrom za 2-3 sezone koliko je durant jos tamo.

 

edit: dinwiddie ima po...my bad.

Edited by gggggggg
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Verujem da bi ga Toronto uzeo, deluje mi da bi bili spremni da se otvore za njega. Pogotovo sto su dosta oslabili u reketu odlaskom Ibake i Gasola, a Gober ima sigurnih 5 godina vrh karijere. Toronto trazi bilo kakvu mogucnost da kroz narednih godina kada se Lauri povuce, ostanu relevantna PO ekipa. FVV-Siakam-Gober bi i dalje bio mocan trio.

 

Edited by Drakaris
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Pa ne moze vise od ovog maxa sto je dobio od Jute, problem je sto hoces supermax. Hoce Janis lovu koji realno ne zasluzuje.
I ja kao nbk ocekujem da ga najure ionako se pisalo da je hemija pala, on i Donovan se ne mirisu. Samo ja ne vidim BKN kao ekipu za njega ipak mora 3 pajtos da igra sa KD-om i Irvingom.

 

Ne kažem da zaslužuje supermax, naravno da ga ne zaslužuje. Ali max može dobiti i na leto pa ga je odbio od Jute, verovatno mu se i ide iz tima. Sad je sebe stavio u situaciju ili supermax od Jute sad da bi ostao ili max na leto od bilo koga. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...