Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Ruzna pobeda, ali pobeda na kraju. Jokic opet prelomio sa 3 bacanja, mada je Portland imao sut za pobedu. 

 

25 - 9 - 5 na kraju za Jokica.

 

Odlicna rola Riversa u drugom poluvremenu, par skokova, jedna trojka, bice koristan igrac u rotaciji sigurno

 

Neverovatno je da Klipersi ne mogu da izgube. Veceras bez KL i PG i vode 15 protiv Memfisa. Kako stvari stoje, bice prva runda Denver LAL

Edited by Wesley Sneijder
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Wesley Sneijder said:

Ruzna pobeda, ali pobeda na kraju. Jokic opet prelomio sa 3 bacanja, mada je Portland imao sut za pobedu. 

 

25 - 9 - 5 na kraju za Jokica.

 

Odlicna rola Riversa u drugom poluvremenu, par skokova, jedna trojka, bice koristan igrac u rotaciji sigurno

 

Neverovatno je da Klipersi ne mogu da izgube. Veceras bez KL i PG i vode 15 protiv Memfisa. Kako stvari stoje, bice prva runda Denver LAL

Na zapadu sve stoji, posebno prvih 5 se zna tako da se mozemo polako pripremat na tu seriju Denver-Lejkersi😁

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, stoudemire said:

 

+1

 

podrska terroru i jecmendu, vidim da ih je bas potresla ova pobeda pizdi i budaletina iz granicne playoff ekipe (u najboljem slucaju).

Znaš da najradije ne bih komentirao takav vokabular izvjesnog forumasa.i suzdržao sam se isprva. Nazvati ljude koji se samo bave svojim poslom kao i masa drugih igrača po drugim klubovima i pritom nisu čak ni upitnog ponašanja na terenu, budaletinama ,govori samo o njima.Pametnom dovoljno. 😞😞😞

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Miki28 said:

Na zapadu sve stoji, posebno prvih 5 se zna tako da se mozemo polako pripremat na tu seriju Denver-Lejkersi😁

Ja bih tu samo dodao , mada osobno ne bih volio da mjesta zamjene Sunsi i Clippersi. Moji imaju težak raspored i još jedan meč sa njima i tiebreaker pripada njima. I moguće je da Dallas preskoči PTB ali to je je već borba za 6. poziciju a ti se se referirao samo za prvih pet.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Nugetlija said:

Idemo mi do 3. pozicije da zajebemo Klipane i Lakerse.

Nije da niste dobri. Itekako ste nezgodna ekipa. Čak se ni odsustvo Murreya ne poznaje tako.ali iskreno teško ćete do te 3. pozicije po meni.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, bodo said:

Nije da niste dobri. Itekako ste nezgodna ekipa. Čak se ni odsustvo Murreya ne poznaje tako.ali iskreno teško ćete do te 3. pozicije po meni.

Nema veze. Da Jokić dobije Mvp i ako ispadnemo od Lakera može se priključiti reprezentaciji. Za Nba titulu naredne godine ili za 2 godine.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

kakav luzeraj internet darlings iz memphisa, grcevito se bore za playoff, konacno kompletni i glatko izgube od clippersa bez leonarda, georgea, ibake... 

 

s druge strane imamo knickse koji gaze i ne planiraju da stanu (do ponedeljka i duela sa timom iz arizone), osma pobeda za redom, smesi se home court advantage, gledace se doigravanje u gardenu...

Edited by stoudemire
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, stoudemire said:

s druge strane imamo knickse koji gaze i ne planiraju da stanu (do ponedeljka i duela sa timom iz arizone), osma pobeda za redom, smesi se home court advantage, gledace se doigravanje u gardenu...

A nekog nema da prokomentarise😁

26 minutes ago, Betolingar Misdongard said:

Raspala kršina Vigins promašuje čisto polaganje za produžetak. Bravo za Myersa, kakvu je igračinu dovukao za 30 miliona godišnje.

Bolje bi sa Russellom prosli?

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Moralo je ovo mnogo lakse da se resi, Sixersi su bili bez mase najbitnijih igraca. Galloway opet skupio jedan lep dnp, znaci ja ne znam kakav problem u glavi ima Monty...

Jel' to opet neka ironija prema forumskoj populaciji ili zaista to misliš? Moram priznat da te ne kapin. Sunsi vezu dve pobjede protiv dvije od prve tri ekipe istoka i imaju najbolji score na gostovanjima u cijeloj ligi i ti i tu nađeš zamjerku. Pa kako ti ne dojadi više?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, stoudemire said:

 

 

s druge strane imamo knickse koji gaze i ne planiraju da stanu (do ponedeljka i duela sa timom iz arizone), osma pobeda za redom, smesi se home court advantage, gledace se doigravanje u gardenu...

 meni je iskreno drago za njih. najviše ih gotivim na istoku. a što se tiče samog duela prognoza je zaista teška. nama je b2b i zadnja stanica na ovom east road tripu ali i činjenica da smo dobili 3/4 u zadnje četiri sezone u MSG

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...