Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

4 minutes ago, oubrevo. said:

cp3 ce da odbije player option da bi potpisao opet sa sunsima, takva je bar prica isla, ne vidim zasto bi se to promenilo kada su stigli do finala. 

 

kontam da ce potpisati za manju sumu po godini za mozda sezonu vise, pa da sunsi uzmu jos nekoga 

 

to ima smisla za sve, cini mi se 

Tačno, tako se pisalo mada je uvek postojao caveat da zivisi od toga šta će biti u finalu. Tako da zivisi od Paul-a: ako odluči da kida na ring i ako on misli da u Lejkersima ima veće šanse da osvoji, može ladno da potpiše za Lejkerse za manje pare umesto Šrudera. 

Edited by Darko
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MrTripleDouble said:

Never forget

Screenshot-20210721-054618-Flash-Score.j

 

On 6/10/2021 at 3:10 PM, gggggggg said:

zivo me zanima na sta ce liciti bucksi veceras. ocekujem dve pobede

 

On 6/10/2021 at 3:13 PM, SteveFrancis#3 said:

2 pobede? Vazi...

 

never forget 

Link to comment
Share on other sites

U stilu tm-a, jedan samokvot

On 3/24/2021 at 2:31 PM, zorex said:

Velika je to nesreća, Lebron će odmoriti 2-3 nedelje. :) Zna i on da titulu bez Dejvisa nema šanse da osvoji, e sad, videćemo šta je stvarno s njim. Jebi ga, nije ni prvi ni poslednji put da povrede kroje stvar, prošle godine su imali dosta sreće u mjehuru. Ionako mislim od starta sezone da Milvoki osvaja sad kad niko to od njih ne očekuje.

Bravo za Janisa, ovo mi je jedna od omiljenijih titula neke ekipe za koju ne navijam. Još od onog šampionskog Detroita. Spasilo dete basket. :heart: 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Da se ne lazemo, ozbiljan je choke izgubiti 4 vezane tekme protiv jedne limitirane ekipe poput Keea. 

 

slazem se ali opet je i cinjenica da bucksi imaju bas dobre defanzivce poziciono bas tamo gde treba za sunse. 

 

steta za sunse igrali su sjajan plej of do finala, to sam bas gledao redovno. ovde su naleteli na najboljeg igraca na terenu i makar jednako dobru ekipu. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Da se ne lazemo, ozbiljan je choke izgubiti 4 vezane tekme protiv jedne ekipe poput Keea. 

Slazem se, ujednacene ekipe ali izgubiti 4 vezane je bas ozbiljan choke. Armani prodao.

 

Sad citam CP3 jedini igrac u istoriji koji je izgubio 4 puta posle vodjstva 2-0 u seriji. Tu je i Blejče Grifinče sa 3

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Ta'veren said:

Sanjao sam da nas je Midlton dobio u finalu OI.

 

I to u dresu Nigerije.

 

Ako verujes, posle ko zna koliko vremena setim se i ja jutros nocasnjeg sna, isto NBA related - ja se upoznao pitaj boga kako sa Lillardovom zenom (mislim da on i nije ozenjen irl, ali nebitno za snovidjenja, niti znam kako uopste izgleda, u snu je bila naravno 10/10) i kao blejimo mi tamo, ovamo, ovo, ono, i ja kao skapiram da pocinje da mi se dja i stvaraju mi se moralne dileme, sta da radim, bi li joj rekao ili ne, ono bas ozbiljna muka. A na sve to kao razmisljam, pa ja ne znam licno Damiana, a nemamo ni zajednicke prijatelje, kako da ispeglam... 

 

  • Like 1
  • Thanks 2
  • Ha-ha 17
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Da se ne lazemo, ozbiljan je choke izgubiti 4 vezane tekme protiv jedne limitirane ekipe poput Keea. 

 Da mi je neko rekao da je Finix izgubio 4 zaredom prvo sto bi mi palo na pamet da su Booker i Cp3 zasrali sve.

 

Mada kada se gleda iz ove perspektive osim sto su neke kljucne posede kao procerdali oni su svoje odradili 110%.

 

Vise je puklo u toj osovini Bridges-Crowder-Ayton i naravno nedostatak Ace trice u strucnom stabu...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, gggggggg said:

finale je trebalo biti brooklyn - clippers. ovako je bar sledeca najbolja ekipa uzela titulu i druga najbolja ekipa istoka. bolje tako nego sunsi koji nisu ni u top3 na zapadu kada su svi zdravi.

Smesne tvrdnje, pa bili su prvi posle regularnog dela. Bruklin je uzeo tim gde su svi manje vise povredjeni u toku sezone...O Klipersima necu pricati, dok ne sutnu onog levata Beverlija,nista uraditi nece.  Zapad je po meni dosta ujednacen i sitne su tu razlike, bas u tim povredama.

 

Nijedan supertim ne osvoji nista u prvoj sezoni. Prosto ne moze samo ih skupis i ajde da roljamo. Ipak je kosarka timski sport,a ne skup individualaca, a ljudi koji godinama prate istu jos to ne mogu da dohvate.

 

Liga je extremno ujednacena posle silaska GSW sa trona,ocekujem poslednji pucanj GSW za sledecu sezonu i verujem da ce ici na visoko i ocekujem od njih bas puno.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, gggggggg said:

finale je trebalo biti brooklyn - clippers. ovako je bar sledeca najbolja ekipa uzela titulu i druga najbolja ekipa istoka. bolje tako nego sunsi koji nisu ni u top3 na zapadu kada su svi zdravi.

 

Ne

 

Kavaj gusi Klipersi, ne bi ni prosli Jutu u drugoj rundi. Proigrali su od kako je on u autu. Do njega je tu najvise. Jasno je da bez superstara ne mogu do titule, ali dosta tu mora da se menja i on mora da menja svoj stav, inace samo gubi vreme.

 

Meni vise zao sto smo uskraceni finalne serije Juta-Finiks.

 

S obzirom sta sve rade Bruklin i Lejkersi od novembra pa do buyouta, a iscurele insajderske informacije u vezi trejda Bogdana i to kao samo moze da se desi Milvokiju, titula je definitivno zavrsila na pravoj adresi. Da ne spominjem kako se o Janisu u proslosti pricalo samo u negativnom smislu i to kada su ispadali iz PO. Stvara se pritisak da napusti Viskonsin. Ovo je jedna od retkih pobeda malih timova.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Devil In My Pants said:

Smesne tvrdnje, pa bili su prvi posle regularnog dela.

 

ko je bio prvi? 

 

6 minutes ago, Ta'veren said:

 

Ne

 

Kavaj gusi Klipersi, ne bi ni prosli Jutu u drugoj rundi. Proigrali su od kako je on u autu. Do njega je tu najvise. Jasno je da bez superstara ne mogu do titule, ali dosta tu mora da se menja i on mora da menja svoj stav, inace samo gubi vreme.

 

S obzirom sta sve rade Bruklin i Lejkersi od novembra pa do buyouta, a iscurele insajderske informacije u vezi trejda Bogdana i to kao samo moze da se desi Milvokiju, titula je definitivno zavrsila na pravoj adresi. Da ne spominjem kako se o Janisu u proslosti pricalo samo u negativnom smislu i to kada su ispadali iz PO. Stvara se pritisak da napusti Viskonsin. Ovo je jedna od retkih pobeda malih timova.

 

da, da. igrali su najbolje kako je playoff prolazio, a george bio jedan od najboljih igraca u playoffu, uz leonarda koji je do povrede bio posle duranta sveukupno najbolji. 

 

vec sam se pripremio da izkvotujem po desetak postova od pre neki dan gde se doncic stavljao iznad antetokounmpa i gde se grk stavljao u istu recenicu sa gobertom. svakako mi nije zao sto su uzeli, cak mi ekstremno drago zbog antetokounmpa i pogotovo holidaya ali realno govoreci nisu bili najbolji. 

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

 

Ako verujes, posle ko zna koliko vremena setim se i ja jutros nocasnjeg sna, isto NBA related - ja se upoznao pitaj boga kako sa Lillardovom zenom (mislim da on i nije ozenjen irl, ali nebitno za snovidjenja, niti znam kako uopste izgleda, u snu je bila naravno 10/10) i kao blejimo mi tamo, ovamo, ovo, ono, i ja kao skapiram da pocinje da mi se dja i stvaraju mi se moralne dileme, sta da radim, bi li joj rekao ili ne, ono bas ozbiljna muka. A na sve to kao razmisljam, pa ja ne znam licno Damiana, a nemamo ni zajednicke prijatelje, kako da ispeglam... 

 

 

Ima verenicu. 😄  Kakvi snovi jbt. 😄 

 

5 minutes ago, gggggggg said:

 

ko je bio prvi? 

 

 

da, da. igrali su najbolje kako je playoff prolazio, a george bio jedan od najboljih igraca u playoffu, uz leonarda koji je do povrede bio posle duranta sveukupno najbolji. 

 

vec sam se pripremio da izkvotujem po desetak postova od pre neki dan gde se doncic stavljao iznad antetokounmpa i gde se grk stavljao u istu recenicu sa gobertom. svakako mi nije zao sto su uzeli, cak mi ekstremno drago zbog antetokounmpa i pogotovo holidaya ali realno govoreci nisu bili najbolji. 

 

Vadi quote, šta čekaš? 😛  

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...