Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

4 hours ago, LordOfTerror said:

Ne znam samo na osnovu cega si zakljucio ovako nesto?

 

pa na osnovu toga sto je covek tipa odigrao prvu dobru utakmicu ove sezone i naprasno je jedini koji moze da cuva jokica...

 

jokara je sam rekao ko mu je najtezi cuvar pre par meseci, khm khm

 

 

Edited by stoudemire
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

GS je juce odradio vrhunski posao na Jokicu, pre svega sto su mu odsekli ofanzivni skok u potpunosti. Konstantno su bar dva igraca bili na njemu na boxout-u, sprecavajuci poene iz drugog plana. 

Udvajali su ga konstantno, a saigraci su ispaljivali cigle, mada ni on nije bio dovoljno agresivan.

 

Grin ga je branio solidno, ali realno mu ne moze nista, jer je laksi 20ak kg i nizi 10cm. Vise mu je smetao sa strane pomoci nego u direktnom duelu.

 

Inace, ozbiljna kurcobolja kod nekih igraca Denvera, koji posle promasenog suta ne trce nazad i primaju kos iz kontre.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zao mi je Jokica, uzece MVP ali verovatno ga boli uvo za to, do pre 2 nedelje su bili ozbiljni kontenderi a sada im je Marej OUT, Monte OUT i izgleda Barton OUT.

 

Jos idu na Lejkerse u prvoj rundi gde nemaju ni promil sanse da ih dobiju, mozda im Jokic uzme jednu pobedu ali to bi bilo to, osim njega i MPJ bukvalno nema igraca koji moze da isporuci back to back 20,30p, sto je najgore sad ce svi da ga udvajaju zato sto kad vrati pas verovatno ide cigla ka kosu.

 

Bas mracna vremena u Denveru, depresivna rekao bih...da sam na njegovom mestu, pokusao bih jos sledece sezone u Denveru, ako ne ide trejd i zdravo djaci.

Marej se kotrlja dobrih 6 godina, ko moja pokojna baba uvek ga nesto boli..bilo je pitanje vremena kad ce nesto ovako da ga snadje, plus je pitanje da li ce ikad da se vrati kao sto je nekad bio, fizicki tesko, sut ce da bude tu.

 

Sto je Jokic docekao da mu jedan fuckin facundo campazzo bude prvi plej, da mu treci igrac koji moze da da vise od 10p bude Milsap od 40 godina i MPJ koji jos nije dovoljno zreo bude druga violina a Barton treca.

 

Nek odradi jos 10 utakmica, uzme MVP-a a posle sta mu Bog da sa ovom grupom nesrecnika...

  • Like 2
  • Ha-ha 3
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, stoudemire said:

 

pa na osnovu toga sto je covek tipa odigrao prvu dobru utakmicu ove sezone i naprasno je jedini koji moze da cuva jokica...

 

jokara je sam rekao ko mu je najtezi cuvar pre par meseci, khm khm

 

 

 

Kako prvu? U proslom direktnom duelu ga je isto ukenjao u odbrani i pored toga isporucio nekih 15+ poena sto verovatno nije ubacio 3 puta za celu sezonu.   

 

Nevezano za to pre par veceri je komotno cuvao Embida a da ne moze da isparira Jokicu po snazi :classic_biggrin:

 

Lik jeste gotov ofanzivno, doduse nikad nije ni bio ziv ali zato je i sada ubedljivo najbolji defanzivac u ligu. 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Stex said:

Zao mi je Jokica, uzece MVP ali verovatno ga boli uvo za to, do pre 2 nedelje su bili ozbiljni kontenderi a sada im je Marej OUT, Monte OUT i izgleda Barton OUT.

 

Jos idu na Lejkerse u prvoj rundi gde nemaju ni promil sanse da ih dobiju, mozda im Jokic uzme jednu pobedu ali to bi bilo to, osim njega i MPJ bukvalno nema igraca koji moze da isporuci back to back 20,30p, sto je najgore sad ce svi da ga udvajaju zato sto kad vrati pas verovatno ide cigla ka kosu.

 

Bas mracna vremena u Denveru, depresivna rekao bih...da sam na njegovom mestu, pokusao bih jos sledece sezone u Denveru, ako ne ide trejd i zdravo djaci.

Marej se kotrlja dobrih 6 godina, ko moja pokojna baba uvek ga nesto boli..bilo je pitanje vremena kad ce nesto ovako da ga snadje, plus je pitanje da li ce ikad da se vrati kao sto je nekad bio, fizicki tesko, sut ce da bude tu.

 

Sto je Jokic docekao da mu jedan fuckin facundo campazzo bude prvi plej, da mu treci igrac koji moze da da vise od 10p bude Milsap od 40 godina i MPJ koji jos nije dovoljno zreo bude druga violina a Barton treca.

 

Nek odradi jos 10 utakmica, uzme MVP-a a posle sta mu Bog da sa ovom grupom nesrecnika...

 

 Apsolutno se slazem sa celim postom, samo da dodam da sada pojedinci mogu da vide sa malo subjektivnije strane (jer nasi ljudi uglavnom vole Jokica logicno i ne vole kinga jos logocnije, ali sada mogu da se uvere da igrac ne moze sam da iznese ekipu do ozbiljnijeg rezutlata u plejofu)

 

  Vini je na primer uvek bio u fazonu sta se to nesrecnom Lebronu uvek desava pa se kuka na njegove saigrace, evo konkretan primer jedne klasicne Kingove sezone u Klivlendu, pa cak i u II mandatu poslednje sezone kad je otisao Kajri. 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Lejkersi su veliki favoriti ako sve bude po planu - a.k.a LBJ i AD budu u vrhunskim formama. A vrlo lako moze da se desi da ih ove i ovolike (ne)opravdane pauze ujedu za dupe. 

Isto vazi i za Blok-brate-Bruklin sa druge strane obale.

Edited by Alex_Serbia
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Alex_Serbia said:

Lejkersi su veliki favoriti ako sve bude po planu - a.k.a LBJ i AD budu u vrhunskim formama. A vrlo lako moze da se desi da ih ove i ovolike (ne)opravdane pauze ujedu za dupe. 

Isto vazi i za Blok-brate-Bruklin sa druge strane obale.

 

 Jbg standard u NBA poslednjih 7 sezona da kazes, svaki plejof ozbiljno kroje povrede

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Miki28 said:

Jel ima namjeru taj tvoj da se vraca na teren?

 

 Ima li ovaj tvoj nameru da prebaci 4 + 4 + 3 ucinak ? 😞 

 

7 minutes ago, gggggggg said:

clippersi favorit #1 na zapadu

 

 Apsolutno se slazem. Bas bih voleo LAC-LAL finale konferencije da i jedni i drugi budi koliko-toliko zdravi pa da se stvarno vidi kako stvari stoje i da li je Denver ucinio uslugu prosle godine LALU...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, delgado said:

 

 Ima li ovaj tvoj nameru da prebaci 4 + 4 + 3 ucinak ? 😞 

 

 

 Apsolutno se slazem. Bas bih voleo LAC-LAL finale konferencije da i jedni i drugi budi koliko-toliko zdravi pa da se stvarno vidi kako stvari stoje i da li je Denver ucinio uslugu prosle godine LALU...

Vcrs prebacuje 1000%😁

Daj te Klipane

Link to comment
Share on other sites

Veceras mnogo vazna utakmica, da idemo u prvom kolu na prilicno zdravstveno osakacen Denver, umesto na zahuktale LAC, dok se ova dvojica malo ne uhodaju... Onda izbegavamo LAC do WCF a dotle ima vremena da se bude na optimumu. Veceras verovatno nema Porzingoda, povredio se i Kleber, uz Obrvinu drugu povratnicku partiju i dosadasnju formu Srudera, Drea, KCP mi mozemo do pobede, mada videh da je KCP upitan zbog zgloba, ozbiljno przi u zadnje vreme, verovatno i forma karijere.

 

  Jos danas sat ranije nego prekjuce, 2.30 -> milina. Nmg da iscekam stvarno, protiv Dallasa se uvek igra lepa kosharka

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Luchifer89 said:

Ovaj naš lažni će i večeras protiv Hjustona.

Ima li neki opravdan razlog zašto Joel večeras ladi jajca il se usro Janisa?

 

Boli ga rame. Pokusao da ponese prosle 3 utakmice bez Simmonsa i nije uspeo, otisli 0-3. Ukapirao da ce biti 0-4 veceras pa ga zabolelo rame. Covek koji propusti 20-30 utakmica godisnje uz povrede ili dok se odmara jer ako igra dva dana za redom ne moze da dise, ne moze da bude MVP. Pritom bi mu statistika opala lepo da igra i kad je umoran back to back kao Jokic a ne samo kad je svez.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mnogo mi je drago sto su Julius i Jokic medju najuticanijim igracima lige kao visoki igraci koji su sposobni da kreiraju za druge. Nikad vise do izrazaja nije dolazio big man's passing skills rekao bih. Svaki centar sa malo osecaja za dobar pas moze lepo da se naigra kosarke. Buducnost lige je (a i sad su medju najboljima) u Juliusu i Jokicu, Julius je naravno skroz PO nedokazan, ali uz jos neku zvezdu mogao bi lepo da se shiba .... 

 

 

  Stvarno vazna utakmica LA-Dallas, mogao bi biti pravi spektakl. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...