Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

20 hours ago, Miki28 said:

Evo i mi smo imali Lebrona pa neulazak u plejof, titula i ispadanje u 1 rundi za ove 3 sezone druzenja @delgado miljenika i najvece fransize u NBA. 

 

Nazalost, 2 najteze povrede Kinga u karijeri su ga zadesile u 1&3 sezoni... Ali i prve sezone da smo usli, realnost je bilo ispadanje u 1R. Ove sezone nas je samo zdravlje delilo od borbe za vrh, 'samo' jer jbg danas je stvarno zdravlje najbitnije, best ability -> avaliability, nije fraza..

 

20 hours ago, Chaos Is Me said:

Tyronea "aight" Luea ne mogu da shvatim ozbiljno sve i da je suvi genijalac u pitanju. Jednostavno ima tu teleću facu, koja posebno dominira kad kola krenu nizbrdo. Verovatno je ovako dobar dećko i ortak, igrači ga vole.

 

Lue je majstor svog posla. Jeste da mu se ljudi podsmevaju zbog Iversonovog stepovera i dan danas, i da mu osporavaju trenersku 'licencu' , imao LeBrona, ali pogledajmo plejof Lua -> uzima titulu 2016, preokrece 1-3, potom 2017. dominantno dolazi do finala iako je bilo stekanja tokom sezone, i jbg gubi od najdominantnijeg tima danasnjice koji je prosao kroz zapad bez poraza.

 

  Vrhunac Luove trenerske karijere mi je 17/18 plejof kad smo bili u ozbiljnom kurcu u regularnoj i zavrsili kao PETI, i tu nam bukvalno nije davao sanse protiv TOR u 2R, koji su odigrali neverovatnu regularnu sezonu.... I usledila je metlica. 7 tekmi protiv Indiane, konstantno gubljenje u seriji protiv Bostona i prolazak u veliko finale gde smo imali sansu da na krilima Kingovog najboljeg plejofa ikad dodjemo do prve tekme da je Hill malo vise imao muda i da JR nije imbecil. Lue je konstantno mesao postave, Clarksona je klupirao, Jeffa Greena instalirao, protiv INdiane je Trishu benchovao, pa ga je ubacio u G7 kao inzenadjenje i tu je doneo dobru energiju. Rotirao je bekove, davao sansu i Korvelieru, a cak je i od mrtvog Lava izvukao sjajnu partiju u G1 protiv Raptorsa, koju smo dobili u OT.

 

  Lue je prakticno dosegao max u svoja prva tri plejofa, kolko god imao jak tim i LeBrona. Potom je bio pomocnik u LAC (kao pre toga u CLE) i evo sad je dobio da samostalno vodi ekipu, lagano je maskirao brojne izostanke Kawhija, PG-a i ostalih, i sada u plejofu je uspeo ponovo da iz konstantnog minusa u G7 prodje -> dakle plejof Lu za sada ima 4 dobiena gejm svena. Stoji da sada vodi prejaku ekipu i sve to, al jbg, Dallas nije naivan, pokazao je to Donchara prosle godine, al' letonska mocuga je opet prodala.

 

 Stvarno mislim da je Lue buducnost nba coachinga jer ima jako dobar odnos sa igracima, sprema utakmice, uvek je imao dobre akcije iz tajmauta za sutere, prilagodjava se i nije zadrt kao Budak ili Konjoglavi BoJack Horseman. Budak se vec koju sezonu za redom blamira u PO.... 

 

  

 

19 hours ago, SteveFrancis#3 said:

Setite se gde je bio Dallas 2011e...

 

  E kad se tad nisam ubio, sacekacu da King zavrsi karijeru pa da se onda koknem 😄  

 

-----------------

 

 INace, doneo sam odluku, moj tim za koji navijam do kraja plejofa jeeee PHOENIX SUNS

 

 u skladu s tim updajteovacu avatar.

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Najvise mi odgovara da Sunsi osvoje. Nikako mi ne odgovara da osvoje BKN/LAC jer u tom slucaju raste br. titula na kontu Kawhija ili Duranta.

CP je ionako stari majstor i ako neko zasluzuje trofej, to je on. I najmanje bi ostetio Bronov legasi u smislu poredjenja sa igracima danasnjice. Mi izgubili osakaceni od sampiona -> daj sta das. Sunsi imaju 3 allstar klase u vidu CP-a koji se zalecio, Devina i Pumice, i masu dobrih sutera/defanzivaca -> Kal, Jae, Cam, a moze opasno da isere Pejna...  Ipak nam nisu dali sansu od kad se Dejvis sjebao, one-sided serija od te povrede i drugog poluvremena G4....

 

  Navijaci Sunsa, kako vam se svidja moj novi avatar ? 😄  

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Jokić o Ayton-u:

 

Quote

"Veoma ga cenim, pre svega kao osobu. Uvek razgovaramo na terenu, odličan je momak. Najbolji je po procentu šuta u celoj ligi i retko promašuje. Zna šta treba da radi i to čini na veoma visokom nivou na obe strane terena. Želi da napreduje i mislim da ne možete da poželite da neko ima bolji mentalitet od njega“

 

Spavaš li mirno, @SteveFrancis#3 ?

 

Link to comment
Share on other sites

Durent se vratio da pokaže ko je najbolji igrač generacije. Nije opao uopšte nakon povrede. I dalje je to nezaustavljiva skorerska mašina. Kajri je bomba kao 2-3 igrač ekipe. Imaju i dovoljno korisnog pomoćnog osoblja. Heris je jedan od najboljih šutera u ligi i dovoljno je inteligentan igrač. Braun se fino uklopio, koristi dobro prostor koji mu ostaje, radi i dosta nekih sitnih stvari na terenu. Ima čak koristi i od ove ojađene verzije Grifina.

Edited by Betolingar Misdongard
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam cemu ova promisljanja o nekoj superiornosti Sunsa, da Denver ima Mareja, pregazili bi Sunse kao svinja masan dzak u plitkom potoku.

Doslovno bi Sunsi morali igrati preuzimanja 48 minuta, a MVP bi samo dijelio lopte kao na tacni.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Betolingar Misdongard said:

Sjetih se sad jednog legendarnog posta sa starog foruma. Neki lik je pisao da je za vrijeme boravka u srednjoj školi redovno pratio NBA cijelu večer, i nakon toga odspava po ure i ode u školu.

 

To sam ja verovatno bio. Posto ovo spada u moj opis 1 kroz 1. 😂

 

Za 12 godina osnovne i srednje u zivotu u Svilajncu nisam isao u drugu smenu. Uvek samo prva. I nekako sam usao u taj nocni rezim pogotovo u srednjoj i odgovarao mi. Dovoljno odspavati 2 sata da se izgura skola i onda kuntanje do 7,8 uvece i tako u krug. 😁 

 

Medjutim kad sam upisao fax 2014. polako sam to bataljivao jer od ovih skorijih godina regularna sezona postaje sve revijalnija pa sam izgubio i interesovanje da gledam po 100+ tekmi u sezoni. Samo PO. I spram toga ove tekme u 04:30 su top. Ispratis drugo poluvreme samo tako.

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Betolingar Misdongard said:

Durent se vratio da pokaže ko je najbolji igrač generacije. Nije opao uopšte nakon povrede. I dalje je to nezaustavljiva skorerska mašina. Kajri je bomba kao 2-3 igrač ekipe. Imaju i dovoljno korisnog pomoćnog osoblja. Heris je jedan od najboljih šutera u ligi i dovoljno je inteligentan igrač. Braun se fino uklopio, koristi dobro prostor koji mu ostaje, radi i dosta nekih sitnih stvari na terenu. Ima čak koristi i od ove ojađene verzije Grifina.

Mozda i najbolji napadac ikada, cheat code. Od dolaska u GS je postao i brutalan 2way igrac. Kako to sve lagano izgleda kad trpa

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...