Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Mene baš raduje što su Netsi naišli na tvrdo iako sam daleko od fana Bucksa i njihove prve zvezde. Ipak, Harden na ovu dvojicu je overkill posebno jer je prirodni plejmejker i povezuje sve u celinu. Koja šteta za Buckse što su ispali majmuni oko onog trejda za Bogdana, šta bi im značio takav igrač kao šesti čovek, bruka.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Nugetlija said:

Ne volim Portlanđane, ali tankovati ćemo im poslednju utakmicu.

 

haha, ovo sam i ja pomislio 😄

 

Klipersi imaju dosta lagan raspore, tako da ako tu budu na 2 pobede od Denvera, moraju se malo odmoriti nosioci pred plejof...

 

 

2 hours ago, Chaos Is Me said:

Mene baš raduje što su Netsi naišli na tvrdo iako sam daleko od fana Bucksa i njihove prve zvezde. Ipak, Harden na ovu dvojicu je overkill posebno jer je prirodni plejmejker i povezuje sve u celinu. Koja šteta za Buckse što su ispali majmuni oko onog trejda za Bogdana, šta bi im značio takav igrač kao šesti čovek, bruka.

 

Da, baš to. Jeste da u tom slučaju verovatno ne bi doveli Džrua, ali opet razlika između njegove i Bogijeve plate je skoro duplo, pa bi verovatno doveli još nekoga. 

 

Je li na kraju ostalo da je taj trejd otpao zbog retardiranog Vojnarovskog?

Link to comment
Share on other sites

Gledam Atlantu i Feniks. Sta je ovo majko moja, cirkus kosarka. Ovo nema 5 igraca u obe ekipe koji razmisljaju kad igraju. Svaki drugi sut bez nekog rezona kod obe ekipe. Nekad pogode nekad promase i to je izgleda taktika :classic_biggrin:

Edited by dzoneee
Link to comment
Share on other sites

Jokić zlostavlja Nikse. Počeo sam čak da priželjkujem da se drže u životu, da ovaj naš ne ode na klupu da kulira.

 

 

 

 

Kad ekipa podeli ovako poene izmedju sebe kao Atlanta, nema rivala koji ce je pobediti.

Sad mi žao što to nisam gledao, kakva partija, 7 dvocifrenih igrača, 135 poena... poezija.

Bogi odličan opet.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

pre neki dan woj objavio da se bjorkgrenu drma klupa vec sada a juce se njegov asistent skoro potukao sa bitadzeom. ide prica da se igraci i strucni stab™ ne gotive previse. zanimljivo da je to bio jedan od glavnih razloga zasto je i mcmillan dobio otkaz. 

 

i dve ocekivane vesti da stotts i budenholzer dobijaju otkaz na kraju sezone ako ne odu bas daleko. za portland se prica da je kao kidd kandidat :ajme:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...