Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

23 minutes ago, delgado said:

Pozz ljudi

 

Imao sam zanimljiv dan juce -> prvo umalo da se pobijem sa zetom, a posle sam kasnije sam pretio babi od najboljeg drugara gde cesto provodim vreme koja me je terala u 22h da cu joj spaliti i kucu i dvoriste. Nije mi bas lako od kad je King ispao, ali borim se.

Sunca suše JEZERO.
Močvara or jezero, suuuuuuuuuuuši

  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, delgado said:

Pozz ljudi

 

Imao sam zanimljiv dan juce -> prvo umalo da se pobijem sa zetom, a posle sam kasnije sam pretio babi od najboljeg drugara gde cesto provodim vreme koja me je terala u 22h da cu joj spaliti i kucu i dvoriste. Nije mi bas lako od kad je King ispao, ali borim se.

 

Ne sikiraj mi se kompa jebacemo ih dogodine sve redom i to bez vazelina. Ove godine su nas samo povrede zaustavile na putu ka back to back. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, delgado said:

Pozz ljudi

 

Imao sam zanimljiv dan juce -> prvo umalo da se pobijem sa zetom, a posle sam kasnije sam pretio babi od najboljeg drugara gde cesto provodim vreme koja me je terala u 22h da cu joj spaliti i kucu i dvoriste. Nije mi bas lako od kad je King ispao, ali borim se.

spali kucku prokleta bila.

 

dok se ne stabilizujemo mogli bi i mi malo kao lebron.

 

197071888_4019869598067783_3773511198721

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Moraju Lejkeri da ciljaju jako visoko i da dovedu trecu zvezdu. 3 pika prve runde i gomilu igraca. Ne mogu Bron i AD sami da iznesu sezonu bez odmaranja. Lejkeri imaju jos dve sezone da iskoriste Brona kako znaju i umeju, treca i ujedno poslednja ce biti sa sinom u nekom drugom klubu.

Link to comment
Share on other sites

Pa sve ce se to manje vise vratiti kada budu hteli da trejduju AD i tog 3 AS i okrenu se tank modu. AD je decko mlad, nista manju cenu nece imati ni za  5-6 godina.

 

Sada je bitno biti sampion, a da budem iskren, nisam verovao da bi Lejkeri bili sampioni i da nije bilo povreda, jer je Bruklin naprosto prejak. Oni su bez Hardena lagano dobili galvnog izazivaca na istoku, Milvoki.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Drakaris said:

Pa sve ce se to manje vise vratiti kada budu hteli da trejduju AD i tog 3 AS i okrenu se tank modu. AD je decko mlad, nista manju cenu nece imati ni za  5-6 godina.

 

Sada je bitno biti sampion, a da budem iskren, nisam verovao da bi Lejkeri bili sampioni i da nije bilo povreda, jer je Bruklin naprosto prejak. Oni su bez Hardena lagano dobili galvnog izazivaca na istoku, Milvoki.

Pises kao da su dobili seriju a ne da vode 1:0...

Link to comment
Share on other sites

Dobar dan samo Doku Riversu, so called hof treneru. Kakva je to promaja, kad vidim onaj pogled blentavi sa otvorenim ustima odusevim se.

 

Uzecemo im bar jos 2 tekme, a moguce i proci jer je ekipa poslozena mnogo smislenije nego kod ovog degenerika. Ajde sto je isao sut, ali sto lik drzi Grina na Traeu i sto vadi 3 najbolja igraca u isto vreme. 

Embid je strvina, iako sam mislio da ce Kapela bolje da mu parira, tesko ce to ici ocigledno. Ipak, mislim da je samo pitanje kada ce se opet povrediti ili obnoviti neku povredu. Onaj sou sa triple h na pocetku i bacanje od srece za kos na -25 necu ni da komentarisem.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Lu je jedna krpa obicna, jako malo zna o trenerskom poslu ali svakako uvek to biram pre recimo Budaka i Doca koji su dobri treneri za neku kulturu, znaju da postave stvari na pravo mesto i sve ali zato kad dodje play off, taj tvrodoglavi pristup stvarima od kojeg mi se povraca.

 

Preveliki ego da bi promenili bilo sta, jeste prva utakmica u seriji ali je konjoglav juce prvo dozvolio da se Young zagreje preko granice usijanja, onda lagano nastavlja sa rotacijama iz regularne sezone, kao nema mestu panici iako klizis u rupu od 30 poena. 

 

Budak nije 3 godine u stanju da shvati da kad se skupi sve u seriji gde odlucuju sitnice da Janis mora da igra full time centra, smesno ga je lako cuvati ako imas personel kao sto je to slucaj sa Bruklinom, prosle godine Majamijem ili Torontom itd... 

 

Nije kosarka sport gde je primarna ideja dase Janis zatrci u stilu Mbapea , gurne loptu u desno i pretrci cuvara....

Edited by LordOfTerror
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ne razumem odjednom ovaj hejt prema lueu. prilagodjavao se iz utakmicu u utakmicu i tako su pobedili clippersi. bili 0-2 i 20 razlike dole u prvoj cetvrtini trece utakmice i vratili se iz toga. ono za sta ga treba kritikovati je da su zestoko potcenili dallas pre serije.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Pesimistican sam po pitanju sansi Dalasa i u narednim godinama. Jasno je da je najveci problem Pozringis, cijih 99 miliona u naredne 3 godine nece biti moguce trejdovati bez pikova, a pikovi su iskorisceni da bi se on doveo u Dalas. Povrede su ga totalno upropastile, danas je to los starter na NBA nivou. Ovog leta na naplatu dolazi Hardaway i nemam nikakvu sumnju da ce se Mavsi zakopati i dati ozbiljan ugovor ovom Clarksonu zajebanog izgleda posto zna da se spusti u defanzivni stav ali ne i da ostane u istom. Veliki problem je nedostatak trade assetsa, tu su jos 20mil za powella u naredne dve godine, JRich bi nakon ovog raspada bio lud da ne pokupi 12mil za sledecu sezonu, Kleber ima jos 9mil u sledecoj godini... 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...