Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

35 minutes ago, freethrow said:

 

Nikako. Imidž kluba bi bio uništen, dobici trenutni i sumnjivi. Radije ćemo da ne budemo konkurentni, ali Stefa i Kleja ne damo. Za Drejmonda nisam siguran, on nije brat prskač, ali je bio pre par godina jako dobar i bitan igrač.

 

Prilicno sam siguran da bi FO Ratnika postupio 100% suprotno, samo da znaju da im je Harden dostupan.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, freethrow said:

 

Nikako. Imidž kluba bi bio uništen, dobici trenutni i sumnjivi. Radije ćemo da ne budemo konkurentni, ali Stefa i Kleja ne damo. Za Drejmonda nisam siguran, on nije brat prskač, ali je bio pre par godina jako dobar i bitan igrač.

 

i ja tako mislim. da je neka druga fransiza u pitanju ili warriorsi bez svih titula, mozda bi i uradili ovako nesto. sada nema sanse.

 

 

---

 

 

 

Spoiler

DeMarcus Cousins on gaining chemistry with James Harden and John Wall: "Having more time together in the gym. Obviously James has just joined the team so a lot of things were kind of on the fly last night. Our IQs alone fix a lot of problems."

 

Link to comment
Share on other sites

Kakav medijski spotlight su Lejkersi. Hteo da saznam nesto o onom Horton-Tuckeru, a ono vec izbaceno na desetine YT klipova, clanaka po portalima, izjava i tejkova raznih nba njuski, opsti hajp i svrsavanje. 

Ali bez zezanja, ono sto sam video deluje nestvarno dobro. Momak deluje kao zver u nastajanju. Fizicki je brutalan, albatros wingspan, ramena kao u medveda, sake kao lopate, atleta, pici odbranu, a u napadu raznovrstan, ima i handle, moze jako za tri, do samog kraja, a i postuje saigrace. Kakav ubod jebote, deluje kao mini Kawhi. Potencijalno najbolji potez Lejkersa posle AD trejda.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Milos 3.14 said:

 

Klej za Hardena nikad ni glava za glavu, a ne još dodatni aseti. 

 

iskreno, ne vidim niti jedan razlog zbog kojeg bi rocketsi uzeli klaya za hardena, taman i kada bi dubsi u nekom paralelnom univerzumu hteli, osim da ne dobiju brda nekih pikova, wisemana i to samo ako valja

 

dve tako grdne povrede jedna za drugom nisu šala, pogotovo u 30oj godini. nadam se da će se vratiti i verujem da će u napadu imati sličan učinak (mada će to biti cca 800 dana pauze u najboljem slučaju) ali teško da će moći da zadrži približan nivo u odbrani. videli smo već neke igrače kako su defanzivno propali nakon jedne takve povrede, wes matthews mi pada na pamet.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Nije da ja znam nesto mnogo bolje basket, nego Uini, ali mislim da bi Kleja prihvatili oberucke i bez pikova. Svakako je bolje i on, nego da im dodje Levert i Spenser.

 

Hjuston ne shvata da nije u poziciji da bira.

 

Jos jednom, superstarovi drze ovu ligu, a vlasnik moze samo da se slika.

Link to comment
Share on other sites

Usporice, to je definitivno, ali mu igra nece pasti nesto specijalno, pre svega zbog stila igre. On covek ima karijernih 42% za 3

 

Plus je covek unikat, savrseno komplentaran svakom ol staru koji voli da bolhendluje, a kamoli kada je to jedan Vol.

 

Ja kazem da je to covek ispred svog vremena, i da je to buducnost kosarke, sto vise poena sa sto manje kontakta.

 

edit: sa loptom

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Anton Chigurh said:

Kakav medijski spotlight su Lejkersi. Hteo da saznam nesto o onom Horton-Tuckeru, a ono vec izbaceno na desetine YT klipova, clanaka po portalima, izjava i tejkova raznih nba njuski, opsti hajp i svrsavanje. 

Ali bez zezanja, ono sto sam video deluje nestvarno dobro. Momak deluje kao zver u nastajanju. Fizicki je brutalan, albatros wingspan, ramena kao u medveda, sake kao lopate, atleta, pici odbranu, a u napadu raznovrstan, ima i handle, moze jako za tri, do samog kraja, a i postuje saigrace. Kakav ubod jebote, deluje kao mini Kawhi. Potencijalno najbolji potez Lejkersa posle AD trejda.

I mene je baš impresionirao, kakav ubod. Ali ajde, još je preseason, videćemo da li će to da prenese u regularnu sezonu.

 

U svakom slučaju, treba čudo da se desi da Lejkersi ne osvoje i ove sezone. Baš su jaki 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Sto se tice buducnosti kosarke, licno bih voleo da vidim u neko skorije vreme da se pojavi trener koji bi probao da implementira igru bez pikova, po cistom pass&cut modelu, da vidimo moze li se tako maksimizovati korist iz ovih trendova positionless, share the ball kosarke, te sto vise suta za 3 i averzije prema izolacijama. Meni se cini da bi moglo, ali pitanje je ko bi bio dovoljno hrabar da tako nesto pokusa.

Link to comment
Share on other sites

što više šuta za tri po meni niti je rešenje, niti izvodljivo ako nemaš superb posadu na tu temu. trica je dobar sluga ali loš gospodar, valjda smo to do sada videli

 

za ostalo se slažem, osim što će iso uvek imati svoje mesto u finišu, kada su sve poželjne opcije zatvorene, okrećeš se tom famoznom franchise playeru kojeg plaćaš 25-45 milki između ostalog i zbog toga

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Sto se tice buducnosti kosarke, licno bih voleo da vidim u neko skorije vreme da se pojavi trener koji bi probao da implementira igru bez pikova, po cistom pass&cut modelu, da vidimo moze li se tako maksimizovati korist iz ovih trendova positionless, share the ball kosarke, te sto vise suta za 3 i averzije prema izolacijama. Meni se cini da bi moglo, ali pitanje je ko bi bio dovoljno hrabar da tako nesto pokusa.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, SteveFrancis#3 said:

Sto se tice buducnosti kosarke, licno bih voleo da vidim u neko skorije vreme da se pojavi trener koji bi probao da implementira igru bez pikova, po cistom pass&cut modelu, da vidimo moze li se tako maksimizovati korist iz ovih trendova positionless, share the ball kosarke, te sto vise suta za 3 i averzije prema izolacijama. Meni se cini da bi moglo, ali pitanje je ko bi bio dovoljno hrabar da tako nesto pokusa

valjda cemo takvu ekipu i trenera jednom doziveti da vidimo. :classic_biggrin:

tenor.gif?itemid=5552175

Edited by riviera
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Anton Chigurh said:

Kakav medijski spotlight su Lejkersi. Hteo da saznam nesto o onom Horton-Tuckeru, a ono vec izbaceno na desetine YT klipova, clanaka po portalima, izjava i tejkova raznih nba njuski, opsti hajp i svrsavanje. 

Ali bez zezanja, ono sto sam video deluje nestvarno dobro. Momak deluje kao zver u nastajanju. Fizicki je brutalan, albatros wingspan, ramena kao u medveda, sake kao lopate, atleta, pici odbranu, a u napadu raznovrstan, ima i handle, moze jako za tri, do samog kraja, a i postuje saigrace. Kakav ubod jebote, deluje kao mini Kawhi. Potencijalno najbolji potez Lejkersa posle AD trejda.

dva reda zuba: red zlatnih, red obicnih. elegantan ko vampir.

Link to comment
Share on other sites

Mnogo se vi neki vodite emocijama. Harden je bolji i kompletniji igrac od Kleja i pre njegove prve povrede.

 

Druga stvar je sto je ljudim iritantniji zbog svih informacija koje o njemu stalno izlaze, kao i zbog toga sto je njegov stil igre slabo pogodan i komplementaran za vecinu drugih superstarova koji nisu C ili PF.

 

Da ne pricam o mitu po kojem on ne igra odbranu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...