Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Just now, LordOfTerror said:

Kao neko ko je smatrao da Fila nije prosla toliko lose u Curry-Richardson trejdu mora da kazem da ni u snu nisam ovo ocekivao.

 

Onako ispod radara verovatno najveci fail od svih trejdova ove sezone, mislim da bi Dallas sa njim umesto ove ojebine Richardsona barem ovu seriju dobio.

 

Mislim da bi Karlajl lakse uklopio u sistem i vise koristi imao od nekog Mladjana nego Simmonsa/Ronda...

Da da, ovo smo prevideli skroz, kakva je krsina danas bio JRich, uzasna glava.

 

Mislim da je jedino Burke bio gori od njega na terenu.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Luka ipak malo drugacije dominira, i neophodno je da lopta vise vremena bude kod njega. Mislim da bi mu samo jedan sekundarni kreator nivoa Bogdana napravio ogromnu razliku i da bi lagano prosli ove Kliperse da je imao takvog igraca uz sebe. Ovako on posalje odlican pas iz udvajanja ali ovi sarlatani sa zalepljenim prstima ne mogu nista korisno da urade.

Ili da ga dopune igračima tipa Klarkson koji će odlično prangijati iz svih pozicija koje im namesti. :classic_biggrin:

 

Šalu na stanu, kad si već pomenuo Atlantu, pored tog sekundarnog kreatora (a tu je i Huerter), oni imaju osovinu tima, uklopili su se sa Trejom, deluju skladno, čak i kad im igra deluje kao kaubojština. Ovi izgledaju kao da su na Vi sa Lukom, u velikoj su neravnoteži. Luka, iako od tinejdž dana nosi oreol ali i teret svetskog čuda, ume da se skapira sa nekim kvalitetnim, kao sa Dragićem onomad u reprezentaciji. Tad ne deluje da igra kao da je lično doneo loptu.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Jes bilo pre par godina, ali je Doncic i u Realu i za Sloveniju kad je igrao pokazao da ne mora lopta da uvek bude kod njega.

 

Ali jebiga, treba da taj kod koga je lopta ume nesto i da uradi sa njom, a ovi mucenici iz Dalasa bas i ne umeju.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, SteveFrancis#3 said:

Izvuinices, ali ja sam precednik Trae fan kluba (since 2017), a Brogdon je prvi podprecednik

A šta sam ja, jel sam se džabe šibao sa Uinijem kada sam tvrdio da je Young bolji igrač od Francuskog lepotana iz Knicks-a?!

Link to comment
Share on other sites

Realno su Clippersi bas odradili Dalas.

 

Mislim da bi obrisali patos sa Portlandom, Denver bi takodje prosli. 

 

Nema sanse da bi Karlajl dozvolio da ga izbaci Jokic sa gomilom Magzi Bogzova u bekovskoj liniji. 

 

Ovo im je stvarno bio match up iz pakla.

Link to comment
Share on other sites

batum jebote, ja sam mislio da je on zavrsio svoje i da je njegovo dovodjenje bilo cisto onako da bude telo kao cousins ali covek igra kao u najboljim danima. jos kada bi se ibaka nekako oporavio, coveka svi zaboravili da je povredjen a on starter.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Ma to je kasno ako nisi jurio 480p strimove da gledas dok je igrao za Soonerse.

Nisam morao, bilo je na ESPN-u :classic_biggrin:

 

46 minutes ago, mr clutch said:

Ti budi u ulozi Dragana Jakovljevica. Tvoje zasluge pripisali sebi

 

 

Edited by Darko
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Boban ponovo dokazao da bi mogao da igra takmicarsku kosarku 20-25 minuta kako oces, ali nema ko da ga koristi. Cuj slaba odbrana, ne moze bez faula, u ekipi koja ne moze inace stolicu da sacuva, Boban najveci problem po automatizmu.

 

A Luka je majstor i tek ce to dokazati. U ekipi u kojoj je bukvalno Boban drugi igrac po osecaju za plejmejking, tesko da moze da igra bolje i drugacije.

  • Like 1
  • Love 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

marjanovic je bio uzasan u odbrani i radili su sta su hteli oko njega. neverovatno je spor i nepokretan, ne moze ni kao 230cm visok da stiti obruc. 

dobio je ove minute samo zato sto kleber vuce povredu i nije skroz spreman. da je bio zdrav, dallas bi mozda i pobedio. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Meščini da najveću borbu vodiš protiv svojih saboraca Sunašaca. :classic_biggrin:

 

Baš dobar šamar Atlante Fili. Jesu se na kraju malo neiskusno uplašili pobede (predugo je trajala utakmica za njih) ali su uglavnom dosta dobro kontrolisali vođstvo. Neka se zakuva malo, ali očekujem da će se Fila presabrati i dozvoliti im max još jednu pobedu u seriji, pod uslovom da Embiid ostane čitav. U svakom slučaju, osvežavajuće je videti ovako nejebavajući stav sa pokrićem, prvo prema Medisonu a zatim prema prvom sa istoka u RS.

 

edit: 

Mislim da će serija UTA-LAC biti mnogo neizvesnija nego da je prošao Dalas. Cenim da bi ih Juta počistila. 

 

Od prošlogodišnjih polufinalista konferencija sada su tu samo Milvoki, Denver i jedva Klipersi. Denver jedini od finalista konferencija. Kakvo tumbanje za nepunih godinu dana.

Edited by Barkley#34
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, gggggggg said:

marjanovic je bio uzasan u odbrani i radili su sta su hteli oko njega. neverovatno je spor i nepokretan, ne moze ni kao 230cm visok da stiti obruc. 

dobio je ove minute samo zato sto kleber vuce povredu i nije skroz spreman. da je bio zdrav, dallas bi mozda i pobedio. 

Sto posto. I da je to tacno, inace Dalas nema tih problema sa drugom banderom. Boban bar ne bezi od kontakta kao doticni.

Edited by McLeod
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Haha, čitam i ne verujem u vezi ovih kritika na račun Luke. Moš misliti sramote, ispali od Clippersa u 7 uz njegove antologijske partije dok je pravio na majmune jednog Kawhia i Georga redovno. Sa druge strane se hejluje floppy leprikon koji je izbacio takve veličine poput Reggie Bullocka u startnoj postavi, a čim su malo Sixersi stisli (čitaj stavili Thybulla na njega umesto raspalog Greena) iskontrolisali su ga bez problema i naterali na izgubljene lopte. Dobar je Trae, da se razumemo, ali Luka je whole new level. Sinoć je debelo podbacio Brunson koji je taj drugi kreator u Mavsima, uz slab učinak svih ostalih osim DFS i Boubena koga je opet leš Batuma solidno držao a stigao i da se podmladi pored njega. Slažem se da je trejd Setha za Richardsona ispao neviđen fejl Mavsa, ko bi to mogao očekivati. 

 

Ovde se mišljenje menja od utakmice do utakmice, do pre par dana i Kawhi je bio precenjen, haha. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Sinoć je Luka sabio prvo poluvreme, ali šta to vredi kada Dalas igra sa dva nepokretna visoka neku smešnu alibi zonu koja je poslužila da se raspucaju i drugopozivci Klipana, a ako i ne bi opalili trojku, šetali su se lagano do obruča. Batum igrao tako da je Džordan već napisao tužbu za lopovluk, Moris šutirao kao da je na treningu, a onda ih je krajem treće i mrtvi Kenard natrpao. Mene bilo blam, do or die tekma, a intenziteta nigde. Respekt za Fini Smita, jedini je uz Luku poginuo.

 

Što se prve tekme tiče, Dok na momente stvarno ima jako upitne odluke, blago rečeno. Petorka bez startera koja je u jednom trenutku u 2/4 bila na parketu je za anale, dobro da Atlanta nije otišla na 30+ razlike. Onda malo rukometnog presinga i udvajanja na kraju gde su i sudije pustile svašta, mislim da će to dosta pomoći Atlanti i bolje je za njih što su ovako dobili, nego da je ostao blowout. Ipak, glavni utisak je da ja živ nisam kako će Emid izgurati ovu seriju do kraja. Za Houkse je svaka sledeća pobeda bonus, u sledećoj će Fila krenuti punim gasom. Ali ako ih ne pregaze na startu, vidim šansu i za drugi brejk. Deni Grin još ne zna gde se nalazi. 

Edited by zorex
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pozz ljudi

 

Imao sam zanimljiv dan juce -> prvo umalo da se pobijem sa zetom, a posle sam kasnije sam pretio babi od najboljeg drugara gde cesto provodim vreme koja me je terala u 22h da cu joj spaliti i kucu i dvoriste. Nije mi bas lako od kad je King ispao, ali borim se.

  • Like 1
  • Love 4
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

treba biti fer i reci da su u 2p zestoko tukli malog leprikona, dok su sudije uglavnom nemo gledale

bilo je i par situacija gde ovaj sto je napravio faul dize ruku, sudije pustaju da se igra nastavi...i sve rezultira izgubljenom loptom za atlantidjane

ali slazem se sa zorexom, da je za njih mozda i bolje sto su ovako dobili

 

s druge strane, fila svakako moze bolje...s tim da ne ocekujem da embiid odigra celu seriju

i juce je cesto pravio grimase i negde i sepao po malo...verovatno su ga narokali nekom hemijom za tekmu 

 

u drugoj tekmi, ipak ocekivano klipani

luka je vukao koliko moze, ali ipak nedovoljno protiv raspucanih domacina

previse minuta za bobana sinoc, nije to njegova igra

ipak, najveci problem mavsa jeste letonski saban + losi potezi u protekloj off-sezoni

ovo prvo moze samo nekom magijom da se resi, a za ovo drugo cemo videti

ocekujem i da luka, nezadovoljan ishodom, provede leto radeci na sebi i udje u sl. sezonu bar 5-6kg laksi

Edited by Takeshi_Kovacs
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...