Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Dalas je se kockao sa Porzingisom, nije ispalo kako treba i ok, nije to ni toliki problem. Jeste njegov ugovor veliki, ali svi drugi su trejdbl, a Luka je još par godina na minimalnu. Mislim da imaju šanse i u FA da pokupe nekog u naredne dve godine, tako da biće oni ok.

Link to comment
Share on other sites

Dalas je odradio dva rizicna poteza od kojih je jedan upalio, trejd za Luku na draftu i trejd za Kristapsa. Zaboravljate gde je bio Dalas pre ovih poteza. Dobili su Luku za narednih 15 godina.

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, John Dies at the End said:

 

Ne ne ne ... LbRonZ je uspeo prvi u istoriji NBA da osvoji titulu kao igrac-trener :classic_biggrin:

 

LeBron nema vremena da se bavi odbranom van svog vidokruga, tako da nije trener.

 

Moze da probije petoricu, ali ne moze sam da zaustavi petoricu.:default_coffee:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Po prognozi forumasa najneizvejesniji meč drugog kruga je Phoenix -Denver. 48%:52%. Vidjet ćemo još za Utah i LA Clipperse posto ih je tek nekoliko prognoziralo do sada.

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

Nisam ocekivao da ce Embid da odigra prvu tekmu, prognozirao bih malo drugacije.😄

 

Ja sam skoro ceo play-in propustio i ovo mi je za sada vrhunac. 17to mesto u prvoj sezoni, mislio sam da cu ponovo da imam spor start pa cu da skacem u narednim rundama.

 

Sve bih isto prognozirao, Portland me sjebo ali nema veze.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Ta'veren said:

Nisam ocekivao da ce Embid da odigra prvu tekmu, prognozirao bih malo drugacije.😄

 

Ja sam skoro ceo play-in propustio i ovo mi je za sada vrhunac. 17to mesto u prvoj sezoni, mislio sam da cu ponovo da imam spor start pa cu da skacem u narednim rundama.

 

Sve bih isto prognozirao, Portland me sjebo ali nema veze.

I ja fulao Portland ali i Knickse na koje sam baš ono navijački odigrao. Mislio sam da će Portlandov backcourt biti dovoljno jak za prolaz ali nije. Kapa dole za Denver.

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Crni said:

U svom zivotu nisam nikada video lepsi dres od ovog crnog Sunsovog. To je najvece savrsenstvo. 

U tom dresu sam prvi put ugledao Barkleya 93/94 i on je u stvari najveći razlog zašto sam do dan danas die hard Suns' navijač.

  • Like 3
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Alex_Serbia said:

A ja zbog njega od 1997. navijac Roketsa. Opasan je taj Barkli 😁

Za mene do dan danas najdraži igrač koji je igrao za Sunse. Obožavao sam i Kida ali Čarli je bez premca

Edited by bodo
  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Miki28 said:

Evo i mi smo imali Lebrona pa neulazak u plejof, titula i ispadanje u 1 rundi za ove 3 sezone druzenja @delgado miljenika i najvece fransize u NBA. 

 

Мики, не зезај.

Леброн је зашао у године и нормално је да не може да буде звер каква је до скоро био. Нико не може против времена које све нагриза. И ово што сада пружа је добро, ако се узме у обзир и годиште и потрошња коју је имао у каријери.

Неко брже "пропадне", неко спорије, али сви ће, временом, у мировину.

Лично преферирам другачији тип играча, али за Брона и оно што је урадио/ ради имам велико поштовање.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...