Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

i ja bih pre uzeo te pikove i neke igrace nego ono sto bi boston nudio. problem je sto ako beal po svaku cenu zeli u boston, golden state nece dati toliko za njega ako uopste i daju nesto za njega u tom slucaju.

 

ne slazem se da ta trojka ne vredi nista.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, gggggggg said:

 

 

ne slazem se da ta trojka ne vredi nista.

 

ne bre, rekoh da pikovi sa tom troikom koja je jos i mlada, ne vrede nista. oni bi bili stravinsky trio, ne znas odakle udara. 

Edit 

a beal nije u poziciji da zahteva tim bas zato sto ima sezonu plus po. 

 

verujem da bi dubsi rizikovali cak i da zeli tamo. verujem da her drejmond nastavlja da radi na tome cim se zavrsi tekma protiv francuza 

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, oubrevo. said:

 

ne bre, rekoh da pikovi sa tom troikom koja je jos i mlada, ne vrede nista. oni bi bili stravinsky trio, ne znas odakle udara. 

Edit 

a beal nije u poziciji da zahteva tim bas zato sto ima sezonu plus po. 

 

verujem da bi dubsi rizikovali cak i da zeli tamo. verujem da her drejmond nastavlja da radi na tome cim se zavrsi tekma protiv francuza 

Beal nije na Olimpijadi.

 

Kako Beal nije u poziciji da zahtjeva tim ako ima PO? Moze da odbije PO i da sledece ljeto bude FA

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Miki28 said:

Kako Beal nije u poziciji da zahtjeva tim ako ima PO? Moze da odbije PO i da sledece ljeto bude FA

 

dubsi nisu u nekoj vukojebini koja ce da se bori za plej aut. zato ce beal da odigra sezonu kao bela lala a ako druzba bude uspesna, produzice i ugovor, jer je to najbolji tim za koji je igrao u zivotu.

 

nije da pricamo o timu koji je na dnu negde, svima se isplati taj dil.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, oubrevo. said:

 

dubsi nisu u nekoj vukojebini koja ce da se bori za plej aut. zato ce beal da odigra sezonu kao bela lala a ako druzba bude uspesna, produzice i ugovor, jer je to najbolji tim za koji je igrao u zivotu.

 

nije da pricamo o timu koji je na dnu negde, svima se isplati taj dil.

I opet te ne razumijem kako nije u poziciji da bira tim? Kaze hipoteticki ej necu u GS  hocu u Boston ili megdje drugo. Ako mevete da me tamo trejdujete ja cu cekati ljeto i odbiti PO i biti FA. Isto tako kaze GS-u ej necu kod vas da ostanem ako trejdujete za mene.

Nije da nije u poziciji da bira tim.

Sad druga stvar je sto je po nama GS odlicna sredina, ko zna sta je u njegovoj glavi.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 said:

Nema potrebe. Ocigledno nisi u toku od trejdova Butlera, AD i Hardena ali dobro

 

nemoj molim te. čim porediš hardena i davisa (za butlera ne znam koliko mu je ostalo do kraja ugovora u trenutku trejda) sa bealom, onda imaš još dodatnih problema osim sa bazičnim razumevanjem teksta.

 

ne mogu da trošim postove i vreme na ovakve gluposti, možeš ti to bolje ali očigledno ne moraš.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, oubrevo. said:

 

nemoj molim te. čim porediš hardena i davisa (za butlera ne znam koliko mu je ostalo do kraja ugovora u trenutku trejda) sa bealom, onda imaš još dodatnih problema osim sa bazičnim razumevanjem teksta.

 

ne mogu da trošim postove i vreme na ovakve gluposti, možeš ti to bolje ali očigledno ne moraš.

Ocigledno ti imas problema sa razumijevanjem narativa da je ovo sad players league i da nema veze sa duzinom ugovora.

Ako ti je bas za ugovore, Butler je imao visegodisnji ugovor, Harden je imao ugovor na jos 2 sezone, za AD vjerujem da znas.

Jednostavno igraci su htjeli da odu tu i tu.

U situaciji AD jasno je i rekao da hoce u Lejkerse i da ko god ga dovede nece produziti.

Ja ti kazem da to moze biti situacija i sa Bealom I da moze da kaze, hoce samo Boston i to je to. Mislis da ce GS rizikovati da da buducnost zarad jedne sezone Beala kao sto je Toronto rizikovao sa Kawhijem? Ne bih rekao. Nit je GS u takvoj situaciji kakkvoj je bio Toronto nit je Beal nivo Kawhi.

I ja smatram da na osnovu togu on itekako ima uticaj na to gdje ce da ode iako ti pricas pricu da nema. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, oubrevo. said:

 

ne bre, rekoh da pikovi sa tom troikom koja je jos i mlada, ne vrede nista. oni bi bili stravinsky trio, ne znas odakle udara. 

Edit 

a beal nije u poziciji da zahteva tim bas zato sto ima sezonu plus po. 

 

verujem da bi dubsi rizikovali cak i da zeli tamo. verujem da her drejmond nastavlja da radi na tome cim se zavrsi tekma protiv francuza 

 

my bad, pogresno sam razumeo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, BartonFink said:

Beal ili wiggins? Hm. Nijesam pametan.

 

beal ili wiggins je no brainer. beal ili wiggins + 7/14 pikovi na ovako stacked draftu je solidna dilema.

samo bog i vreme bi mogli da sude tom trejdu. i sveti sava, on može svima da sudi.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 said:

@delgado raspitujemo se za Buddy-a kod Kingsa? Kuzma i pik 2 runde i pakuj?😁

 

Bruh niste dobili prosle godine ni Bogdana, a kamoli sad posle odron godine za njega da dobijete Badija. U drugim vestima, Kingsi nece da dadu Foxa za simonsa, ponudili bi samo Badija i Beglija, lol. 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, AgroLaki said:

 

Bruh niste dobili prosle godine ni Bogdana, a kamoli sad posle odron godine za njega da dobijete Badija. U drugim vestima, Kingsi nece da dadu Foxa za simonsa, ponudili bi samo Badija i Beglija, lol. 

Bogi>Buddy any given day👍 

Sta bi da vam damp za Buddy? Lebrona?😁

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Niko ne može Lejkersima da zabrani da pokušaju, nude ono što imaju. Za to što nemaju praktično ništa se treba obratiti na drugoj adresi... 👀  Ne može se franšiza staviti na leđa ni Beglija ni Badija, a još uvek im nije vreme da se rešavaju Foksa, tako da je meni ok ovo što Kingsi rade. S druge strane, bez obzira na sve mane i hejt koje je zaslužio nakon ove sezone, verujem da je Simonsu mesto u nekom timu sa boljom budućnošću.

Edited by DameTIme
typo
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...